Neverwinter Nights

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Leonard1989
Příspěvky: 7
Registrován: 17. 10. 2012, 18:47

Neverwinter Nights

Příspěvek od Leonard1989 »

Ahojte

hrava este niekto relativne stare rpg ako Neverwinter Nights ?

Ak ano nepomenili by ste nejake mapy resp. nezahrali by ste si online ?

Diky moc a nech sa dari

Leonard
Prdovous
Příspěvky: 76
Registrován: 23. 11. 2011, 13:51

Re: Neverwinter Nights

Příspěvek od Prdovous »

Já hrával na RP shardu Thalii, ale to už bude snad rok, co jsem se tam ukázal naposledy. Ale je to fajn server, mít čas, tak se tam rád vrátím :)
Leonard1989
Příspěvky: 7
Registrován: 17. 10. 2012, 18:47

Re: Neverwinter Nights

Příspěvek od Leonard1989 »

Fajn vediet ze este stale niekto hrava tuto skvelu RPG hru ... nedohodneme sa niekedy ze by sme spolu zahrali ?
Leonard1989
Příspěvky: 7
Registrován: 17. 10. 2012, 18:47

Re: Neverwinter Nights

Příspěvek od Leonard1989 »

A za ake postavy radi hrate v Neverwinter Nights porpipade aj ostatnych hrach od Bioware ?
Ja momentalne skusam neutralneho Zlodeja/Rouge ale uvidim kolko s nim vydrzim hrat nakolko to nieje zrovna moj tip postavy.Jeho utoky z tienov sposobuju bonusovy damage a je celkom schopny bojovnik ma vsak fatalne nizke HP coz ma v nejednej bitke zamrzelo.
Uživatelský avatar
Zarahel
Příspěvky: 26
Registrován: 4. 12. 2012, 13:33
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Neverwinter Nights

Příspěvek od Zarahel »

Leonard1989 píše:Fajn vediet ze este stale niekto hrava tuto skvelu RPG hru ... nedohodneme sa niekedy ze by sme spolu zahrali ?
A já už myslel, že je NwN v našich luzích a hájích docela zapomenuté. Zrovna docela nedávno jsem si ( spíš z nostalgie a sběratelským choutkám ) sehnal sběratelskou edici s datadisky, ale odradil mne fakt, že jsem měl málo času a nějaký problém s patchi ( v.1.59 ). Chceš nějaký RP server nebo třeba jen projet kampaň?

Btw: Zmiňovaná Thálie bývala jedním z těch lepších RP serverů. Stejně tak jako akčně laděná Demona, nebo HCRP Equillibrium.
http://rpg-imaginarium.weebly.com/

"Představivost je jediná zbraň proti realitě."
Prdovous
Příspěvky: 76
Registrován: 23. 11. 2011, 13:51

Re: Neverwinter Nights

Příspěvek od Prdovous »

Jop, na Thalii bych se mohl zase někdy podívat, vypadá to ze všech těch existujících shardů je pořád nejživotaschopnější. Jen najít ten čas, poněvač se ho na tyhle radovánky těžce nedostává :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host