Diablo

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Log 1=0 píše: 3. 11. 2018, 19:02 Sorry, neznám to, takže asi úplně idiotský dotaz, ale:
Jaký je přesně problém, že někdo udělal mobilní hru v rámci slavné herní série?
Předcházela tomu nějaká kampaň, která vzbuzovala očekávání, že se jedná o PC hru?
Je to asi jako kdyby teď Altar rozhlásil, že na příštím Gameconu oznámí něco velkého ohledně starého Dračáku a to oznámení bylo: "Bude to hra na mobily".

Detaily by byly na dlouhé rozepisování, ale je to prakticky stejná situace.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Pieta »

Log 1=0 píše: 3. 11. 2018, 19:02Jaký je přesně problém, že někdo udělal mobilní hru v rámci slavné herní série?
Předcházela tomu nějaká kampaň, která vzbuzovala očekávání, že se jedná o PC hru?
Oznámili mobilní hru určenou hlavně pro Čínu na akci plné amerických pcčkářů a konzolistů, které může chytnout šlak z toho, že si k nim někdo něco takového dovolil. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Pieta píše: 3. 11. 2018, 19:37Oznámili mobilní hru určenou hlavně pro Čínu na akci plné amerických pcčkářů a konzolistů, které může chytnout šlak z toho, že si k nim někdo něco takového dovolil. (:
Ale což o to, za to by jim tam všichni zatleskali a přáli by jim úspěch... kdyby tam nečekali na oznámení vývoje D4, což Blizzardi pár měsíců před tím dost okatě naznačovali.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Pieta »

York píše: 3. 11. 2018, 19:45Ale což o to, za to by jim tam všichni zatleskali a přáli by jim úspěch... kdyby tam nečekali na oznámení vývoje D4, což Blizzardi pár měsíců před tím dost okatě naznačovali.
Zklamané očekávání v tom samozřejmě hraje velkou roli, ale to nepřátelství vůči mobilním hrám je ve "vážné" hráčské komunitě taky očividné.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Pieta píše: 3. 11. 2018, 19:49nepřátelství vůči mobilním hrám je ve "vážné" hráčské komunitě taky očividné.
To spíš ke konzolím, protože konzolový ovládání pak je obvykle v i portu na PC a je to pěkně dementní. To u mobilních her moc nehrozí - na PC nemáš dotykovou obrazovku, takže 1:1 to nikdo převést nemůže, ani kdyby ho něco tak absurdního napadlo.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Pieta »

Ke konzolím taky, samozřejmě.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Quentin »

Pieta píše: 3. 11. 2018, 19:49
York píše: 3. 11. 2018, 19:45Ale což o to, za to by jim tam všichni zatleskali a přáli by jim úspěch... kdyby tam nečekali na oznámení vývoje D4, což Blizzardi pár měsíců před tím dost okatě naznačovali.
Zklamané očekávání v tom samozřejmě hraje velkou roli, ale to nepřátelství vůči mobilním hrám je ve "vážné" hráčské komunitě taky očividné.
Já myslím, že šlo fakt spíš o to očekávání. Elder Scrolls Blades ohlásila Bethesda zároveň s dalšíma PC hrama (včetně elder scrolls 6) a nikdo z toho takové drama nedělal, naopak.

Kdyby na konci té prezentace pustili teaser k Diablu 4, tak by Diablo Immortal většina uvítala. IMHO.
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Pieta »

Quentin píše: 3. 11. 2018, 20:37Já myslím, že šlo fakt spíš o to očekávání. Elder Scrolls Blades ohlásila Bethesda zároveň s dalšíma PC hrama (včetně elder scrolls 6) a nikdo z toho takové drama nedělal, naopak.

Kdyby na konci té prezentace pustili teaser k Diablu 4, tak by Diablo Immortal většina uvítala. IMHO.
Já nevím. Ty reakce, co jsem zaznamenal, se z převážné většiny nesly v tom duchu, že je to očividný cash grab, bude to pay to win, a kdovícoještě, a to všechno poznali prostě z toho, že to bude na mobily.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Quentin »

Pieta píše: 3. 11. 2018, 20:49Já nevím. Ty reakce, co jsem zaznamenal, se z převážné většiny nesly v tom duchu, že je to očividný cash grab, bude to pay to win, a kdovícoještě, a to všechno poznali prostě z toho, že to bude na mobily.
Moje první reakce na Immortal byla úplně stejná "joke, disgrace, cash grab." Přitom u Blades jsem stejnej dojem neměl :think:
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek

Tywe.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Pieta »

York píše: 3. 11. 2018, 19:45Ale což o to, za to by jim tam všichni zatleskali a přáli by jim úspěch... kdyby tam nečekali na oznámení vývoje D4, což Blizzardi pár měsíců před tím dost okatě naznačovali.
Já nevím, s tím okatým naznačováním... Když se kouknu na dva týdny staré oznámení na blogu:
Diablo at BlizzCon 2018 píše:BlizzCon 2018 is almost here and we’ve seen a lot of rumors flying around about our plans for Diablo at the show. These are very exciting times—we currently have multiple teams working on different Diablo projects and we can’t wait to tell you all about them . . . when the time is right.

We know what many of you are hoping for and we can only say that “good things come to those who wait,” but evil things often take longer. We appreciate your patience as our teams work tirelessly to create nightmarish experiences worthy of the Lord of Terror.

While we won’t be ready to announce all of our projects, we do intend to share some Diablo-related news with you at the show.
(...)
To zní jako dost okaté naznačování, že jestli někdo čeká nějaké velké oznámení, má krotit nadšení.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Pieta píše: 4. 11. 2018, 23:15
Diablo at BlizzCon 2018 píše:BlizzCon 2018 is almost here and we’ve seen a lot of rumors flying around about our plans for Diablo at the show. These are very exciting times—we currently have multiple teams working on different Diablo projects and we can’t wait to tell you all about them . . . when the time is right.

We know what many of you are hoping for and we can only say that “good things come to those who wait,” but evil things often take longer. We appreciate your patience as our teams work tirelessly to create nightmarish experiences worthy of the Lord of Terror.

While we won’t be ready to announce all of our projects, we do intend to share some Diablo-related news with you at the show.
(...)
Aspoň, že tak.
Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Pieta »

eerieBaatezu píše: 5. 11. 2018, 08:05Aspoň, že tak.
To jsou informace, který byly úplně veřejně známý dva týdny před blizzconem. Kdyby lidi víc četli normálně dostupný informace a míň dělali hysterii, mohli jsme si celý tohle divadlo ušetřit.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Pieta píše: 5. 11. 2018, 21:17mohli jsme si celý tohle divadlo ušetřit.
Sorry, ale za tohle divadlo si fakt můžou Blizzardi sami. To, co už dlouhá léta předváděj s Diablem, je fakt smutný.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Mathil to teď dobře shrnul: Ohlásit mobilní hru na conu, kam choděj fanoušci Blizzardích PC her, a dokonce si zaplatěj za to, aby mohli mít ohlášení novinek o Blizzardích PC hrách z první ruky, je prostě mimořádně špatnej nápad. To je asi jako kdyby Steve Jobs přišel na pódium a řekl "Máme pro vás novou pračku!"
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů