Diablo

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Ten combat na blízko mi pořád přijde takovej kostrbatej... I D2 mi přijde v tomhle ohledu lepší (hned jsem udělal pár levelů, ta hra je prostě klenot $D), na D3 to nemá vůbec a i takovej Torchlight 2 mi přijde o dost plynulejší.
Obrázek
Uživatelský avatar
vzteklina
Příspěvky: 1380
Registrován: 24. 10. 2007, 19:59

Re: Diablo

Příspěvek od vzteklina »

Mno tak buď mám šunku komp, nebo pomalej net, ale prostě mi to laguje jak prase a než se hra vubec rozjede trvá věčnost, jen aby se po x inutách loadování zasekla a spadla...
Takže asi pech a moc si to nevyzkoušim
Sem chlap! (pro ty co sou zmateni mym nickem)
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jsem v trojce teď našel dva koustky setu, co mi dává, že moji tři ancient barbaři ze dvojky, co jdou vyvolávat skillem, trvají dokud neumřou. Vzhledem k tomu, že neumírají ani při nejvíc drsných bitkách a dávají damage jako prase, je to docela OP.
K tomu sem našel gaťata, co dávají, že skoro 1000 procent mé regenerace života za vteřinu, je proměněno v auro, která dává uvedený damage všemu v okolí, akorát že to vypne tu regeneraci.
Do toho mám nárameníky, že když dostanu ťafku, je 20 procent šance, že udělám fan of knives se 700-950 procent damage.
Mám to všechno na sobě a de facto mi stačí jen stát a koukat, jak všechno chcípá, protože aktivní účastí s boji nikdy takovej damage, jako těmahle třema pasivníma věcma nikdy nedám.
Docela to celý znegovalo podstatu toho bejt Barbarian. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Diablo

Příspěvek od Faskal »

Hm, trojku jsem před nějakou dobou (prázdniny?) pustil, během pár dní vyhrál a zase odinstaloval. Nezanechalo to nějaký hlubší dojem, snad jen ten, že to bylo celé nějaké... retardované.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

eb: Až ti napadá pár dalších věcí, tak to bude celé zas úplně jinak. Celé to směřuje k jednomu (výjimečně dvěma) nejsilnějšímu buildu u každé classy, ostatní jsou většinou nejmíň o řád pozadu.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Faskal píše: 3. 10. 2017, 12:53 Hm, trojku jsem před nějakou dobou (prázdniny?) pustil, během pár dní vyhrál a zase odinstaloval. Nezanechalo to nějaký hlubší dojem, snad jen ten, že to bylo celé nějaké... retardované.
Hele nejsem zastáncem té malované grafiky trojky, a příběh je taky takovej... ale hratelnost je úžasná. Zrovna třeba za toho Barbara, to je fakt paráda. Nejlíp vyladěnej combat v žánru.
York píše: 3. 10. 2017, 13:35 eb: Až ti napadá pár dalších věcí, tak to bude celé zas úplně jinak. Celé to směřuje k jednomu (výjimečně dvěma) nejsilnějšímu buildu u každé classy, ostatní jsou většinou nejmíň o řád pozadu.
To nacházení věcí dost trvá, takže moc buildů asi neokusím, ale jako docela mi vyrazilo dech, že to nadesignovali tak, že ta classa ztrácí smysl, když nejlepší, co můžeš dělat je... nic. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: Diablo

Příspěvek od Faskal »

Přesně vím, co mi tu hru zkazilo. Před mnoha a mnoha lety, někdy v době, co vyšel Lord of Destruction, časopis Score napsal, jak asi může vypadat Diablo 3.

Začínalo to slovy: "Již notně senilní Deckard Cain rybaří na břehu řeky..."
Celou hru mi tahle věta strašila v hlavě a likvidovala poslední záchvěvy vážnosti, kterou ta hra mohla mít.

(Pokračovalo to nějak tahle: když v tom vyloví zlatou rybku. Zlatá rybka mu říká: když mi dáš ten kámen, co máš na krku, splním ti tři přání. Deckerd jí předá Bhaalův soulstone. Na to rybka odpoví: "Já nejsem zlatá rybka...")
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše: 3. 10. 2017, 14:00To nacházení věcí dost trvá.
Ale kdeže. Kompletní equip na top build (kde máš všechny potřebné itemy, ne nutně dobře rollnuté) je otázka tak dvou, maximálně čtyř dnů.

eerieBaatezu píše: 3. 10. 2017, 14:00docela mi vyrazilo dech, že to nadesignovali tak, že ta classa ztrácí smysl, když nejlepší, co můžeš dělat je... nic. :D
To je tím, co ti zrovna napadalo za itemy. Až ti jich napadá víc, tak poskláš něco, vůči čemu ti ten současný equip přijde o ničem. Všechny top buildy se hrajou aktivně, některé jsou až příliš komplikované.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jóóóó, supééér, nové Diablo!!! je hra na mobily... ...jakože fakt no.
Obrázek
Uživatelský avatar
Quentin
Noob of The Round Table
Příspěvky: 9334
Registrován: 31. 7. 2007, 14:31
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo

Příspěvek od Quentin »

Obrázek
http://2k6goblinu.blogspot.cz/
“Questions are gameplay”-Chris McDowall, The ICI Doctrine, 2018
Player Agency (n.): “the feeling of empowerment that comes from being able to take actions in the [virtual] world whose effects relate to the player’s intention” -Mateas, 2001
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek

Obrázek

$lol$ Tenhle borec se v QnA natvrdo s úplně vážnou tváří týpků z Blizzu zeptal "Is this an off-season April Fools joke?" $D

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Lol?
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: Diablo

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Aspoň ty memy z toho máme.
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Diablo

Příspěvek od York »

Smutný je, jak mu to vůbec nedocházelo.

"You don't have a mobile phone?"
Uživatelský avatar
Log 1=0
Příspěvky: 2690
Registrován: 20. 7. 2017, 14:06

Re: Diablo

Příspěvek od Log 1=0 »

Sorry, neznám to, takže asi úplně idiotský dotaz, ale:
Jaký je přesně problém, že někdo udělal mobilní hru v rámci slavné herní série?
Předcházela tomu nějaká kampaň, která vzbuzovala očekávání, že se jedná o PC hru?
You are lords. We are slaves. But slaves of our lords are mightier than lords of your slaves.
***
Chcete nové lidi v RPG? Zabraňte jim potkat Jersona. Nováčci, kteří potkají Jersona, mají vždy mnoho problémů začít hrát. Ti co ho nepotkají, takové problémy nemají.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů