Organizace organizace Jarní sleziny 07

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Organizace organizace Jarní sleziny 07

Příspěvek od sirien »

Ahoj lidi...

...nevysloveným konsenzem se určilo, že mám tuhle sekci tentokrát na starosti já.

Takže...
...tato sekce je určena k organizačním a přípravným záležitostem. Jakýkoliv OT si prosím nechte do Rozličného, otevřu vám tam na to pokecový téma.
...patří sem thready o každé hře, kterou bude chtít někdo připravit. Informace o ní, nabídky postav... všechno. Na jednu hru jen jedno téma, má-li jeden člověk více her, prosím zvláštní téma pro každou.
...do prvního příspěvku vždy dejte základní informace o hře, nastavte HOME a průběžně aktualizujte.
...pro případné dopravní thready platí, že jedno město = jeden thread. Tzn: Auta z Prahy jsou jeden thread, a budou tam všichni kdo auto nabízejí. Thread Dalcorovo auto z Prahy, Jersonovo auto z prahy atd. nejsou dobrý nápad.

...atd podle této logiky. Je možné tu tvořit subsekce (doprava, hry atd), ale myslím, že bude lepší se obejít bez toho.

...jakékoliv připomínky k organizaci této sekce a organizace organizace prosím sem.

Děkuji že v zájmu organizace naší Sleziny se budete tímto řídit.
Doufám, že se nás sleze co nejvíc a těším se na vás...;)
Naposledy upravil(a) sirien dne 5. 2. 2007, 19:10, celkem upraveno 2 x.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Kafe »

Nechci kecat do organizace,ale chtělo by to nějaký časový harmonogram,aby jistívypravěči zařadili vlastní hru.Nebylo by dobré zjistit,že by se mi krylo (např.) Německo 1938 a Shadowrun.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Na to musím nejdřív vědět, kolik času mám na přerozdělení, takže musí nejdřív doběhnout debata o termínu. Neboj, to se urovná, se vším podobným se počítá, systém je ozkoušený z minula ;) .

I když... trochu jsi mě inspiroval. Trochu předběhneme a uspíšíme to :-)=
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti