War of the Roses!

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Huh, rozumím dobře že s free verzi nedostávám peníze aňi expy?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Naoki píše:Huh, rozumím dobře že s free verzi nedostávám peníze aňi expy?
Dostáváš 80% expů i peněz, které dostávají ti, co si to koupí. To jde.

Tak... kdy dnes hrajeme? Můžete?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Divný, rptoože jsem dal fight, párkrat se mi podařilo i někoho trefit, a pak koukám 0xp...
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Válčíme dál (občas s Naokim a morechem společně, občas po večerech sami)... a přišli jsme na to, že platí zlaté pravidlo "když se sejdeme s morechem a Naokim všichni na jedné straně, tato strana zákonitě prohraje". $D

A včera jsme si koupili za sto tisíc obouruční sekery. Musíme je vyzkoušet na nedobrovolných testovních subjektech, první experimenty dopadaly velmi úspěšně (většinou o několik metrů dál od zbytku těl). :>;o)
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: War of the Roses!

Příspěvek od morech11 »

nabudúce si vás dvoch na striedačku vymeníme s naokim v dvoch týmoch
pre vedecké účely, samozrejme :>;o)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Já jsem strašně naštvaný že všechno je tak drahý! :D plány na týpka zakutého od hlavy k patě v těžké zbroji se štítem a sekerou bduou muset počkat...
jinak jsem zkoušel jet kombo main weapon sword a štít+palcát, ale když jsem to takto udělal tak při přezbrojení si nebral štít. Čím to?
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Naoki: Štít plus palcát je napoprvé na navolení někde na klávese 4. Jakmile tak jednou přezbrojíš, tak si bude pak dávat štít i když zvolíš klávesu 2. Je to divné ale je to tak. Já osobně jsem v téhle kombinaci hrál asi jen jednu hru, přišlo mi, že ten štít strašně zpomaluje.
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Pravidlo prolomeno! Dneska jsme měli s Naokim vítěznou šňůru. $D

Obrázek

Podařilo se nám zvítězit ve všech hrách, které jsme hráli a sekery se dost osvědčily. $D Člověk si s nimi musí dávat mnohem větší pozor, protože seká skutečně jen ostřím - když se přiblížíte málo, tak minete, když moc, tak do něj vrazí toporem a nic mu neudělá. Ale jakmile se trefí ostří, tak je to strašná pecka. Navíc animace dorážení ležících sekerou je strašně brutální, protivník se snaží odplazit a sekerník si ho přišlápne a setne. O-)
Naoki už má plnou verzi a tím pádem vlastní erb. My máme bohužel brnění, které erb nemá, ale jinak bychom se měli domluvit na stejném erbu. $D
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: War of the Roses!

Příspěvek od morech11 »

aha
tak to teda nakoniec bolo mnou :D
ja som si to potichu vravel už dlho, ale hádam sa k tomu nepriznám dobrovoľne, nie? :)
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Naoki má taky hlavně už konečně heavy armor a vlastní přilbu. Se nemůžu dočkat až to vyzkouším :D
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Ecthelion (nepřihlášen)

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion (nepřihlášen) »

morech11 píše:tak to teda nakoniec bolo mnou
Bude třeba dalších testů, aby se to vyvrátilo. $D
Naoki píše:Naoki má taky hlavně už konečně heavy armor a vlastní přilbu. Se nemůžu dočkat až to vyzkouším :D
A jakou přilbu sis nakonec vzal? Já jsem kromě základní zkoušel bitevní klobouk (není špatný, ale ze stran nechrání dostatečně), barbutu (ale tam mi dost vadilo to omezení výhledu, jakkoli je hezká), abych nakonec skončlil u salletu se sklápěcím hledím (které mám stejně většinu času otevřené $D ).
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Heavy helmet Armet se sklápěcím hledím. Otevřená žádné omezení na vision, zavřená o trošku horší než tak základní ale pořád dost dobrá.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12357
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

War of the Roses se pro změny v updatech už skoro nedá hrát (respektive je to úplně jiná hra, než to byla... a podle mě ne lepší než původní), ale Fatshark (autoři právě War of the Roses a také kupříkladu War of the Vikings) teď připravují Warhammer: End Times - Vermintide, která vyjde 23. října a už se dá v předprodeji na Steamu koupit.

Má být bližší Warframe než původním War of the Roses, nakolik jsem pochopil (hráči hrají kooperativně proti počítačem řízeným hordám skavenů), ale nezní to vůbec špatně. Asi vyzkoušíme. $D
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů