Warhammer 40.000

Figurky, žeton, mapy, battleplány... Pojďme si povídat o wargames veškerého ražení.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Blaine »

skew píše:Všiml jsem si, že se poslední dobou trhá pytel s W40k PC hrama:

MMORPG: Eternal Crusade (btw, ten týpek vpravo co to komentuje je Steve Lumpkin který DMuje RollPlay: West Marches a jiné hry na tomtéž kanálu)
Squad Command
Steven Lumpkin aka Silen0siris je dost sikovny vypravec, pro ochutnani doporucuji prvni dil Saga of the Icelanders. Vytvori tam spolecne moc pekny setting.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od skew »

Invictus píše:Eternal Crusade vypadá asi nejslibněji, ale zároveň je to velké sousto
To každopádně. Pro mě je to první MMO o kterém (předběžně) uvažuji.
Nevíš jestli si brali něco ze Space Marine? Modely a některé pohyby vypadají děsně podobně (...ok fajn, všechno je to W40k ale stejně).
Ten Regicide vypadal sympaticky, ale na druhou stranu mutací šachů je nejspíš plno a proč na ně roubovat zrovna W40k... nevím no :think: . Also, trochu to narušuje tu představu mariňáka jako turboelitní one man army, když jdou 1:1 proti orkům (a možná i dalším rasám, ani sám nevím).

Blaine: jo, já od něj sleduju právě ty zmíněné West Marches, jejichž setting se mi zatím dost líbí. Lumpkin má taky na JPho kanále show o DMování Being Everything Else společně s Adamem Koebelem (který AFAIK spoluvytvářel Dungeon World).
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Pieta »

skew píše:Also, trochu to narušuje tu představu mariňáka jako turboelitní one man army, když jdou 1:1 proti orkům (a možná i dalším rasám, ani sám nevím).
Ork je turboelitní one man army. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od skew »

Pieta-chan píše:Ork je turboelitní one man army. (:
Přirovnávat orka k space mariňákovi?...
Obrázek
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Pieta »

skew píše:Přirovnávat orka k space mariňákovi?...
Tak já vím, že to přirovnání není moc fér. Přece jen, jedni z nich se potřebují obléct do tanků, než se postaví těm druhým v bederní roušce a velkými kusy železa v rukou. (:
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Blaine »

Pieta píše:
skew píše:Přirovnávat orka k space mariňákovi?...
Tak já vím, že to přirovnání není moc fér. Přece jen, jedni z nich se potřebují obléct do tanků, než se postaví těm druhým v bederní roušce a velkými kusy železa v rukou. (:
Muzu se pod tohle podepsat? Jestli ano, tak se podepisuju.
Za Gorka a Morka!
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od OnGe »

Mariňáky preferuje 9 z 10 tyranidů - sice se těžko loupou, jsou ale daleko delikátnější.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od skew »

Pieta píše:Tak já vím, že to přirovnání není moc fér. Přece jen, jedni z nich se potřebují obléct do tanků, než se postaví těm druhým v bederní roušce a velkými kusy železa v rukou. (:
Nemuseli by. Ale přijde to vhod když musí čelit, oh idk, 9001-násobné přesile zelených humanoidů co by se ani neuměli dorozumět kdyby nevykradli afro-američany.

OnGe: All dem primarch jeans, mang.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Blaine
Příspěvky: 1018
Registrován: 29. 7. 2009, 17:51

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Blaine »

skew píše:
Pieta píše:Tak já vím, že to přirovnání není moc fér. Přece jen, jedni z nich se potřebují obléct do tanků, než se postaví těm druhým v bederní roušce a velkými kusy železa v rukou. (:
Nemuseli by. Ale přijde to vhod když musí čelit, oh idk, 9001-násobné přesile zelených humanoidů co by se ani neuměli dorozumět kdyby nevykradli afro-američany.

OnGe: All dem primarch jeans, mang.
Skew: AHAHAHAHAHA... ne.
Seriozne ne.
Ten akcent a slang neni afro-americkej, ale anglickej cockney, jestli se nepletu.
Promin, Skew, ale pšššt, nemluv o orcich nebo te trefi nejakej Rok.
Majitel herny Pod Kotlem v Jihlave.
Jsem přístupný všemu!:)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Pieta »

Orkové jsou založený na britských hooligans, a i ten slang tomu odpovídá.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od skew »

Huh, kdo by to řekl, asi to fakt je cockney ._.
Shots fired.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Invictus »

skew píše:Nevíš jestli si brali něco ze Space Marine? Modely a některé pohyby vypadají děsně podobně (...ok fajn, všechno je to W40k ale stejně).
Dělali si vlastní motion capture, pochopitelně inspirace tam byla, a logicky to nějak podobné bude když chceš udělat pohyb borca v power armoru.
Každopádně zatím je to pořád alpha verze, takže je docela možný, že tam bude dost změn ještě.
Já osobně jsem to podpořil jako Founder už před rokem, protože je to nejblíž tomu, co bych chtěl opravdu moc a moc hrát.

Ve volném čase pročítám lexicanum, hraju multiplayer Space Marine a samozřejmě UA mod k DoW.

K tomu, kdo je větší borec se samozřejmě nepřipojím.

Death to the false emperor! O-)
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
skew
Příspěvky: 2519
Registrován: 30. 1. 2008, 18:25
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od skew »

Invictus píše:UA mod k DoW.
...to vypadá hodně dobře.
Where thou'rt cut off upon thy neck, kind brother, the falling of one head lifts up another.

I know this, which I never learnt in schools, the world's divided into knaves and fools.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Fritzs »

Sice offtopic, ale vždycky, když chic GW dát svoje peníze, tak mě ta firma nějak znechutí. Sem si říkal, Ogre Kingdoms, ale dnes jsem zjistil, že původní svět pro WHFB skončil, chaos zvítězil, všichni jsou mrví vyjma skavenů, lizarmanů a Gotreka.
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: Warhammer 40.000

Příspěvek od Pieta »

Fritzs píše:Sice offtopic, ale vždycky, když chic GW dát svoje peníze, tak mě ta firma nějak znechutí. Sem si říkal, Ogre Kingdoms, ale dnes jsem zjistil, že původní svět pro WHFB skončil, chaos zvítězil, všichni jsou mrví vyjma skavenů, lizarmanů a Gotreka.
The fuck?
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Odpovědět

Zpět na „Wargaming“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů