Niwatské smečky - TRPG

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Yuki
Příspěvky: 3
Registrován: 9. 12. 2018, 19:17

Niwatské smečky - TRPG

Příspěvek od Yuki »

Zdravím,
mé jméno je Yuki a jsem jedním ze členů administrátorského týmu - konkrétněji mám tak nějak hru pod křídly. Všimla jsem si, že sem už dvakrát naši hráči něco přidali, ale vzhledem k velikosti tohohle serveru je asi na místě se řádně představit.
O co jde? No... o textovou hru na hrdiny. Na vlky, abychom byli přesnější. A vypravěčem jsou vaše postavy. Přišli jste na louku a pozdravili jste vlka (spoluhráče). Ten neodpověděl - jak to vyřešíte, budete vrčet? Nebo ho snad spálíte na popel svou magií?
Nedávno jsme se přesunuli na stránky, konkrétněji jsme přesunuli fórum, a hra s pětiletou tradicí se konečně zase staví na nohy. Pokud by někdo z vás měl třeba náladu či zájem hrát za vlky, psy, lišky, jsem zde a ráda vám odpovím na jakékoliv dotazy.
Stránky smeček: http://www.smeckavlku.cz/
Email ATeamu: smeckavlku-official@gmail.com
Yuki
Příspěvky: 3
Registrován: 9. 12. 2018, 19:17

Re: Niwatské smečky - TRPG

Příspěvek od Yuki »

Uživatelský avatar
Paul
Příspěvky: 1371
Registrován: 31. 8. 2017, 11:19
Kontaktovat uživatele:

Re: Niwatské smečky - TRPG

Příspěvek od Paul »

Jak vám tam funguje ten mechanizmus v boji, kdy při stejných statech vyhrává barvitější popis?

To pak rozhoduje admin? A co hráči?
Slovanologie 25. 5.

Wunder warten bis zuletzt.
Yuki
Příspěvky: 3
Registrován: 9. 12. 2018, 19:17

Re: Niwatské smečky - TRPG

Příspěvek od Yuki »

To pak rozhoduje admin podle hráče a jeho schopnosti - dává možnost bránit se? Jak píše? Jak moc Mary Sue postava to je?
Admin by měl být nezaujatý a při nesouhlasu hráče se souboj může pročíst ještě dalším adminem.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů