Diablo

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Uživatelský avatar
vzteklina
Příspěvky: 1380
Registrován: 24. 10. 2007, 19:59

Re: Diablo

Příspěvek od vzteklina »

Hraje/hrál nekdo Path of Exile? Nejaké postřehy? Je to slušný nástupce diabla? Má to nejaké zásadní mouchy?
Sem chlap! (pro ty co sou zmateni mym nickem)
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

vzteklina píše:Hraje/hrál nekdo Path of Exile? Nejaké postřehy? Je to slušný nástupce diabla? Má to nejaké zásadní mouchy?
Nástupce Diabla II, řekněme. Některé základní designové koncepty jsou podobné. Není to ale kopie, je to originální hra, velmi dobrá v tom, co dělá. Rozhodně doporučuju ji vyzkoušet, jestli tě bavilo Diablo II.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: Diablo

Příspěvek od Naoki »

Hrál ještě v betě. To co tam prezentují jako jeden z největších kladů (směnný obchod) mi tam nesmírně vadil pač jsem netušil jakou hodnotu ty věci skutečně mají a měl jsem neustále pocit že mi zkušenější hráči okrádají
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

vzteklina píše:Hraje/hrál nekdo Path of Exile? Nejaké postřehy? Je to slušný nástupce diabla? Má to nejaké zásadní mouchy?
Hrál jsem, ale ten combat je tak nějak kostrbatý, za kouzlící charakter se to dá, ale za melee je to takové divné, není to prostě tak smooth a fluid, jak bych si představoval a dost mi to kazí zážitek. Se vší kritikou, co mám proti Diablu 3, musím uznat, že vyladěnost combatu je prostě špičková a požitek z toho až neporovnatelně převyšuje konkurenci.
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše:Hrál jsem, ale ten combat je tak nějak kostrbatý, za kouzlící charakter se to dá, ale za melee je to takové divné, není to prostě tak smooth a fluid, jak bych si představoval a dost mi to kazí zážitek.
Tohle opravili v nedávném updatu.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

York píše:
eerieBaatezu píše:Hrál jsem, ale ten combat je tak nějak kostrbatý, za kouzlící charakter se to dá, ale za melee je to takové divné, není to prostě tak smooth a fluid, jak bych si představoval a dost mi to kazí zážitek.
Tohle opravili v nedávném updatu.
Fakt? Jak moc?
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše:Fakt? Jak moc?
Podle mých spoluhráčů úplně. Vyzkoušej to ;-)
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

York píše:
eerieBaatezu píše:Fakt? Jak moc?
Podle mých spoluhráčů úplně. Vyzkoušej to ;-)
Jdu na to... Je tam už pořádná možnost respecu? To mě taky iritovalo... :D
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše:Je tam už pořádná možnost respecu? To mě taky iritovalo... :D
Není. Znovuhratelnost PoE je postavená na tom, že leveluješ nové chary, abys vyzkoušel jiné buildy. Umožnit plný respec by v tomhle typu hry nedávalo smysl.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

York píše:Není. Znovuhratelnost PoE je postavená na tom, že leveluješ nové chary, abys vyzkoušel jiné buildy. Umožnit plný respec by v tomhle typu hry nedávalo smysl.
Ale dávalo. $D Proč by ne, nechce se mi dělat nový char jen kvůli tomu, že jsem v tom jejich šíleně složitém systému dal někam blbě body... už i v posledním patchi Diabla 2 se dá udělat full respec.

Ať udělají ligu pro casual nooby jako jsem já, kde můžu respecovat...
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše:Nechce se mi dělat nový char jen kvůli tomu, že jsem v tom jejich šíleně složitém systému dal někam blbě body...
Na to jsou Orbs of Regret a Passive Respec Points.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

York píše:
eerieBaatezu píše:Nechce se mi dělat nový char jen kvůli tomu, že jsem v tom jejich šíleně složitém systému dal někam blbě body...
Na to jsou Orbs of Regret a Passive Respec Points.
Těch je málo. Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Ještě si můžeš počkat na velký content patch (jako třeba ten, co byl teď nedávno), při tom obvykle resetují skilltree na všech postavách.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů