Zaklinac

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice

Re: Zaklinac

Příspěvek od Sammael »

MAM, hram druhy krat. tentoraz na max. Vyzera to perfektne a odporucam nehrat v Cestine. Gerald znie jak keby ho vevericky drzali za gule.

Setting vyzera daleko lepsie ako vo serialy. A imo najlepsie vyzerajuce RPG, teda hned po Age of COnan.
Uživatelský avatar
hitomi
Příspěvky: 70
Registrován: 19. 7. 2009, 21:45
Bydliště: Svoboda nad Úpou, Praha

Re: Zaklinac

Příspěvek od hitomi »

Sammael píše:MAM, hram druhy krat. tentoraz na max. Vyzera to perfektne a odporucam nehrat v Cestine. Gerald znie jak keby ho vevericky drzali za gule.

Setting vyzera daleko lepsie ako vo serialy. A imo najlepsie vyzerajuce RPG, teda hned po Age of COnan.
ja sem si teda na tu cestinu celkem zvykla ^^ ale podruhe to asi zkusim v polstine a s ceskejma titulema, budu si to muset zas zahrat nez vyjde dvojka. A taky si na ni usetrit, at mam vsechny dobry hry pekne s krabicema ^^
What I had thought morbid and shameful and ignominious is in reality awesome and mind-expanding and even glorious - my previous estimate being merely a phase of man’s eternal tendency to hate and fear and shrink from the utterly different
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15087
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře

Re: Zaklinac

Příspěvek od Pieta »

Zkuste si zahrát Final Fantasy XIII a pak teprv suďte, jestli je Zaklínač railroad.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Sammael
Příspěvky: 1788
Registrován: 18. 11. 2008, 12:07
Bydliště: Košice

Re: Zaklinac

Příspěvek od Sammael »

Zkuste si zahrát Final Fantasy XIII
Je to srot a vzbudzuje klaustrofobiu. Zaklinac je tak akurat.Chvla bohu ze nieje free roam uplne. To ma odradzuje a vzbudzuje vo mne pocit ze v tej hre (oblivion napr) stravim mesiace svojho zivota.
Uživatelský avatar
hitomi
Příspěvky: 70
Registrován: 19. 7. 2009, 21:45
Bydliště: Svoboda nad Úpou, Praha

Re: Zaklinac

Příspěvek od hitomi »

Pieta píše:Zkuste si zahrát Final Fantasy XIII a pak teprv suďte, jestli je Zaklínač railroad.
slysela jsem, ze tenhle dil se pry moc nepovedl :) ja jsem letos rozehrala potreti FF VIII a pak uz se k tomu zas nedostala, budu to muset zkusit napravit, ale je tech her nejako moc.
A za me je railroad jen a jen pozitivum :)
What I had thought morbid and shameful and ignominious is in reality awesome and mind-expanding and even glorious - my previous estimate being merely a phase of man’s eternal tendency to hate and fear and shrink from the utterly different
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15087
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře

Re: Zaklinac

Příspěvek od Pieta »

hitomi píše:slysela jsem, ze tenhle dil se pry moc nepovedl :)
Dokud byl railroad, tak mě to bavilo. Až když mě vyhodili do otevřeného světa, přestalo mě to bavit.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Izarias
Příspěvky: 1106
Registrován: 10. 2. 2006, 23:54
Bydliště: Liberec

Re: Zaklinac

Příspěvek od Izarias »

No zrovna Oblivion byl hodně o rozmazávání nepřátel po celém dungeonu a o jejich následném svlékání z brnění a stavění do různých pozic. Muhahá
provokatér, básník a nadšený překladatel začátečník
Danoss
Příspěvky: 17
Registrován: 14. 11. 2011, 17:35

Re: Zaklinac

Příspěvek od Danoss »

Výborná hra jedná z mích oblíbených strašně moooc mě baví.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha

Re: Zaklinac

Příspěvek od Vallun »

Tak jsem zahájil instalaci Zaklínače 2, vše ok, až na to,že po dokončení instalace ze dvou DVD to začalo stahovat dodatečné soubory o velikosti skoro 12 Gb:( to je u mne nějakých nejméně 14 hodin:(

EDIT: tak stažení velkého balíku aktualizací dopadlo ok na první pokus, to je pozitivní:) Ale když chci hru hrát, tak mi to doporučuje stahovat další a další patche, za tohle bych ty kreténský programátory normálně vybíjel kladivem, proč to nedají všechno do jednoho balíku, aby člověka zbytečně nezdržovali?
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25789
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Zaklinac

Příspěvek od Sosacek »

Protože je to tak méně práce. Práce stojí prachy.
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha

Re: Zaklinac

Příspěvek od Vallun »

Jenže pohodlí hráčů jim prachy vydělává...:)

Jinak jsem udělal jednu kravinu a teď nemohu najít žádný funkční save editor, jak jí napravit:(
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Sosacek
Příspěvky: 25789
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: Zaklinac

Příspěvek od Sosacek »

To ale bereš špatně. Rozpočet je pevnej. Co by sis mel říct je "jaká jiná věc by tam mela chybět výměnou za delta patche?"

Které tři vedlejší questy vyhodit? Nebo které namluvené NPC zrušit? Jakou lokaci udělat prázdnější a nudnější?
“And, for an instant, she stared directly into those soft blue eyes and knew, with an instinctive mammalian certainty, that the exceedingly rich were no longer even remotely human.”
― William Gibson, Count Zero
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5421
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Zaklinac

Příspěvek od Resurrection »

Sosacek píše:To ale bereš špatně. Rozpočet je pevnej. Co by sis mel říct je "jaká jiná věc by tam mela chybět výměnou za delta patche?"

Které tři vedlejší questy vyhodit? Nebo které namluvené NPC zrušit? Jakou lokaci udělat prázdnější a nudnější?
Pokud má tvoje 19gb hra první patch o velikost 15mb a jeho zahrnutí do hry vyžaduje 9gb download, děláš něco opravdu blbě. Pokud Enahnced Edice má 286mb a vyžaduje 20gb download, museli bysme pro to vynaleznout slovo. Jen kompilovat soubor o velikost 10gb zabere i nějvýkonějším desktopům klidně hodiny ne-li víc. Při každé sebemenší změně. Kdyby ten promarněný čas některý z programátorů věnoval programu na patchování takových souborů, mohly být downloady na Witcher 2 v řádech stomega jako je normální u většiny her dneska a ještě by ušetřili mraky času na nové lokace, NPC, questy, whatever. Ale tohle dost možná bylo manažerské rozhodnutí, že ten systém resource packů Aurora engineu z 90. let je pořád dost dobrý nebo něco podobného. Výsledek je každopádně tristní a obhájit se to fakt nedá.

Je vtipné, že ty delta patche (viz wiki) mají ten poměr obráceně (2mb vs 300mb).
Secrets are power.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32335
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha

Re: Zaklinac

Příspěvek od Vallun »

Technicky tomu nerozumím a ani nechci...jen to prostě dost otravuje, trvalo mi to celkem 16,5 hodiny práce počítače, než jsem mohl od dokončení instalace z DVD začít hrát, opruz, ale zase za to může i pomalý net tady:(

Horčí věc je, že hra sama o sobě je sice zajímavá zápletka (s nádherným úvodním videem), ale systémově horší než jednička a navíc mnohem politicky korektnější - žádný chlast, žádný sex...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Resurrection
Příspěvky: 5421
Registrován: 26. 9. 2006, 11:34

Re: Zaklinac

Příspěvek od Resurrection »

Vallun píše:Technicky tomu nerozumím a ani nechci...jen to prostě dost otravuje, trvalo mi to celkem 16,5 hodiny práce počítače, než jsem mohl od dokončení instalace z DVD začít hrát, opruz, ale zase za to může i pomalý net tady:(
Nainstaloval sis 19gb hry a na to, aby se v ní změnilo 280mb (cca 1%) si jí musel stáhnout celou znova.
Horčí věc je, že hra sama o sobě je sice zajímavá zápletka (s nádherným úvodním videem), ale systémově horší než jednička a navíc mnohem politicky korektnější - žádný chlast, žádný sex...
Vidím to stejně, dvojku jsem ještě nedohrál a to už jsem jí rozjížděl nesčetněkrát... Jedničku za to mnohokrát. :-)
Secrets are power.

Zpět na „Ostatní hry“