Zprávy ze světa - diskuze

Diskuze pro organizování her dřívější RomiKovy družiny, nyní Plzeňského klubu.

Moderátoři: kin, Jarilo, zrzavec

Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Zprávy ze světa jsem vytvořil jako oznámení. Sledujte je.

Zaujala vás nějaká zpráva, chcete více informací? Napište do tohoto tématu. Chcte nějakou zprávu více přiblížit svým spoluhráčům nebo je přemluvit a jít se na to podívat? Napište sem do tohoto tématu.

Zatím mám několik zpráv z nichž vyplývá: Jakýsi Drakoneánec zavraždil synka bohatého obchodníka prokletého gnomem. Zorkán utekl, na hřbitově se něco děje...Spojíte si to dohromady nebo ne? je dobré vše toto spojit nebo ne? To jsou základní otázky pro vaše přežití :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Já začnu, když se k tomu nikdo nemá. trošku mě mrzí, že sem nechodí malej kafák, tento můj první dotaz se bude týkat jeho postavy. Částečně markovo, ale ten postavu mění a tedy odpadá ze hry.

Jak jsitě víte, zemřel jistý žebrák...jenže ono to nebylo až tak jedoduché jak se vám na první pohled zdálo. Po vrahovi pátrá městská stráž a dokonce i koncil. Mnoho vražd denně se stane, ale na této je velký zájem po vyřešení.

Zatím jsou stopy, že vraždu spáchal Drakoneánec. Nicméně, já brzy dám do rukou vyšetřovatelů (pokud se toho neujmete vy) i to, že se jedná o drakáče s modrými supinami - a ten je v celé Bráně jen jeden jediný. Modrá je dost výjimečná barva...Trest pro vraha je jen jeden - smrt.

Jde mi o to, máte v rámci postav v plánu jej prásknout, nebo vyšetřovat a předat orgánům neo svést vyšetřování na jinou stopu? Přízpůsobím se většinovému rozhodnutí (velkou váhu by měl názor MKW, ale bohužel). Mírné intriky dovolím, ale nenechám to zajít tak daleko, že družina udělá jedno a jedna jediná postava něco jiného.

Problm je v tom, že MKW hraje paladina...zatím nemá víru, ale zlé bohy nepovoluji a po tomto činu by ho jeho deita jistě opustila...

Tak se rozpovídejte :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od Kafe »

Zprávy ze světa jsou super. Už jsem před několika dyn začal přemýšlet, jak mu helpnout, aby se z toho dostal s co nejmenší úhonou.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Možnosti jsou. Co třeba zabřednotu mnohem hlouběji do bahna zločinu? Jde to, ale bude to chtít přemýšlet :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od Kafe »

Co třeba zabřednotu mnohem hlouběji do bahna zločinu?
Ano ano, i taková je možnost, ale spíš se vyhledával kladnější variantu. Vcelku mě napadly dvě možnosti, ale ty povím, jestli dneska stihnu přijít. :wink:
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Ano ano, i taková je možnost
I když je pravda, že by to bylo zajímavé - ale nedoporučuji, neb moje nechuť vést hru pro nekladné postavy je známá a stále trvá. Ve chvíli kdy nebude šance na nápravu postav...ehm, máte vybrané jiné povolání? :oops:
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Gladius
Romikovec
Příspěvky: 49
Registrován: 13. 9. 2006, 16:38
Bydliště: Plzeň

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od Gladius »

Vite co mě napadlo,jen se divím,že jsem první,a trklo mě to hned po prvnim přečtení novinek ze světa,prečtete si si orčí kletba,a pak Zorkán je volný,co když Zorkán je ten synek? Máme nekde potvrzený,že opravdu zemřel? a kdo mocny by Zorkánovy pomáhal utikat,nez jeho bohaty tatik z Bladurovy brány? At udlal cokoliv,at je jakákoliv stvura,pořad je to jeho syn,a vy by ste se chtěli koukat na popravu vašeho dítěte,když s tím mužete něco udělat?
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.


Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. (Lao-Tse)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

WoW (ne world of warcraft, ale waaauuuuu).

Jakto, že to nikoho ještě nenapadlo? Nicméně, Gladius si právě vydělal 500 XP. Není to sice úplná trefado černého, ale je to velmi dobře položená otázka. Takže, dobrodružství mají duši od začátku, jen ji musíte najít...

Zorkán už v prvním dobrodružství říkal, že nic není tak, jak se zdá...A ono asi opravdu není :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 914
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od kin »

Tak když už jsme zabředli do těhle konsipačních teoríí tak já vytasím svojí (trklo mě to po přečtení Markova postu :))
Co když je Zorkánův papá Dalek Rabuš?
On určitě věděl že jsme přivedli někoho k zatčení, protože ten jeho sluha u náš byl hned potom co jsme vylezli ze strážnice: Potom ono vyplatit orčího raubíře by nestálo málo, Rabuš je bohatý a navíc ještě kvůli nám získal v ten den velký obnos peněz za nic (vykradli jsme pro něj skladiště konkurence >> rychlý prachy).
A potom, to už je spíše takový střílení od boku, choval se velice klidně i k lidem co ho uráželi (Tavi Shai) a to možná ze starchu z toho co kdyby tam byl jinej kouzelník putující v utajení a mohl by proklít i jeho? Sice hodně malá pravděbodobnost, ale chybama se člověk učí, i chybama vlastního syna...
Co vaše podezření? :wink:
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Paráda. Alespoň víte odkud vám bude brzy hrozit velmi velké nebezpečí. Tohle jsem nečekal, že někoho napadne rychle, nicméně i Kin má 500 XP.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Gladius
Romikovec
Příspěvky: 49
Registrován: 13. 9. 2006, 16:38
Bydliště: Plzeň

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od Gladius »

Abych se priznal,krátce mě to taky napadlo,ale hned jsem to zavrch,přišlo by my to moc,a pravda je,ze me paladin ani moc nebral,taky na to to hraní vypadalo,myslím z me stránky,ale ted když jsi to nakousl to dává smysl,a já se těšil,jak si užiju na začatku hrani pátráni,s brachou za dveřmi,přes svuj skill chalange.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.


Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. (Lao-Tse)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Jo a víte co ví Dalek Rabuš? Hmmm? Hmmm? :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 914
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od kin »

Kdo zabil synáčka...víme víme :-D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Gladius
Romikovec
Příspěvky: 49
Registrován: 13. 9. 2006, 16:38
Bydliště: Plzeň

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od Gladius »

nevíme,ale nezapomen,že mam docela vysoký zastrašování,a katovskou sekeru,její čepel před jeho očima,jeji násada v mych rukou,to vetšinou npc usmerní. :lol: :lol:
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.


Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. (Lao-Tse)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Zprávy ze světa - diskuze

Příspěvek od zrzavec »

Zkus to. Zkřivíte mu vlásek a máte velké (ne, to ne Kine)...ehm...problémy.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti