nějaka old school MMORPG

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
XmagX
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 3. 2021, 20:27

nějaka old school MMORPG

Příspěvek od XmagX »

ahoj zdravím chtěl bych si zahrat nějaky Stary F2P MMORPG krom Metin2 mužete mí napsat jaky mám skusit děkuji :) :D
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od Jiron »

Já myslím, že Ultima ještě jede ne?
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
XmagX
Příspěvky: 3
Registrován: 12. 3. 2021, 20:27

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od XmagX »

Ultimu sem neskoušel ale pokusím se najít jestlí je F2P tak zahraju děkuji moc :)
Uživatelský avatar
Muzzug
Příspěvky: 372
Registrován: 28. 10. 2009, 10:23
Bydliště: Brno

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od Muzzug »

Jo, Ultima Online ještě pořád jede. České servery už jsou dost mrtvé - jednou za čas se objeví nějaký pokus je oživit, dva týdny to lidi hrajou a pak to zase umře. :(
Ale zahraniční servery jedou pořád, ať už oficiální na uo.com, nebo free servery jako UO Forever nebo UO Outlands
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Tak já stáhl Wrath of the Lich King z Warmare a Age of Reckoning z Return of Reckoning a jdu zase pařit WoWko a Warhammer Fantasy Online. $:) :clap:

Akorát zase nevím za co. Vobě ty hry mají tolik class, že budu měsíc přemejšlet, za co hrát.
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od York »

Vyzkoušej všechno ;)
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Týýýýýýýjo, Azuremyst a Bloodmyst Isles jsou furt jedny z úplně nejlepších zón ever.

York píše: 27. 9. 2021, 20:54 Vyzkoušej všechno ;)
Tywe už mi není 16. Musím taky dělat jiný věci. Nebo spíš... Musím taky dělat jiný věci? $lol$
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32253
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od Vallun »

eerieBaatezu píše: 27. 9. 2021, 22:44Týýýýýýýjo, Azuremyst a Bloodmyst Isles jsou furt jedny z úplně nejlepších zón ever.
je dobré vědět, že některé jistoty přetrvávají - třeba eerieho jásání nad něčím dost mimo :D

Za mne tedy je řada mnohem lepších a hezčích lokací...:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od Jiron »

Já jsem se znovu pustil do SWToR. Těším se až dodelaji ty ohlášené Combat Styles - odděluje to gameplay od příběhů takže si budu moct zahrát i příběhy u kterých mě nebaví ability.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od Lorwyn »

eerieBaatezu píše: 27. 9. 2021, 22:44 Týýýýýýýjo, Azuremyst a Bloodmyst Isles jsou furt jedny z úplně nejlepších zón ever.
Jo, ty jsou hodně dobrý. Nezapomeň pak expit v Netherstormu :D Shadowmoon mi proti němu vždycky přišel tak nějak...nedodělanej.
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jiron píše: 28. 9. 2021, 14:27 Já jsem se znovu pustil do SWToR. Těším se až dodelaji ty ohlášené Combat Styles - odděluje to gameplay od příběhů takže si budu moct zahrát i příběhy u kterých mě nebaví ability.
ToR je výborný MMO. Děsně se mi líbilo hraní za všechny, co jsem zkoušel. Ty questy byly výborně napsaný a atmoška taky super.
Lorwyn píše: 29. 9. 2021, 00:37
eerieBaatezu píše: 27. 9. 2021, 22:44 Týýýýýýýjo, Azuremyst a Bloodmyst Isles jsou furt jedny z úplně nejlepších zón ever.
Jo, ty jsou hodně dobrý. Nezapomeň pak expit v Netherstormu :D Shadowmoon mi proti němu vždycky přišel tak nějak...nedodělanej.
Je to vůbec v Lich Kingovi? Já si pamatuju nějaký ty jiný plejny z Burning Crusade, a tam se mi líbily.
Musím taky rozehrát za humana, aby si mohl dát Westfall, tu lokaci zbožňuju, a taky Duskwood a Elwynn Forest. :) Mně se obecně WoWko hrozně líbí. Jak atmosférou a výtvarným zpracováním, tak hudbou.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od Lorwyn »

eerieBaatezu píše: 29. 9. 2021, 13:22 Je to vůbec v Lich Kingovi? Já si pamatuju nějaký ty jiný plejny z Burning Crusade, a tam se mi líbily.
Musím taky rozehrát za humana, aby si mohl dát Westfall, tu lokaci zbožňuju, a taky Duskwood a Elwynn Forest. :) Mně se obecně WoWko hrozně líbí. Jak atmosférou a výtvarným zpracováním, tak hudbou.
Jojo, je, tyhle jsou na Outlandu (starým, takže pohoda).

Duskwood jsem taky vždycky měla hodně ráda :D A jo, některý lokace tou kombinací estetiky hudby a questů prostě sednou. Tanaris taky hodně můžu, v Northrendu pak třeba Zul'drak...
...na jakým serveru hraješ? Ofi, nebo nějaký freečko?
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od eerieBaatezu »

Lorwyn píše: 29. 9. 2021, 14:15 ...na jakým serveru hraješ? Ofi, nebo nějaký freečko?
Hraju na https://www.warmane.com/ LORDAERON x1, Mají tam i x7 servery WotLK a Pandaria. A super, funguje tam v podstatě všechno. A je tam hafo hráčů. Na tom 1x serveru okolo 5000.
Ani nevím, jestli je ofiko WotLK.
Obrázek
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: nějaka old school MMORPG

Příspěvek od York »

eerieBaatezu píše: 29. 9. 2021, 15:36 Ani nevím, jestli je ofiko WotLK.
Ještě ne, ale do dvou let skoro určitě bude.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti