Londýn pod parou

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG. Je libo počítačové hry, deskovky, nebo LARP? Přijďte si popovídat s ostatními hráči.
Laetitia

Londýn pod parou

Příspěvek od Laetitia » 7. 9. 2011, 20:23

Rádi bychom vás pozvali do poměrně nového RPG, které je stále ve svých začátcích - proto se také snažíme nahnat více hráčů =) Takže pokud vás následující prezentace zaujme, nebo máte slabost pro viktoriánskou Anglii a steampunk, neváhejte se přihlásit!
Viktoriánský Londýn je fantastické místo, neurčitě zasazené do 19. století, kde magii nahradila technika a mechanika. Británie vládne mořím, zemi křižují železniční koleje a pára vynesla do výšin dokonce i lodě: prostor nad londýnskými věžemi a manufakturami zaplnily vznášející se fregaty i balóny. Lodě Jejího Veličenstva svádějí dennodenně boje s posádkami neurvalých Nebeských korzárů. A pod nimi, v srdci města tisíciletí starého, tepe život…

Dějepis nikdy nebyl tak zábavný. Můžete se stát smetánkou společnosti, která ke každé večeři potřebuje 24 druhů příborů, člověkem z nižší vrstvy, který se svobodně protlouká životem, nebo vstoupit do jedné ze dvou velkých frakcí a účastnit se vzrušujících vzdušných soubojů, jejichž osud rozhodují kostky. Můžete v temných uličkách Londýna řešit vraždy, proplouvat s novými zákony parlamentem, či cestovat na Dálný východ.

Pokud vás Londýn pod parou zaujal, vítejte v nejdelším století světa!
>>> http://www.londynpodparou.hys.cz/ <<<

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti