[Let's play] Sunless Sea

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Hike »

O3
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Naoki »

o3
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od PardGalen »

O3
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Obrázek
Z deníku madam Annabel Lee:

Dala jsem si něco tajemného. Byla to taková kožovitá trubička naplněná jakýmsi modrým sulcem. Prodavač mi radil zacpat si při polikání nos, ale ani to nepomohlo. Páchlo to po zkaženém ovoci a mělo to konzistenci zasychajícího hlenu. Jak to šlo dovnitř, hned se to dralo ven a já zneuctila kapitánskou uniformu přímo na ulici. Ještě že mi Modistka ušije novou...

(zkouška se nezdařila)

Cestou na jih jsme se potkali se snad už posledním živým ledovcem. Zatímco jsme jej soustředěnou palbou drtili na menší kousky, začaly mi z ničeho nic po tváři stékat slzy. Na pláč ale nebyl čas a tak jsem se vzchopila a dál velela lodi. Věřím, že to bylo správné rozhodnutí, ale mám takový zvláštní pocit, že Sůl o mě od té chvíle nejeví zájem.

Když jsme ledovec konečně odživili, našli jsme v ledu zamrzlé láhve s dušemi. Zaplnili jsme s nimi celou bednu (máme 1 bednu lidských duší).

Obrázek

Venderbight se zahalil do mlžného oparu, ale i tak jsme cestu do přístavu bezpečně našli. Při návštěvě hrobových kolonií mé první kroky vedli neochvějně ke Kurátorovi, abych mu předala láhvičku inkoustu, jehož barva odpovídá stránce s nadpisem "Violant". Napadlo mě, že je to podobná barva jako ten hnus, co jsem si dala na Whitheru a kdybych už nebyla za dveřmi Kurátorovi komnaty, asi bych ji rovnou hodila do moře.

Když Kurátor namočil kostnatý prst do inkoustu, aby ho ochutnal, žaludek se mi začal obracet. Tentokrát jsem se ale ovládla a nedala na sobě nic znát. Tma a veškerá Kurátorova pozornost namířená k inkoustu tomu dost pomohli. Kurátor si liboval, že se barva vpije do jeho kostí a možná i do křídel můry. Mou odměnou byla perfektně vyvedená kamej zafačované krásky, vyrobená z dlaně mumifikované ruky. Rozhodně ne něco, co bych chtěla nosit na krku, ale nutno uznat, že provedení je mistrovské.

(získáváme 1 úchvatný poklad - máme 2)

Z Kurátorovy knihy zbývá už jen poslední stránka - Cosmogone. Jsem zvědavá, kde najdu tuhle barvu.

J - Jonášova pomsta - místní vyhlášená restaurace
1) ochutnat specialitu za 60 echos - sníží hlad a hrůzu (máme 53), ale výsledek je nejistý - 60 % šance že to bude dobré
2) dnes do restaurace nechodit

T - Turisti - můžeme přemluvit další skupinu zafačovaných mátoh, aby se s námi vydala na moře. Budeme potřebovat jídlo a v nákladovém prostoru místo na rakve. Povezeme je kam budou chtít a měli bychom se starat, aby si to užili a vrátili se zpět pokud možno v plném počtu.
1) rozjet kampaň - bude nás to stát 7 vzpomínek na vzdálená pobřeží (máme 28), 7 příběhů hrůzy (máme 80) a 7 námořnických historek (máme 44).
2) bude lepší si ty příbehy nechat do knihy
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od MarkyParky »

J2T1
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Hike »

J1
T2
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Naoki »

J1
T2
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od PardGalen »

J2
T2
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Jonášova pomsta 2
1) J2
2) J1
3) J1
4) J2

Turisti 2
1) T1
2) T2
3) T2
4) T2
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Obrázek
Z deníku madam Annabel Lee:

Dle Zafačovaného Šéfkuchaře existuje sedm libých, sedm nelibých a sedm nijakých chutí. Dnešní specialita Jonášovy pomsty rozhodně spadala do první kategorie. Po dobrém jídle už se mi nechtělo přemlouvat hrobové kolonisty k výpravě na moře a vrátila jsem se tedy rovnou na loď, abychom se mohli vydat k Londýnu.

Obrázek

Při návratu ze severu naší návštěvě nemohl ujít Dolní Barnet. Nemám potřebné střeliva pro účast v soutěži vypravěčů, ale příběh o můrách z Oškubané vrány by mohl zabrat na méně náročné publikum.

P - Příběh
1) vyprávět příběh z Oškubané vrány (přijdeme o hlášení pro admiralitu, získáme publikum a námořnickou historku)
2) škoda času, plujeme do Londýna
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Hike »

P2
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od PardGalen »

P1
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Naoki »

P2
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od MarkyParky »

P2
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Příběh 1
1) P2
2) P1
3) P2
4) P2
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů