Red Dragon // Dragescent

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Red Dragon // Dragescent

Příspěvek od York »

OnGe píše: 13. 1. 2020, 20:51TypeScript mi teda taky nikdy nepřišel jako dobrý nápad.
To děláš docela chybu, ušetří ti spoustu šedivejch vlasů. Minimálně na frontend ti ho fakt vřele doporučuju, vyvaruješ se tím spoustě fakt blbě debugovatelnejch chyb.


OnGe píše: 13. 1. 2020, 20:51Co se týká zaměnitelnosti kódu na frontendu a backendu, tak jsem to vždycky viděl jako argument, proč je node.js super, ale nikdy jsem neviděl, že by to někdo dělal a fungovalo to. Což teda neznamená, že to neexistuje, ale nemám indicie o opaku.
Já to tak dělám a funguje to ;-)

OnGe píše: 13. 1. 2020, 20:51Ale to je v podstatě fuk. Nejlepší technologie je vždycky ta, se kterou to zvládneš udělat.
To je do jistý míry pravda, ale pokud to s tím mrtvým plazem myslíš vážně, tak se výhledově dopracuješ do stavu, kdy i ten samotnej frontend bude fakt velkej kus kódu. A s plain javascriptem budeš trpět (nevím, jak s php, s tím nemám zkušenosti).

OnGe píše: 13. 1. 2020, 20:51Kompilování je další věc, co z duše nenávidím a kompilovat interpretované jazyky znamená vzít si nevýhody obou přístupů.
Typescript je do značný míry jen chytřejší linter. A ten chceš používat tak jako tak, takže čistě interpretovaný to mít stejně nebudeš. Nehledě na to, že o tom, nakolik je javascript interpretovanej, by se dalo taky polemizovat.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dragon // Dragescent

Příspěvek od OnGe »

Weby dělám 15 let, už jsem si prošlapal spoustu slepých uliček a mám představu, co a jak se dá nebo nedá. Tady jsem si celkem jistý, že se to dá docela dobře.

Vlastně... kdybych si myslel, že se to dobře nedá, tak bych se do to nejspíš nepouštěl a jenom si stařecky zanadával, jak jde celej internet do kopru
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Red Dragon // Dragescent

Příspěvek od York »

OnGe píše: 13. 1. 2020, 21:30 Weby dělám 15 let, už jsem si prošlapal spoustu slepých uliček a mám představu, co a jak se dá nebo nedá.
Však já taky neříkám, že to bez typescriptu nejde, jen že ti fakt hodně pomůže. A neříkám to jen já, říká to spousta lidí a většina velkejch IT firem.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Red Dragon // Dragescent

Příspěvek od OnGe »

Tak to vypadá, že Dragescent nakonec žije:
https://www.dragescent.com/
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti