Vzkazník 4

Diskuze pro organizování her dřívější RomiKovy družiny, nyní Plzeňského klubu.

Moderátoři: kin, Jarilo, zrzavec

Zamčeno
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Miška »

Naoki: Pch, ty bys nám přál věci $D
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5471
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Naoki »

Tak jsem si předplatil insider na 1 měsíc. Kdo by měl zájem může mě požádat o účet skrz skype. Prosím prosím, nepoužívejte ho k updatu Character Builderu, ten účet je míněn pro mou družinu takže pokud byste updatovali už by ne nich nezbylo. Můžete ho ale použít k stažení dungeonu a prohlížení compedia (a že tam jsou hustý věci! třeba epic destiny z arcane power který dělá, že když zemře objeví se starší verze tvé postavy, která bojuje dál za tebe a po souboji tě vyléčí a vráti se zpátky do budoucnosti, fakt maso!!)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Kafe »

Tady se už nic neřeší??? Je tu poněkud mrtvo. :eyecrazy:
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od zrzavec »

Dva důvody:

1/Není potřeba nicřešit, obě skupiny jedou jak mají. S vámi pravidla nemusím řešit, rozvoj kampaně a také moc neřešíte.

2/ Druhou skupinu teď vede Kin a navíc se denně potkáme večer ve WoWku a tam vyřešíme všichni vše potřebné rychleji.

3/ DnD dupou jak mají, kromě termínů her není co řešit a kvůli škole teď zprávy ze světa a tak nestíhám.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Fredyyy
Příspěvky: 30
Registrován: 9. 11. 2008, 19:11

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Fredyyy »

cau
blahopreju ti miso k ty mature a jen tak dal :wink: $D
Lex mortis omnium legum est certissima
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Miška »

Děkuju :wink:
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od zrzavec »

Kin dostal povolení vlastnit zbraň....auto. Po ulicích opatrně a v pancíři.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od zrzavec »

Důležitá otázka :)

Rád bych si za hry nechával posílat odměny. To není problém, už na to mám členskou kartu od wizen. Jenže, na to abych mohl hru reportovat do ní musím mít přihlášeno 4 - 6 hráčů. Ani více, ani méně :) Na přihlášení se do hry musí být člověk registrovaný v RPGa. Teď je zde otázka, kdo se chcete registrovat? Nic to nestoji a není to pro vás nutné. Není to ani povinné.

Na offi forku mi týpek poradil, ať si založím pár mailů a regnu si vás - nemusíte ani nic zjistit. Raději se s vámi ale nejdřív zkusím domluvit - chcete se registrovat vy, mám si vás já regnout a říct vám o tom nebo to mám udělat tajně a vy nikdy nezjistíte, že máte DCI číslo?

Tak povídejte. Pro mě osobně je využití RPGa a examu, které jsem dělal docela důležité a vede to k zábavě ze hraní.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od zrzavec »

Buď si mého předchozího příspěvku nikdo nevšiml (a proto ho sem raději citnu) nebo se nikdo nechce vyjádřit. Počkám do zítra, pak si to zařídím dle svého nejlepšího vědomí, svědomí a tak podobně :)
Rád bych si za hry nechával posílat odměny. To není problém, už na to mám členskou kartu od wizen. Jenže, na to abych mohl hru reportovat do ní musím mít přihlášeno 4 - 6 hráčů. Ani více, ani méně Na přihlášení se do hry musí být člověk registrovaný v RPGa. Teď je zde otázka, kdo se chcete registrovat? Nic to nestoji a není to pro vás nutné. Není to ani povinné.

Na offi forku mi týpek poradil, ať si založím pár mailů a regnu si vás - nemusíte ani nic zjistit. Raději se s vámi ale nejdřív zkusím domluvit - chcete se registrovat vy, mám si vás já regnout a říct vám o tom nebo to mám udělat tajně a vy nikdy nezjistíte, že máte DCI číslo?

Tak povídejte. Pro mě osobně je využití RPGa a examu, které jsem dělal docela důležité a vede to k zábavě ze hraní.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Vezir
Romikovec
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 7. 2008, 16:16
Bydliště: Plzeň

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Vezir »

co se týče mě tak sem ti řikal jak to vidim...ale jestli si to nepamatuješ, tak jsem pro :P
Don't fcuk her in the ass. Make a new hole!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od zrzavec »

Mě šlo o to domluvit se kdo se zaregistruje a bude se hlásit na hry (a sbírat bonusy) a koho si regneme my s kinem a pojedeme si tedy bonusy za něj na sebe...
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5471
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Naoki »

já se regnu
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od kin »

Jinak, nezajdem konečně někdy na ten bowling? $D
Taky bych někdy s kafákama prohodil slovo, vypil pívo a zaválel koulí... ;)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od Kafe »

Taky bych někdy s kafákama zaválel koulí... :wink:
Tak co dneska večer. $D
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Vzkazník 4

Příspěvek od kin »

My neska hrajem vampiry...a stejně nemam teď moc peněz, spíš příští pátek, kámoš mi vrátí dluh tak budu za vodou... $D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti