War of the Roses!

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Vallun »

Natřikrát jsem zapínal steam klienta, který dvakrát stahoval nějaké vlastní aktualizace...a pak stahování ještě pořád není dokončeno...a několikrát mi to podstrkávalo verzi snad za 50 EUR...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Vallun píše:Natřikrát jsem zapínal steam klienta, který dvakrát stahoval nějaké vlastní aktualizace...a pak stahování ještě pořád není dokončeno...a několikrát mi to podstrkávalo verzi snad za 50 EUR...
To je bohužel Steam... stahuje si dost dat, ale ve výsledku je uživatelsky až nebezpečně příjemný (je mnohem jednodušší si hru koupit než pirátit). Ta plná War of the Roses verze stojí asi 22 Eur (ten Kingmaker), takže verzi za 50 určitě neber. Zkus tu free a uvidíš. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Vallun »

Ještě pořád to stahuju, už skoro 5 hodin:(
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Stáhnul jsem, možná se v blízké době pokusím na to mrknout, ale momentálně má Walking Dead přednost :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Vallun »

Hra nebo seroš?
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

seroš, začal jsem minulý týden tak je třeba vše dokoukat :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Vallun »

Seroš je fajn, sjížděl jsem ho minulé Vánoce...ale když se tma objeví Guvernér, tak je to totálně na houby a kvalita jde překotně dolu...

Hra, no, konečně jsme jí rozběhal. V družině je to možná fajn, ale zatím mne to akorát štve...po mne střílí zápalné šípy, lukostřelci mají zároveň štít a podobně...a co je největší nesmysl jsou dorážky vyřazených protivníků.

Nehledě na to,že člověk se nikde nedozví, co má kterou klávesou dělat - intuitivita ovládání 0

A to nemluvím o tom, že mne nepřátelský lučištník zabije dříve, než já dokážu vystřelit jediný šíp...
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: War of the Roses!

Příspěvek od morech11 »

tiež by som to sám nehral, ale ako družinová odreágovavačka je to fajn

bol by čas na nejakú hromadnejšiu akciu streda/piatok večer? :)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Vallun píše:po mne střílí zápalné šípy
Zápalné šípy si můžeš dokoupit za peníze, vychytávka pro platící zákazníky... soubojovou variantou na tyhle dokoupené věci jsou pak "plechovky" (tedy soldáti zakutí od hlavy do paty v brnění), které člověk musí pižlat hrozně dlouho než padnou (nebo si přepnout na palcát, který lépe proráží brnění). Je to iritující, ale nikoli natolik, aby to rozbíjelo hru. Překvapivě se nám zdá, že docela funguje vyváženost pěšáků/lučištníků/jezdců. Každá složka je svým způsobem smrtící a může tě instakillnout, ale když postupuješ dobře, tak je můžeš složit... plechovky jsou sice opancéřované, ale pomalé (a navíc má hráč skutečně omezený výhled, když kolem nich tancuješ, tak tě nevidí) a z lovění týpků, co si jen koupili brnění, ale neumí to, máme docela srandu... jezdci jsou smrtící, ale když se jim s obouručákem postavíš, tak je s trochou štěstí můžeš složit... lučištník na otevřeném prostranství je smrtící, ale při natahování tětivy má omezený výhled, takže stačí přiběhnout zboku/zezadu a porubeš ho jako dobytče... a podobně.
Vallun píše:lukostřelci mají zároveň štít a podobně...
Oni ho mají pověšený na zádech, vezmou si ho do ruky spolu se záložní zbraní, když si přepnou sadu zbraní (dvojkou na klávesnici). Taky musíš mít plnou verzi, aby sis to mohl vzít.
Vallun píše:a co je největší nesmysl jsou dorážky vyřazených protivníků.
Náhodou je to povedená mechanika. Vnáší to do toho docela dost taktiky, protože vítěz lokální bitky si může oživit své padlé, dorazit protivníkovy zraněné (a získat za obojí docela hodně zkušeností) a pokračovat v postupu bez toho, aby musel čekat, že se mu respawnují posily a doběhnou na bojiště.
Vallun píše:Nehledě na to,že člověk se nikde nedozví, co má kterou klávesou dělat - intuitivita ovládání 0
Njn, verze zdarma, co bys nechtěl. Plná verze má tutorialy. $D
War of the Roses má docela zajímavý systém šermu, kdy musíš zmáčknout tlačítko útoku, určit pohybem myši směr útoku (nahoru je sek shora, vlevo a vpravo jsou široké seky v příslušném směru a pohyb dolů je bodnutí) a pak ho pustit, až budeš mít sílu, jakou chceš. Pro obrany platí to samé, zmáčkneš to a musíš určit proti jakému útoku se chceš bránit. Proti tomu směru jsi téměř stoprocentně chráněný, proti jinému útoku už tě brání jen brnění... ve výsledku je to docela zajímavé šermování, kdy musíš volit správný druh útoku, abys překonal obranu protivníka.
morech11 píše:bol by čas na nejakú hromadnejšiu akciu streda/piatok večer? :)
Když se rychle kouknu do diáře... tak zítra nebo pátek, středu přijdeme domů v deset večer (takže to už pak moc nevidím). Ten pátek by ale šel určitě. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Vallun
Příspěvky: 32254
Registrován: 14. 5. 2008, 10:40
Bydliště: Velká Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Vallun »

OK, tak pátek:)
Pokud chce někdo slyšet jen "ano" nebo "ne", tak jej nezajímá odpověď.
Eru je jediný Bůh a Tolkien je jeho prorok.
Non sub hominem,sed sub ius.
Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávistí.
Nejsem odborník ve smyslu § 5 odst. 1 O.Z.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Šlak aby to... úplně jsem zapomněl, že na pátek máme lístky na Primal Feary, takže pátek nepůjde. :>:o/

Udělalo se nám ale místo zítra... co říkáte? Středa večer?
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

Zítra jsem v práci a nevím do kdy, pokud se mi ale podaří nějak rozumně vrátit tak s radostí dám :)
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Naoki »

jinak 1st evil twin nalezen, 2nd evil twin však už nikoli...
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: War of the Roses!

Příspěvek od morech11 »

ja, zajtra večer to hádam pôjde
neviem, ako dopadneme s týmovaním, už traja sme sa koľkokrát nevedeli napchať do jednoho, ale hádam to nejak dáme :)
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12356
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Re: War of the Roses!

Příspěvek od Ecthelion »

Naoki píše:jinak 1st evil twin nalezen, 2nd evil twin však už nikoli...
"2nd EVIL Twin", mrkni kdyžtak do přátel 1st Evil Twina. Nemělo by to být těžké. $D
morech11 píše:neviem, ako dopadneme s týmovaním, už traja sme sa koľkokrát nevedeli napchať do jednoho, ale hádam to nejak dáme
To nějak zvládneme. :>;o)
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Bing [Bot] a 4 hosti