[Let's Play] 80 Days

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
MarkyParky
Příspěvky: 16248
Registrován: 11. 8. 2011, 02:37

Re: [Let's Play] 80 Days

Příspěvek od MarkyParky »

Gratulace a díky moc za hru.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: [Let's Play] 80 Days

Příspěvek od Naoki »

Gratuluji všem za vítězství (když jsem to hrál poprvé tak jsem dojel o den pozdě :D) a děkuji za společné hraní. Pro mě to bylo dobré i v tom, že se vybraly cesty, kterými jsme předtím nejel, tak jsem poznal další části hry.
S čím jsem osobně trochu nespokojen je, že se mi nepodařilo tam nějakým způsobem přednést zásadní aspekt hry a to jsou rozhodnutí v konverzacích (jako bylo třeba to rozhodnutí jestli se vsadit na rychlejší plavbu do New Orleans nebo ne). Těch rozhodnutí je tam hodně a já jsem to hrál náhodně, což pak vedlo občas i k zvláštním výsledkům.
Na druhé straně je tam velký potenciál na replayability pokud se do toho budeme chtít vrhnout :D když to hraju tak už se dostávám na výsledky typu 50 dnů, nebo 30.000Ł v plusu (po započtení výhry), nehledě na všechny příběhy které se můžou po cestě objevit takže je tam hodně velký potenciál.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů