Vývoj browser RPG/strategické fantasy hry

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Vývoj browser RPG/strategické fantasy hry

Příspěvek od OnGe »

Pixi jede primárně přes WebGL od jakživa. To neznamená, že to není v canvasu.

Jinak když jsem viděl Phaser naposled, ty herní featury byly dost na pytel a bylo to jako že by se v tom měla dělat plošinovka nebo něco na ten způsob. Jak to vypadá v současnosti?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Vývoj browser RPG/strategické fantasy hry

Příspěvek od York »

OnGe píše: 30. 10. 2019, 12:50Jinak když jsem viděl Phaser naposled, ty herní featury byly dost na pytel a bylo to jako že by se v tom měla dělat plošinovka nebo něco na ten způsob. Jak to vypadá v současnosti?
Nevím, jaký herní featury myslíš. Můžeš tam prostě zobrazovat sprity nebo přímo kreslit, různě to grupovat, házet to do layerů, umí to trochu pracovat s inputem (myš, klávesnice) a tak. Je to jakž takže propojený s editorem tilemap, to je možná ta podpora plošinovek, o které mluvíš (ale tilemapy se dají použít na kde co). A moje info je taky už přes rok starý.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: Vývoj browser RPG/strategické fantasy hry

Příspěvek od OnGe »

Myslel jsem třeba kolize, dlaždice, fyziku a tak. Nevzpomenu si už přesně jak to vypadalo onehdá, ale na tom už dneska asi nesejde.
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: Vývoj browser RPG/strategické fantasy hry

Příspěvek od York »

OnGe píše: 30. 10. 2019, 13:21 Myslel jsem třeba kolize, dlaždice, fyziku a tak. Nevzpomenu si už přesně jak to vypadalo onehdá, ale na tom už dneska asi nesejde.
Fyzikální enginy to má tuším 2 vestavěné a vcelku to s nima spolupracuje. V těch se řešej i kolize. Dlaždice máš z toho tilemap editoru, support to pro ně má.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti