Darkenlight

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
acestealman
Příspěvky: 25
Registrován: 20. 1. 2016, 20:26

Re: Darkenlight

Příspěvek od acestealman »

Tak jsem udělal ty nášlapné spouštěče a rovnou je využil v novém dungeonu (a nejen v něm) který má být spojnicí s dalším světem na jihu. Výsledek docela mile překvapil, testovali jsme to ve třech lidech a vyžadovalo to docela dobré plánování a spolupráci aby vše klaplo.

Jinač jsem předělal přihlašovací obrazovku, je tam teď k dispozici Guestbook pro zapsání jakéhokoliv vzkazu, Develper´s Blog a dal jsem tam také kontaktní formulář pro někoho kdo by případně chtěl být čas od ačasu informován o podstatnějších změnách a případně o datu spuštění plné verze, takže pokud tu je někdo takový, hoďte tam na sebe kontakt :)

EDIT:

Jinač dále je teď na řadě feature, která by mohla být myslim docela zajímavá a ne uplně obvyklá (asi se dají najít hry kde to také je, ale moc jich nebude). Pracujeme teď na algoritmech pro serverem ovládané postavy. Mělo by jít o téměř plnohodnotné herní postavy, které budou žít nějakým vlastním životem. Takže byste někde kolem mohli potkat dobrodruha, který loví pavouky nebo jinou havěť, dřevorubce jak v lese seká dřevo atd. V plánu je možnost s postavami spolupravoat (od těžičů odkoupit co natěžili, dobrodruhy požádat o spolupráci a kooperovat s nimi) tady je možností hodně. Teď se řeší hlavně systém a vzory jejich chování aby byly co "nejrealističtější" a nedělaly pořád to samé na těch samých místech. Každopádně by to mělo svět zase o něco víc oživit a obohatit (jako :-)= migranti)
acestealman
Příspěvky: 25
Registrován: 20. 1. 2016, 20:26

Re: Darkenlight

Příspěvek od acestealman »

Kdyby nááhodou někoho zajímalo a chtěl vyzkoušet, tak v poslední době přibylo pár věcí.

- Přidal jsem Guestbook, Vývojářský Blog s novinkami a kontaktní formulář (tam může zanechat kontakt na sebe kdokoliv komu se hra potenciálně líbí, ale nechce hrát dokud nebude kompletní - kontaktům pak dám vědět až se bude blížit spuštění plné verze, nebo o případných větších updatech)

- AI postavy, jak už jsem předeslal posledně, ve světě se pohybují AI ovládané postavy, které bojují, sbírají, flákají se, občas něco prohodí. Lze je přibrat do party a ony pak s hráčem spolupracují (následují hráče, útočí na stejný nebo blízký cíl, léčí se), lze od nich nakupovat co postupem doby natěžily.

- Dvě nové lokace - dungeony - trvají cca 1 - 2 hodiny podle toho, jak silná se sejde parta

- Nově lze prodávat / opravovat / rozkládat (na původní materiál) předměty

- Postavy mezi sebou mohou obchodovat

- Některá monstra nově umí čarovat, případně dávat negativní efekty jako je otrava, krvácení, zpomalení, také se dovedou léčit.

- Monstrům se zlepšila AI - střílející ustupují před postavou, pokud jsou vylákáni, vezmou ssebou i nějaké kamarády poblíž

- Mnoho různých vylepšení GUI (chybějící nápovědy, pytlíky, chatovací widget)
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů