Mount and Blade: Warband

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
LordeS
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 7. 2014, 17:38

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od LordeS »

Zdar mám tu menší problém. V letních slevách na Steamu jsem si koupil MBW. První spuštění v pořádku. Druhé mi neotevře launcher a vypne steam. Musím restartovat PC, pak hru spustím.
Pokud ji vypnu, musím opět restartovat pc, abch ji mohl znovu zapnout.
Integita mezipaměti hry ověřena, nastaven správce i kompatibilita.
Dříve jsem nahrál stovku hodin na warez verzi. Takže softwarem v PC to nebude.
Může mi někdo poradit? Nestalo se to někomu? díky :)
PG Gamescz

Youtube kanál

Příspěvek od PG Gamescz »

Dobrý den,
jsem začínající youtuber a točím Mount and Blade Warband a chystám se točit i Mount and Blade Ohněm a mečem. Kdybyste měli náhodou čas, tak se koukněte prosím, pokud se Vám moje videa budou líbit, budu velice rád za odběr.


https://www.youtube.com/channel/UCm_ztm ... dsgRuterEg


Matyjaz (PG Gamescz)
Jachymulus

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Jachymulus »

Také jsou dobré mody:
Clash of Kings- Hra o trůny akorát Mount and Blade (najdeš tam Daenerys,Tyriona atd...)
PW.4- Hodně dobrý mod, multiplayerový, jsou tam frakce, můžeš mít několik různych class- Engineer,Doctor,Serf,Peasant...
A taky tam můžeš kácet stromy, jezdit na lodích bojovat ve válkách,prodávat věci, těžit rudu a spoustu dalšího !
Leanne

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Leanne »

Ahojte! Chcela by som sa spýtať, či máte skúsenosti s tým, že ste vazal nejakého kráľa, ale chcete sa vyvliecť z prísahy a založiť si vlastne kráľovstvo, takže keď vás bude pýtať späť léna, ktoré vám dal, vy odmietnete. Celkom ma zaujíma, či potom nezískam nejakú mimoriadne negatívnu slávu, ktorá mi sťaží zháňanie si vlastných vazalov. :D Môj problém je taký, že všetko, o čo si požiadam, mi kráľ dá. :D Už som si takto nazbierala 4 mestá a asi rovnaký počet hradov. :D Nemám si ani kedy vybaviť poriadne posádky. :D Vlastne, asi keď sa odtrhnem ja, to kráľovstvo prestane existovať. :D Áno, asi to znie ako "strašný" problém, ale už by som si fakt chcela založiť vlastnú frakciu, lenže nemám možnosť sa vzbúriť z toho dôvodu, že mi nechce dať mesto alebo hrad, ktorý som dobyla. :D A okrem toho už mám po krk neustálych vojen pre niekoho iného, ktoré navyše nikam nevedú. :D
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5415
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Resurrection »

Máš dvě možnosti.

1) Dokud král dává, tak ber. Jakmile přestane, odtrhni se. V ten moment ale po tobě půjdou úplně všichni a pokud nemáš s několika "lordy" dostatečně dobrý vztah, jen tak někoho nepřesvědčíš, aby se k tobě přidal. Zejména malé posádky povedou k tomu, že o ta města docela rychle přijdeš, protože to nezvládneš všechno ubránit.

Tím vlastně začneš "endgame", což je totální válka až do chvíle, kdy všechno dobiješ. Popravdě řečeno je to ale dost nuda, zejména protože AI má nekonečné zásoby vojáků a zabíjet zas a znova ty hordy málokoho baví. Ještě bitvy v poli celkem ujdou a nejsou tak pomalé, ale obléhání je šílený.

Celkem bych doporučil mód Diplomacy, který tento aspekt hry poměrně značně rozšiřuje. Lze vysílat hlídky po kraji, posádky se generují automaticky (pomalu a za peníze) a tak.

2) Najdi příslušného pretendenta trůnu a začni jeho quest. Pokud máš s lordy ze svého království dobré vztahy, tak se k tobě řada z nich přidá. A i pokud ne, tak jestliže vlastníš většinu království, bude snadné vyhrát. Zejména tím ale dobudeš ty části království, které ti ještě nepatří. Po úspěšné korunovaci nového krále/královny je to ale zas bod 1)...

Good luck. :-)
Secrets are power.
Leanne

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Leanne »

No, ale obávam sa, že pri tom prvom bode by som za chvíľu asi vlastnila polovicu mapy. :D A možno aj viac. :D Čo sa týka vzťahov s lordmi, sú nadštandardné. S viacerými už mám aj stovku, a to jedná o lordov z rôznych frakcií, nielen z tej, u ktorej som. Je to hlavne tým, že pokiaľ nemám quest o zajatí lorda, tak neberiem ani lordov, ani kráľov. Myslím, že vyslovene nikoho nemám ako nepriateľa. Diplomacy mod mám, bez toho M&B ani nehrám. :D
No a práve, že by som rada zjednotila Calradiu a ukončila tie idiotské mini vojničky. :D
To s tými nárokovačmi na trón som už raz skúsila - Lady Isolla zo Suna bola rovnaká, ak nie väčšia krava, ako Harlaus. :D A aj keby som to skúsila, stále by som bola len vazal a nie panovník svojho vlastného kráľovstva. :D
Leanne

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Leanne »

No, to s tou stratou miest a hradov by som chcela vyriešiť tak, že by som sa odtrhla práve v čase, keď by mala tá frakcia vojnu s viacerými frakciami, takže by to nezvládali a Harlaus by bol prístupnejší podpísať prímerie a tým by som získala dostatok času.
A k tomu modu - to s tým generovaním posádok som nevedela. Mne to nerobí. Len sa mi generujú hliadky, aj keď ja žiadne neustanovím.
Geraltko
Příspěvky: 1
Registrován: 23. 4. 2017, 20:29

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Geraltko »

Zdravím,
stal sa mi taký problém že moja postava nemôže ísť do boja, vyhadzuje (-2147483648% Zranení). Stalo sa to potom ako som si upravoval body postavy v textovom dokumente. Prosím poraďte mi ako to odstrániť. Ďakujem
Marcillon
Příspěvky: 1
Registrován: 20. 9. 2017, 21:01

Re: Mount and Blade: Warband

Příspěvek od Marcillon »

Ahoj jsem velkej fanda tehle hry, je to dost navykovka, zalozil jsem skupinu na FB a rad bych si tam s lidma o to hre pokecal, nejaky ty rady , tipy a pod.. skupina se jmenuje Mount & Blade CZ , tak kdyby mel nekdo zajem budu rad, zatim je to jen skupina bez lidi, tak pokud ma nekdo zajem reknete i kamaradum a znamym kteri to hraji at je nas co nejvic :)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 4 hosti