Hry na "Jarní Slezině RPG Fóra 2007"

Sekce věnovaná organizování hromadné sleziny tohoto fóra, která se konala v březnu 2007.

Akej úlohy sa plánujete zhostiť na jarnej Slezine 2007, ak sa jej zúčastníte?

Hráč, hráč!
9
36%
DM, PH, GM a ďalšie okultné povolania!
2
8%
Z každého rožku trožku...
10
40%
Otrava na myši!
4
16%
 
Celkem hlasů: 25

Uživatelský avatar
Joe
Fórový šašek; Moderátor
Příspěvky: 4705
Registrován: 15. 3. 2004, 11:52
Bydliště: Bratislava

Hry na "Jarní Slezině RPG Fóra 2007"

Příspěvek od Joe »

Aké hry sa budú hrať na Slezine 2007, kto si čo môže pripraviť? Pomaličky sa schyľuje k plánovaniu, dámy a páni :>;o)

J.
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: ... :roll:
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Primetime Adventures, Starport
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Já bych rád hry připravil, ovšem poněkud lépe, než na minulé Slezině, kdy jsemnevybral dobré dobrodružství. Ti, kteří semnou hráli, mohou potvrdit, že jsme ani tolik nepoužívali systém. Proto, pokud někoho vyděsí DrD+ nezahraje si semnou.

Přesto doufám, že se někteří, kteří budou mít chuť najdou. Nicméně, hlasoval jsem od každého trošku - pár her bych rád vedl a pár si jich rád zahrál:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Já hraju normálně DrD+, takže bych rád zkusil něco nového. Nebráním se ničemu. Rád bych zkusil Vampíry a Shadowrun. DnD bych si také rád zahrál, takže vlastně cokoli :-)
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Nejaci zajemci na dalsi Darek?
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Pro velký neuskutečněný zájem minule uspořádám slíbený Shadowrun... moje účast je ale jen na 85-95%. Na druhou stranu, vzhledem k možnostem náhodných okolností, to asi u všech.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7470
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Já bych Dáreček dal. Okrem toho môžem odmástrovať jeden dvoj-session Mountain Witch alebo jednu session The Shadow of Yesterday. A keďže ešte čakám na Polaris, tak asi aj ten.

M
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Co se týče hraní... osobně bych chtěl spíš vyzkoušet systémy, které ještě neznám. K těm co znám bych se přidal leda kdyby byla nějaká velmi lákavá sestava hráčů nebo velmi zajímavý námět. A samozřejmě mám slíbenou, a tímto připomínám, rezervaci v RomiKově hře ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Sirien: Neboj, počítám s tebou.

Já bych si klidně vyzkoušel Mountain Witch a burning wheel. Také bych si střihl nějaký horor pod vedením Qualdezara nu a nakonec bych rád sám vedl alespoň tři hry, pokud bude zájem. to je myslím docela solidní skore, takže nic víc už nemá ani smysl plánovat:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Taky se hlasim na MW.

RomiK: No, to nevim jak chces stihnout, kdyz to vypada ze to bude vikend, kdy bude na vsechno malo casu.
But nobody came.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Nevypravím se na půldenní procházku. Jelikož již mám představu o tom, jak Slezina probíhala a probíhat bude pojedu se zásobou sil. Když si nestihnu něco zahrát, nebude to pro mě taková škoda. Promě je hlavní vidět se s lidmi z fora a prohodit pár slov. Což se mi podařilo minule a nyní si to zorganizuji lépe a tak myslím, že se mi to zase podaří.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22579
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jsem schopen a ochoten udělat jednu hru z Německa 1938 - volné pokračování předchozí kampaně, opět jeden úkol.
A pokud by byl zájem, tak i naprosto nesmyslnou hru o záchraně světa, kde je třeba každý problém řešit neotřele a pokud možno co nejvíc odlišně od předchozích řešení.
(Tedy s milionovou armádou se jendou můžete vypořádat tak, že jí prostě budete ignorovat, ale zlomené nohy si pak nemůžete nevšímat - a tohle je jedno ze dvou pravidel).

Nicméně bych si rád zahrál jako hráč, tedy postavu, takže to s délkou první a zejména případné druhé hry nebudu přehánět.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Jsem ochoten připravit Mortaly do WoD. Rád bych se přihlásil na BW a Shadowrun. Ale samozřejmě se mnou počítejte jak s jedem na krysy!
Vždyť se říká, svůj k svému...

Edit: A kdy že to vlastně je?!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Poučen z minula, nachystám si asi jenu, možná dvě hry. A spíše se bude snažit jednak si zahrát a hlavně taky mimoherní aktivity (jako pokec a jiná volná zábava).
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

střihl nějaký horor pod vedením Qualdezara
LITTLE FEARS!
LITTLE FEARS!


Nechtěl by někdo spáchat Call of Cthulhu?
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ano, Little Fears je horký kandidát, jediná věc co trochu mluví proti nim je, že je to noční hra, což znamená že bych musel oželet večerní zábavu :think:
Zamčeno

Zpět na „Slezina - Jaro 2007“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti