Hodnocení posledního dobrodružství

Diskuze pro organizování her dřívější RomiKovy družiny, nyní Plzeňského klubu.

Moderátoři: kin, Jarilo, zrzavec

Zamčeno
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Kafe »

Páč jsme opravdu na začátka, a jak už to tak bývá, začátky jsou vždycky nejlepší, tak bych klidně s nějakým hodnocením počkal až někam k paragonu.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

Ja napsal do všech témat, který budu držet oživený...ale třeba někoho napadne něco, co si bude chtít smahnout a tak mi to písne a ja to nějak promyslm :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

Dnes nam kampane prejde do druhe kapitoly...Budu rad, kdyz nejak zhodnotite prvnich jedenáct sezení. Jestli má zatím kampa dobrý příběh, dobré zvraty a tak. :)

Samozřejmě až po dnešním sezení, až to bude vše uzavřeno.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

Tak znovu :)

Co MIšky sezení? Pro mě vcelku paráda. Hodně stop, náročné ale pohodička a já si to užil. :)

Celkov kampaň? Zvrat myslím docela nepříjemný a velmi nemilý, ale Carter je tavok a ještě mnohem větší svině, na něj pozor - buď ho nechat na pokoji a nebo zničit jak to jen bude možné :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Kafe »

Jj, musím souhlasit, bylo to dost kulervoucí. :) Dal bych tak 7-8 z 10b. Myšlenka i zpracování super, jen škoda, že dobrodružství nabralo dost rychlý spád, místo toho, aby pozvolnu gradovalo, ale to neva....to se dá překousnout. :) Co mi nejde tak trochu přes pysky, že každý hobit by měl, v podstatě, imunitu na intimidate. Přijde mi to trochu přitažené za vlasy, krapet mi toposlední část hraní znechutilo.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

Vzhledem k tomu, že to všechno byli právoplatní občané města, tak to ani jinak být nemohlo. Ve většině civilizovaných měst a zemí je použití Intimidate ezdůvodně v podstatě nelegální...a v uzavřené komunitě, je to ještě horší...

Nech se obvinit z kradení mobilů a jdi vyšetřovat mezi výrobce mobilů a zkoušej jim vyhrožovat...nakopnou ti prdel...

Ve velké většině sociálních SC je intimidate auto fail :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

imunitu na intimidate. Přijde mi to trochu přitažené za vlasy, krapet mi toposlední část hraní znechutilo.
Oni v podstatě neměli imunitu na intimidate, ale doba inkvizice už skončila a proto musíte vyšetřovat, nikoliv vyhrožovat a mučit...:D Intimidate je prostě speciální skill tím, jak na něj reaguje okolí :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Kafe »

Nech se obvinit z kradení mobilů a jdi vyšetřovat mezi výrobce mobilů a zkoušej jim vyhrožovat...nakopnou ti prdel...
Jj, to máš pravdu. Ale na druhou stranu, ne každý obchodník je mafiánem nebo s mafií kšeftuje.
ale doba inkvizice už skončila a proto musíte vyšetřovat, nikoliv vyhrožovat a mučit :D ...
Proč by vyšetřovatelé nemohli krapet vyhrožovat? Existuje hodný a zlý policajt. :)
Kdybych tušil, jaká je omezenost intimidatu, asi bych si ho nebral. Nejspíš ho retrainu za něco jiného. :think:
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

Kdybych tušil, jaká je omezenost intimidatu, asi bych si ho nebral. Nejspíš ho retrainu za něco jiného.
Zkusím s tím něco udělat, ale nic neslíbím. Problém je v tom, že když se serete do některých mnou přiopravených postav, nasírá to i mě. Když máte někoho, s kým to chce jednat slušně a vy ho prudíte...nedej bože intimidatujete.

Zkusím to udělat tak aby se víc používalo, ale pokud to neklapne tak prostě retrain...:)

Ono je to u Intimidate napsany, ze to je vyhrozovani a vzdy to udela nepratelskost o stupen dal..a hlavne v boji na bloodied potvoty je dobry...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Viking »

Mě se hra líbila. Jen bych vytknul dvě věci. 1) Málo času, tohle potřebuje dvě sezení a při každém i jednu bojovou vložku, aby byl spád
2) Při vyšetřování chytit i malé ryby, které s případem nesouvisejí (př obnovený vztah Armínovi manželky a MCI apod. + nějaké sůsledky), ale na tohle by bylo třeba víc času

Takže vlastně nejhorší je, když na hru není čas a tak i do budoucna a platí to pro všechny, radši to šmiknout v šest dát bangy a příště to v klidu dodělat, než to honit a ochudit se o zážitky
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od zrzavec »

Velmi dobrá připomínka. Tohle asi vezmu v silný potaz nejen já :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Viking »

Tak jsem to myslel :-)
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Miška »

Jsem ráda, ž se vám to líbilo. K intimidate - všichni, kdo pracovali pro Kmotra, měli intimidate bez účinku. Co se týče vašich informátorů, měli jst dvě možnosti - skill challange na 3/1, kde intimidate byl autofail u Kida, na Hrbatýho Johna jste ho klidně použít mohli, nebo jim zaplatit - což jste udělali u Johna, takže jste s ním nemuseli vyjednávat skill challangem. A postavy jako Lany, René, Marybeth /intimidate jste použili bez hodu - měli jste dobré hody na insight, takže jste věděli o co jí jde a vydírali jste ji v rámci roleplayingu) měli intimidate povolený, jen vy jste ho nepoužili :D

Co se týká spádu - uznávám, že to chtělo fight. Kdybyste šli víc po Kmotrových lidech, asi bych poprosila Romana, aby tam hodil pár slabčáků, důvody proč jsem to neudělala, byly dva - 1) měla jsem strach, že to nestihneme a 2) nikdy jsem v DnD nevedla boje a bojim se, že by to byl čistý fail z mé strany.

A DO!@#$%^&*()_!!!!!! nesnáším, když píšu na klávesnici, co má obráceně y a z (sorry zlato)
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
kafe mladší
Romikovec
Příspěvky: 76
Registrován: 12. 10. 2006, 06:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od kafe mladší »

zatím kampa parádní :) mě se osobně dost líbí. :)
co se týče Míšky vedení tak to se mi také líbilo a docela jsem to ani nečekal - :clap: kalba, detektivka, klamne stopy, vztahy, nevera, hukot :)
tímhle přelomem kampy mě Carter pořádně nasral takže jeho smrt už je vcelku vysoku v mém žebříčku hodnot :D ale jinak kampa paradní :)

Míši hraní - 8,5 z 10 $P
Naposledy upravil(a) kafe mladší dne 19. 10. 2010, 17:53, celkem upraveno 1 x.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: Hodnocení posledního dobrodružství

Příspěvek od Tabytha »

Teda děti, dík tomu, že mi včera bylo fakt blbě, se mi nechce číst všechno znova, takže se asi budu opakovat, nicméně budu stručná.

Nedělní dobrodružství bylo kulervourně super, moc pěkně promakaný, bylo vidět, že si na tom Míša dala záležet. Stopy super, ale v podstatě nás vedly úplně blbě :-D Ale co, byla sranda :clap:
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti