Krátkodobé cíle

Diskuze pro organizování her dřívější RomiKovy družiny, nyní Plzeňského klubu.

Moderátoři: kin, Jarilo, zrzavec

Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Jestli máte nějaké krátkodobé cíle pro své postavy, posílejte mi je do PM. Zprávu označte předmětem krátkodobý cíl. Já si je třídím do složek. Někteří už cíle mají a já za ně dávám magické itemy (silnější než jako dostanete normálně). Tak bych rád udržel nějakou rovnováhu :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Opět asi vedu monolog, ale chci tohle téma hodit nahoru do diskuze.

Líbilo se vám lútění předmětů v sobotu? Jak jste si každý jeden vybral a pak ho dostal? Kátkodobé cíle fungují úplně stejně, akorát je nutné se domluvit na nějaké drobnosti pro postavu. Ale to snad není složité. Neházejte flintu do žita, díky dolevlování postav jste se dostali na kritickou "podúroveň vlastnění magických itemů" a to není dobré pro vás, ale já nebudu mít víc času na přípravy magických pokladů....Chcete nějaký předmět? Napište mi PM a domluvíme se.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Nevím, jestli už jste to náhodou neudělali. Ale jestli vás mohu poprosit, pošlete mi jednak vaše aktualizované postavy v builderu a také aktualizované postavy z hlediska pozadí - třeba krátkodobé cíle...pokud se nijak neměli nevadí, já si to uložil někde v kompu a nevím kde :D :D :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Co udělat i nějaké krátkodobé cíle? Nemusekl by za ně být item, ale jen trošku rozjet flashbacky a případně malinko zpodrobnit <SoW> scénáře? Kine, Naoki, co myslíte?

Třeba tak, že vám řeknu, že po tomto dobrodružství se budeme snažit zabránit orkům dobýt Overlook. Kin má nějaké informace navíc a tak si bude chtít naravit reputaci...proto mu tam vložím miniscénku, kterou když vyřešíme, napravíme mu reputaci...

Myslíte, že by to šlo? Případná odměna za krátkodobé cíle by třeba mohla být právě výběr itemu z wishlistu...Kucí, vyjádřete se k tomu :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od Naoki »

Mohlo by být, jen jsem se ještě nerozhodl jestli pro Zankyriho dám příběh, který jsem měl schovaný, nebo si vymyslím úplně nový, takže z mé strany to ještě chvíli počká :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Není problém :) Tahle kampaň je natolik perfektní, že si myslím, že stojí za to nějak ty postavy promáknout a dokonce i prolepit nějakými vztahy a flashbacky. Hrát jen ve třech má něco (hodně) do sebe...sakra, ja už se těším na další úterý...

Zase jsem chtěl dnes být doma brzo a zase až v deset...:D :D :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 919
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od kin »

Samo jsem pro, já už to z části promyšleno mám, a tak něco sesmolim ;)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Nezapomínejte na ně...Krátkodobé cíle jsou zde a dají se hrát...zatím jej má navržený jen Eida Greenbottle a to rovnou veliký - svatbu :) Ale teď z hlavy nevím, jestli má dva úspěchy a jeden neúspěch a nebo jeden úspěch a dva neúspěchy ns SC
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od Tabytha »

Já ho mám navržený taky, ne? Nebo aspoň v postavníku ho mám napsaný, ale nevím, jestli je to krátkodobý nebo dlouhodobý, to jsem chtěla slyšet od tebe :)
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Aha, tak to mi neprisla druha verze postavniku - mozna netovy sum. Cil abych ho zavedl do hry je pripraveny jako vas vlastni Skill challenge (jak bylo psano v jednom clanku na blogu) - abych ja se o ne nemusel starat. Spolu dohodneme jen SC a pak si ho jedete sami...kafak vi, jak na to. Probereme a pripravime cil na Valandras minulost, oki brácho?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Za splnění krátkodobého cíle, který bude formou Skill challenge dostane postava která jej splní (úspěšně nebo neúspěšně) bude item z wishlistu dle vlastního výběru. Tyto cíle je nutné domluvit semnou, stanovit si SC a vyrazit do nich. Zatím je jediný kdo má nějaký Miška...jeden má v polovině a rozjíždíme druhý.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od Kafe »

Mě zatím nic moc nenapadlo a nějaký ledabylý cíl nechci.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

Otázka je co považuješ za ledabylý...Miška má svatbu a ještě jeden, který vám zatím neprozradím. Oba dva perfektně sedí s její postavou a tedy je nepovažuji za ledabylé...pro někoho by možná byli, ale pro Eidu rozhodně nejsou a tím pádem pohodička:)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kafe mladší
Romikovec
Příspěvky: 76
Registrován: 12. 10. 2006, 06:32
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od kafe mladší »

Vymyslel jsem pro Tabiniho cil (nevim jestli ho nazvat kratkodobym nebo dlouhodobym ale spis neco mezi :)) az budes rdy Romaku muzem to prodiskutovat :)
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Krátkodobé cíle

Příspěvek od zrzavec »

ožností diskuze je dvanáct do tuctu - tady veřejně, tady v pm nebo kdykoliv jsem na icku tk pisni bracho :D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Plzeňský klub“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů