Lone Wolf

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Skenderax »

Postava nahodená. Pre otestovanie som si zvolil predsa len Kai Lorda. Podľa hrania potom uvidíme ako ďalej. Ale už teraz sa teším. Vkladám do LW veľké nádeje, i keď niekde v kútku doše cítim, že v terajšej konkurencii RPG má šancu len kvôli kráse a rozpracovanosti sveta, v ktorom sa dobrodružstvá dodhrávajú :-D.

Hor sa do hôr ... a lesov a lúk a tak nejak...

:-D
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Lone Wolf

Příspěvek od PetrH »

super:) mam dva, jste s hlda jeden odvazny kai lord:)
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Skenderax »

Magnamund Bestiary – The Magnamund Menagerie, prvý diel Beštiáru z kickstarterovskej kampane je v PDF dostupné :-D. :clap:
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Lone Wolf

Příspěvek od PetrH »

A je mooc hezky:)
Uživatelský avatar
PetrH
Příspěvky: 4725
Registrován: 28. 1. 2008, 17:20
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Lone Wolf

Příspěvek od PetrH »

Posledni volne misto na ukazkove hre lone wolfa adventure games www.zizcon.cz
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Wolfus »

Dnes mi prisla z Cubiclu ta velka A1 mapa Magnamundu a tak nejak ma napadlo - Volakedy davno, ked vychadzal Lone Wolf v AFSF, dala sa tam objednat velka mapa severneho Magnamudnu (tiez A1). Neviete niekto, ci tu mapu nakoniec vydali a ci si ju niekto kupil? Strasne rad by som ju aspon videl, kedze som to vtedy nejak podcenil a prepasol som sancu...
DrD (II), Pribehy Imperia
Umbrae
Příspěvky: 1
Registrován: 25. 3. 2019, 07:25

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Umbrae »

Řeším drobný problém. Sehnal jsem si Lone Wolfa-útok ze tmy z roku 2011. Bohužel pro mě, má kniha tiskovou vadu. Chybí v ní odstavce 221-245, lépe řečeno jsou nahrazeny osmi listy, které jsou v knize dvakrát. Našel by se tu někdo, kdo by byl ochoten mi tuto část vyfotit a poslat? Díky moc
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Hike »

Umbrae píše: 2. 4. 2019, 16:58 Řeším drobný problém. Sehnal jsem si Lone Wolfa-útok ze tmy z roku 2011. Bohužel pro mě, má kniha tiskovou vadu. Chybí v ní odstavce 221-245, lépe řečeno jsou nahrazeny osmi listy, které jsou v knize dvakrát. Našel by se tu někdo, kdo by byl ochoten mi tuto část vyfotit a poslat? Díky moc
Umbrae, zítra to v práci zkusím oskenovat a poslat, napiš mi soukromou zprávou email.
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od skaven »

Wolfus píše: 19. 3. 2019, 15:17 Dnes mi prisla z Cubiclu ta velka A1 mapa Magnamundu a tak nejak ma napadlo - Volakedy davno, ked vychadzal Lone Wolf v AFSF, dala sa tam objednat velka mapa severneho Magnamudnu (tiez A1). Neviete niekto, ci tu mapu nakoniec vydali a ci si ju niekto kupil? Strasne rad by som ju aspon videl, kedze som to vtedy nejak podcenil a prepasol som sancu...
Chystáme v mytagu vydání nové velké mapy, pracujeme momentálně na lokalizaci, protože je to velmi obsáhlá záležitost, ale věřím, že mapa bude stát za to :)
Uživatelský avatar
Skenderax
Příspěvky: 1219
Registrován: 3. 12. 2011, 15:28
Bydliště: Malacky
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Skenderax »

Na to som fakt zvedavý :-D.
Hope is the beginning of unhappiness.
Wisdom is the beginning of fear.
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Wolfus »

skaven píše: 4. 4. 2019, 09:29
Wolfus píše: 19. 3. 2019, 15:17 Dnes mi prisla z Cubiclu ta velka A1 mapa Magnamundu a tak nejak ma napadlo - Volakedy davno, ked vychadzal Lone Wolf v AFSF, dala sa tam objednat velka mapa severneho Magnamudnu (tiez A1). Neviete niekto, ci tu mapu nakoniec vydali a ci si ju niekto kupil? Strasne rad by som ju aspon videl, kedze som to vtedy nejak podcenil a prepasol som sancu...
Chystáme v mytagu vydání nové velké mapy, pracujeme momentálně na lokalizaci, protože je to velmi obsáhlá záležitost, ale věřím, že mapa bude stát za to :)
Velkych map nie je nikdy dost ;)
Len tak nahodou - nie je to ta obria mapa, ktoru pred nejakym casom spravil Honza Charvat? Tu by som si hned predobjednal ;)
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
skaven
Příspěvky: 1133
Registrován: 30. 11. 2004, 16:53
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od skaven »

Wolfus píše: 7. 4. 2019, 00:26
skaven píše: 4. 4. 2019, 09:29

Chystáme v mytagu vydání nové velké mapy, pracujeme momentálně na lokalizaci, protože je to velmi obsáhlá záležitost, ale věřím, že mapa bude stát za to :)
Velkych map nie je nikdy dost ;)
Len tak nahodou - nie je to ta obria mapa, ktoru pred nejakym casom spravil Honza Charvat? Tu by som si hned predobjednal ;)
Ta to není :) Je to ta od Mattioloho co vydalo Cubicle 7
Uživatelský avatar
Wolfus
Příspěvky: 1088
Registrován: 14. 8. 2009, 11:45

Re: Lone Wolf

Příspěvek od Wolfus »

skaven píše: 7. 4. 2019, 19:34
Wolfus píše: 7. 4. 2019, 00:26

Velkych map nie je nikdy dost ;)
Len tak nahodou - nie je to ta obria mapa, ktoru pred nejakym casom spravil Honza Charvat? Tu by som si hned predobjednal ;)
Ta to není :) Je to ta od Mattioloho co vydalo Cubicle 7
Tak tu uz mam, ale pokial bude za dobru cenu, tak mozno neodolam... Pripadne keby ste ju upgradovali na A0 - to by bolo nieco pre mna ;-)
DrD (II), Pribehy Imperia
Uživatelský avatar
GardanCZ
Příspěvky: 4
Registrován: 22. 10. 2019, 10:06

Re: Lone Wolf

Příspěvek od GardanCZ »

Ahoj, nevíte, zdali bude nakladatelství Mytago pokračovat ve vydávání LW sérií Grand Master? Hledal jsem, ale žádné bližší info nenašel, díky.
Uživatelský avatar
ShadoWWW
Příspěvky: 4561
Registrován: 21. 8. 2007, 11:16
Bydliště: Kostka
Kontaktovat uživatele:

Re: Lone Wolf

Příspěvek od ShadoWWW »

Bude. Příští rok.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host