[Let's play] Sunless Sea

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Naoki »

V1
S15
T2
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od PardGalen »

V2
S30
T2
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Hike »

V2
S10
T2
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od MarkyParky »

V1
S10
T2
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Večeře 1
1) V1
2) V2
3) V2
4) V1

Scintillack 4
1) S15
2) S30
3) S10
4) S10

Trasa - na sever, navštívit Hrobové kolonie (odevzdat figurku, zlákat kuchaře...) pak plout ke Kodexu, kde vyzvedneme strategické informace. Dále k Zanícenému obzoru, kde se nám s jejich pomocí snad podaří rozluštit záhadu Poznamenaného Navigátora
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Obrázek
Z deníku madam Annabel Lee:

Během našeho pobytu v Londýně Phoebe neopustila loď. Ačkoliv se od oné události na Hunterově tvrzi společnosti straní, myslím si, že by neměla zůstávat sama a proto jsem se rozhodla uspořádat pro nás malou večeři. Povídali jsme si o bouřkách, protože vím, že jí vždycky zajívamly. Nakonec se trochu rozpovídala, vyprávěla, jak sedávala ve věži, poslouchala vítr a přemýšlela, jak je možné, že tady dole fouká vítr. Pak se zmínila, že si k tomu něco zapsala do deníku a víc už neřekla. Po zbytek večera se její myšlenky upínali ke knize, která shořela v Hunterově tvrzi. Můj pokus přivést jí na jiné myšlenky se nepodařil.

Obrázek

Naplánovala jsem trasu a nechala na loď naložit potřebné zásoby. Jelikož poplujeme k hrobovým koloniím, zbývající volné místo v nákladovém prostoru vyplnily bedny houbového vína. To by skoronebožtíky mohlo náležitě rozveselit a současně nám zaplatit cestu.

Obrázek

Kurátor vzal světélkující šachovou figurku do svých vetchých rukou. Z jeho prstů začal stoupat dým, ale on figurku neodložil, naopak ji uchopil ještě pevněji. V matném světle vydávaném figurkou jsem spatřila, že Kurátorova tvář je ukryta za bronzovou maskou. Říkal, že cítí moře. Já cítila jen spálený prach, ale nerozmlouvala jsem mu to. Za odměnu jsem dostala nějaké starodávné broušené rubíny. Z Kurátorovy objednávky už zbývají jen dvě barvy. Violant, barva inkoustu používaného na zoufalé smlouvy a Cosmogone, barva vzpomínek na slunce. Jsem zvědavá, kde bych takové barvy mohla najít.

Cestou od Kurátora jsem se prošla městem. Nasládlá vůně mě přivedla k obchodu se svíčkami a zaslechla jsem rozhovor prodavače s výrobcem svíček. Výrobce natáhl svoji paži - přesněji řečeno krátký pahýl, který z ní zbýval. Říkal, že posloužila dobrému účelu. Že jejich tuk velmi kvalitní... a že tady stejně na svých tělech už moc nelpí. Vzdálila jsem se z dosahu nasládlé vůně tak rychle a tak daleko, jak jen to bylo možné.

J - Jonášova pomsta
1) ochutnat dnešní specialitu - 60 echos, sníží hrůzu a hlad. Jak moc dobré to bude je otázka náhody
2) ne děkuji

Z - Zafačovaný travič
1) přijmout jako lodního kuchaře za 300 echos (+6 Hearts +3 Pages )
2) bez kuchaře se obejdeme
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Naoki »

J1
Z1
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Hike »

J1
Z1
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od PardGalen »

J2
Z1
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Zafačovaný travič se stává novým kuchařem

Jonášova pomsta 3
1) J1
2) J1
3) J2
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od OnGe »

Obrázek
Z deníku madam Annabel Lee:

Majitel restaurace nechtěl Zafačovaného Traviče vyvázat ze služby. Když jsem před něj vysázela 300 echos, které měl podle smlouvy dostat při odstoupení, střídavě lamentoval, plakal a padal Zafačovanému Traviči ke kolenům a prosil, ať si to rozmyslí. Když toto přehnaně afektované divadlo skončilo, opustili jsme restauraci a zamířili k lodi. Náš nový kuchař byl nadšený. Celou cestu fantazíroval, co všechno na moři ulovíme a jaké pokrmy z toho připraví. Maloval si, jak společně odhalíme sedmou chyť - to má být taková chuť, která se vychutnává srdcem. Jen doufám, že nemá nějaké postranní úmysly.

Obrázek

Pluli jsme na sever, abychom navštívili Whither. Jednak je to po cestě ke Kodexu, jednak tu můžme nakoupit mumlisůl, kterou náš nový kuchař zřejmě hrozně potřebuje a v neposlední řadě Možná Dcera říkala, že by tady mohla být její matka... možná. Hned po přistání se tedy vydala vyptávat se místních, zda nevědí něco o její matce. Jenže místní nikdy neodpoví na otázku, leda jen další otázkou. To samé zjistila i Možná Dcera a když se o tři hodiny později vrátila, konstatovala, že se nic nedozvěděla a to ani když jim vybrala kapsy. Je to sice poněkud neortodoxní přístup k pátrání, ale vzhledem k tomu, jak daleko se tu člověk dostane s otázkami, zcela opodstatněný. O lup se se mnou, jakožto kapitánem, rozdělila. Tak už to na moři chodí... alespoň tedy poblíž Gaiderova smutku.

(získáváme 25 echos a 1 mumlisůl)

Obrázek

Prošla jsem se po přístavu a narazila na stánek s občerstvením. Zvláštní směsice vůní, nepřipomínající nic, co by bylo k dostání v Londýně.

O - Občerstvení
1) dát si grilované troglodytí pracky - vypadají čerstvě
2) dát si něco tajemného - zkouška Hearts 45 %
3) dát si mletou medůzu - zkouška Hearts 91 %
4) dát si něco "pořádného" - mrknout se spikleneckým úsměvem známým z Kaple světel

M - Mumlisůl - zvláštní a vzácný druh soly způsobující dočasné ochrnutí hlasivek. Zafačovaný Travič spotřebuje nejméně 2. Další se mohou hodit při různých příležitostech. Jsme ve Whitheru - tady se neplatí penězi, ale příběhy.
X) každá mumlisůl stojí 5 námořnických historek (máme 16). Uveďte, kolik mumlisoly nakoupit
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Hike
Příspěvky: 1203
Registrován: 23. 11. 2006, 06:39
Bydliště: Polička
Kontaktovat uživatele:

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Hike »

O2
M1
V městě je řád a pro každého práce, buď ještě rád, když huba voněmí.
Může tě hřát, že nejsi na voprátce, nebo že neležíš pár inchů pod zemí.
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2105
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od PardGalen »

O4
M1
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5467
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od Naoki »

O3
M1
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16381
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Let's play] Sunless Sea

Příspěvek od MarkyParky »

O2
M2
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů