GWENT®: The Witcher Card Game

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

GWENT®: The Witcher Card Game

Příspěvek od Naoki »

https://www.playgwent.com/

Free to Play karetní hra pod záštitou GOG inspirovaná stejnoujmennou hrou v Zaklínači 3.

Propadl tomu ještě někdo krom mě? :D
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: GWENT®: The Witcher Card Game

Příspěvek od OnGe »

Já to málem nainstaloval, ale pak to po mě chtělo GOG Galaxy, tak jsem to zase zahodil. Je to něco jiného, než další klon Heartstonu (a že se nám jich v posledních letech urodilo) se zaklínačema?
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: GWENT®: The Witcher Card Game

Příspěvek od Naoki »

Je to něco jiného, než další klon Heartstonu (a že se nám jich v posledních letech urodilo) se zaklínačema?
Jop. Kdo zná karetní hru/deskovku Illiad https://boardgamegeek.com/boardgame/21654/iliad tak je to na podobném principu: hráči vykládají postupně z ruky do hry karty v určité hodnotě a ve chvílí kdy oba passnou vyhodnotí se kdo má víc bodů na bordu a ten vyhraje kolo (hraje se na 3 kola).
HS hraju od začátku a velmi brzo to sklouzlo na styl "hraju jen abych odehrál questy". Z klonů jsem si zkusil akorát Elder Scrolls Legends a nějakej ze steamu s příšernou grafikou na který si ani nevzpomenu na název, a ačkoli v některých ohledech lepší nakonec mě nezaujaly. V Gwentu je to poprvé co u karetní hry si rád sám od sebe zahraju více her než jen kvůli odměnám, protože ty hry jsou zábavnější. Je tam mnohem víc přemýšlení, rozhodování, reagování na taktiky, prostě aspektů které z toho dělají hru která jako casual nevypadá.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti