Diablo

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Erric
Příspěvky: 1473
Registrován: 17. 10. 2006, 13:32
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Erric »

Eleshar_Vermillion píše:Kdyby se Blizzard raději místo nesmyslů kolem Diabla III pořádně věnoval Starcraftu II, už to mohlo být vydané :>:o/

Myslim, ze Blizzard ma dost velke oba tymy, aby zvladal paralelne bez casove ztraty dve hry.

Ostatne ale SC uz je takrka hotovy, na letosni GC v Lipsku prave bezi hratelne demo. Ted "jen";o) delaji jednotlive mise.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

SC2 hotový? OK, vyhlašuji veřejnou benefiční sbírku na nový počítač. Přispěvatelé budou zveřejněni a dostanou charitativní lízátko. Zájemci o sponsoring se hlaste přes PM.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Eleshare, nesleduješ zprávy na Starcraftím kanále? SC2 vypouštějí do éteru už dlouho a než vyjde, tak bude zastaralý.

Btw. myslím že Blizzard nemá tolik lidí, kteří by se mohli věnovat více projektům najednou, aniž by to mělo vliv na rychlost dokončení. Do SC2 se víc pustili až když se jim rozjel WoW, přestože má talhe hra mnohem více příznivců než Diablo II (a taky vlastní televizní kanály, tuším že tři. Která jiná hra něco takového má?)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Ten editor mě zajímá, ten jsem nenašel (ale musím přiznat, že jsem ani nehledal).
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Příspěvek od Naoki »

Editory postav zde
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
jonka
Příspěvky: 1976
Registrován: 13. 12. 2006, 23:14
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od jonka »

dohráno D3 na normal, pocity pozitivní. Překvapila mě lehkost a rychlost dohrání oproti D2, ale vzhledem k tomu, že se stejně nejvíc těším na end level tak je to spíš plus.
Několikrát jsem se přistihl, že bych chtěl jen tak brouzdat světem a koukat co to tam všude mají a s kým se dá pokecat.. old school feeling :) celkový gameplay je ale samozřejmě hodně new school ;) ..a co se týče designu myslím, že je to hodně hezký počin. Snad jen ty mapy mohly být víc vynalézavé, ale to by už byla asi jiná hra. Užil jsem si to.
..a jestli si myslíte že jsem vás přišel jenom prudit tak vězte, že vaše sklenice je jen z poloviny plná
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek

Diablo III: Reaper of Souls

Diablo III: Reaper of Souls Opening Cinematic


edit1: "Blizzard has officially announced the Diablo III expansion Reaper of Souls at Gamescom 2013.

Game director Josh Mosqueira introduced the new expansion during a Blizzard press conference at Gamescom 2013. Mosquiera said the game will feature a brand new fifth act to pit players against new villain Malthael, a fallen angel. The expansion will take a darker tone than the original Diablo III campaign, Blizzard adds, and will be set in gothic environment Westmarch.

Blizzard did not mention a release date for Reaper of Souls.

Reaper of Souls will introduce a new class, the Crusader, and increase the level cap to 70. All of the game's classes will get new skills, passive abilities, and runes. The Crusader class is a descendent of the Paladin order, and includes a version of the the Fist of the Heavens skill seen in Diablo II.

Mosqueira said Diablo III's end-game content would also be improved with a new feature, Loot Runs, and an upgrade to the Paragon system. Loot Runs will be entirely randomly generated dungeons designed to take between 15 and 20 minutes to complete, and the Paragon mechanic will now be account-wide, have no cap, and will allow players to modify the base stats of their characters.

Blizzard says it wants to change the game's philosophy towards loot, with the expansion now dropping less but better loot. Using the example of a playthrough in Act III, the Reaper of Souls expansions dropped 73 white items as opposed to 256 in the original game. The Act III playthrough also dropped six legendary items, as opposed to one in a Diablo III run.

Legendary items in Reaper of Souls will also now tailor themselves around character builds, adds Blizzard, such as a Wizard weapon that has a chance to summon a Hydra when killing an enemy. The Mystic artisan will also return, allowing players to transmogrify items and tailor the look of characters. The Mystic will also be able to enchant items."
*

* http://www.gamespot.com/events/gamescom ... s-6413363/


edit2: Offscreen Crusader Class Gameplay Demo

edit3: Wau, Crusader se mi hodně líbí, skvělý feeling skillů a ten nový akt vypadá taky dost dobře, hodně temné, gothic, jak postava tak prostředí velmi old-school diablovské.

edit4: Loot 2.0

edit5: Diablo III: Reaper of Souls Gameplay Teaser
Obrázek
Jaster Mereel
Příspěvky: 7
Registrován: 31. 5. 2013, 21:42

Re: Diablo

Příspěvek od Jaster Mereel »

Máme stejný vkus. =)

Taky jsem to dnes zaregistroval a moc se mi to líbí, hlavně ten Crusader. Ve dvojce jsem hrál nejvíce Paladina.

Já mám teď celkem chutě nainstalovat dvojku, u trojky si nejsem jistý, jak to tam je s těmi předměty a aukcemi, to propojení online se mi moc nezamlouvá.

eerieBaatezu: Máš s trojkou zkušenosti? Doporučuješ nadšenci do dvojky? =)
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Z trojkou mám zkušenosti: 4 classy na max. levelu a Witch Doctora někde na 56, tuším. Za několik dohráto na Inferno.

Aukce mají důvod v tom, že už u dvojky bylo hafo stránek po netu, kde se daly koupit itemy a oni to chtěli odstranit (a napakovat se přes real money auction house). D3 má jeden obrovský problém, slovy OBROVSKÝ, a tím je špatná itemizace. 1. vypadávají tuny předmětů a drtivá většina je k ničemu, 2. systém jakým jsou předměty vzhledem k vlastnostem charakterů navrženy, je velice špatný. Koukni na oficiální fóra, jsou tam o tom stovky, možná tisíce, příspěvků a návodů, jak se toho zbavit.

Teď, imo, dobrá stránka věci. Gameplay je fantastický. Když jsem začal hrát za barbara, byl jsem blahem bez sebe. Má to dynamiku a hlavně je cítit impakt toho mlácení. $D Je to hodně viscerální, příšery reagují na to, že jsou mláceny, mrtvoly odlétávají na všechny strany, je to super.

A teď to zase vyvážíme. $D Příběh se imo moc nepovedl a ta grafika, člověk si musí trochu zvyknout.

Velmi se mi líbil třetí akt a hudba mi přišla skvělá, přestože hodně lidí nadávalo, tak ty ambientní tracky mi přišly lepší než od Uelmena. Ale jeho skladba k Tristramu je prostě klenot a klasika.

A end-game nevím, zda nějak vyhledáváš, běhat pořád dokola, mlátit to samé a čekat, že vypadne něco lepšího. Já to nedělám, možná také proto, že nic nevypadne a farmit gold mě nebaví. PvP jsem ještě nezkoušel a pokud ti jde jen o zapaření si za ta povolání, pěkně si je vylevelovat na max., zkusit všechny skilly, tak je to úplně skvělá hra.

A to říká člověk, který u D2 LoD nechal polovinu mládí. $lol$ (Disclaimer: Ale je to subjektivní samozřejmě.)


Ještě se trochu rozepíšu jen tak, že mě chytla slina. IMO.

Atmosféru má rozhodně nejlepší první díl. A třeba na příšery v pekle, ty rytíře jak umírají v ohni a ty sukuby žádné jiné příšery v dalších dílech nemají. Také je to čistě témné gothično. Dvojka už přišla s globalizací a ten feeling se vypařil. Nevadilo mi to, ty akty se mi líbily, ale už to bylo jiné. (Btw totálně nejradši ze dvojky mám pátý akt, připadá mi naprosto úžasný.) Feeling charakterů byl ale hutný, Necromancer, Paladin, paráda. Trojka to ještě rozmělnila. Např. Witch Doctorem. Necromancer je přecejenom o mnoho více gothičtější postava. Ale nějaká inovace přijít musela. I když se našli lidé, co prostě chtěli jen D2 v nové grafice a s vylepšenými věcmi jako automatické sbírání zlaťáků, apod. Jako kéž by nějakou HD verzi D2 udělali, rozhodně bych si jí koupil. A RoS jde zase směrem ke starému feelingu. Westmarch, Crusader, prostředí laděno až do černa. Přemýšlím, zda mi chybí ty explicitní rozbrazení násilí jako tomu bylo hlavně v jedničce. Roztrhané mrtvoly, hořící obrácené kříže, zmučené nahotinky... Dovolit si to v mainstreamu asi už nemohou, ale i v trojce se vlastně občas k těmto věcem vrátili, vybavuji si vlastně ty zmasakrovaná těla v budovách kultistů na poušti. Asi to k diablovosti tak nějak patří, ale zase je to takové divné, když to má tak trochu WOW grafiku.

Na datadisk se těším hodně, i přes to, že některé věci v trojce podělali hodně, tak to, co z datadisku ukázali, mi za ty peníze a čas rozhodně stojí.
Obrázek
Jaster Mereel
Příspěvky: 7
Registrován: 31. 5. 2013, 21:42

Re: Diablo

Příspěvek od Jaster Mereel »

Moc díky za tak rozsáhlé info. =)

Já právě pořád cítím potřebu dohnat velký rest, a to LoD, takže proto mě to táhne k znovu rozjetí IIku včetně datadisku. Navíc mě hrozně moc láká ten pátý akt a Tvoje nadšení z něj jen zesiluje moji touhu si to zahrát. =)

Máš recht, že to rozmělňování tam je vidět dost, a to mě dvojka přijde temná dostatečně, i když na jedničku nemá, tam jsem se tehdy u dema prostě a jednoduše bál (no taky mi nebylo moc let =D ).

Tvůj popis nadšení z barbara a vůbec těch efektů ve hře je taky to, co se mi z gameplay videií na trojce nejvíce libilo. No a pak prostě nové classy, nová prostředí...to je taková klasika, co člověka vždy zaujme.

Vypadá to, že asi nejprve načnu znovu dvojku a doplňkově vyzkouším i trojku, uvidím, jak mě chytne. Chci to jako relax v čase, který v rámci volna vyhradím hraní, takže fakt jen doplněk, dny, kdy jsme s bratránkem dvojku hráli ve dvou asi týden v kuse jsou už nenávratně pryč. =))
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

np

Když o tom teď přemýšlím, tak ve dvojce to hlavně vypadalo tak, že měl člověk tak jeden, maximálně dva aktivní skilly a ty klikal pořád dokola, možná u Necromancera rotoval summonování vícera druhů minionů + spelly a kletby. V trojce je to mnohem zábavnější, člověk opravdu pořád využívá všechno, co mu skillbar nabízí. Jediné, co mě moc nebavilo, jsou ty ultimátní skilly, kde je cooldown třeba 2 minuty, což je u hry jako Diablo fakticky na pěst a vůbec mě pak takový skill nebaví.

Barbar má jednoznačně nejvíc impaktní combat feeling. Hrál jsem ho až jako asi předposledního, ale užil jsem si ho totálně nejvíc. Taková rozjetá lokomotiva v žáru bitvy. To hlavně na styl hraní Diabla sedí imo nejvíc, být uprostřed té vřavy a masit to hlava nehlava.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

http://www.darkd3.com/

Dost dost dobré, ale nainstalování tohoto módu považuje Blizzard za důvod k banu, pokud se nemýlím. :roll:
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek

Co já vím? :roll: $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Diablo 3 Reaper of Souls Gamescom 2013 Presentation

Ten nový záporák má alespoň super intence pro své jednání, dělá mi teď morální dilema proti němu hrát. :D

edit: A hezké interview: http://youtu.be/rSJuYSXXXiM
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tak, všechny postavy na lvl 60. :)

A ačkoliv jsem co se atmosféry Diabla týče dost konzervativní, tak za skill roku vyhlašuji Déšť ropuch. $D Ta animace je boží, jak máchají pacičkama, když odlétají od místa dopadu.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů