Univerzální králi křižáckých Evrop v totální vojně

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG. Je libo počítačové hry, deskovky, nebo LARP? Přijďte si popovídat s ostatními hráči.
Odpovědět
Vandalicus

Re: Univerzální králi křižáckých Evrop v totální vojně

Příspěvek od Vandalicus » 4. 11. 2019, 09:17

To nezni moc dobre :(
Kdysi jsem hraval CK1 a moc me to bavilo, prislo mi to i vcelku realisticke (vytvorit imperium pokud clovek zacinal jako hrabe nebylo nic extra jednoducheho) a chtel jsem ted zkusit CK2, ale tohle me docela odrazuje.

OnGe
malý zelený křečopažout
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OnGe » 4. 11. 2019, 10:29

Mě to tedy nepřišlo, že by byla právě jedna použitelná možnost. Někdy jsou i ty negativní traity dobré (třeba Proud) a ty možnosti někdy zahrnují nejen přidání, ale i zrušení negativního traitu (na tlačítku je ikonka furt stejně, takže to je poznat až z popisku - jeden z milionu případů, kdy se snaží hráče mást než aby dávali užitečné informace), takže to celkem jde. Faktem je, že některé možnosti jsou vysloveně past. Pak taky ty možnosti kdy je X% že se stane to a ono jsou spíš o náhodě než strategii, ale to bylo v CK1 taky a nepřišlo mi to tam lepší.

Jaké to je vytvořit impérium nemůžu soudit, tak daleko nejsem a nevím, jestli budu.
Nežít je jediná životní prohra

výběr z vlastní zahrádky:

:idea: RPG kuchyně: 2010 - 2013 - 2017
:?: Horní progressbar - to se budete divit... možná
:?: Dolní progressbar - dávám tomu rok... maximálně dva

Naoki

Příspěvek od Naoki » 16. 11. 2019, 06:52

Onge (a jini co sbírají hry zdarma): Swords of Islam DLC pro CK2 je tento vikend zdarma
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.

Ecthelion
Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion » 17. 11. 2019, 10:36

Naoki píše:
16. 11. 2019, 06:52
Onge (a jini co sbírají hry zdarma): Swords of Islam DLC pro CK2 je tento vikend zdarma
Díky, Naoki! Já CK2 začal zkoušet až teď, když ho uvolnili zadarmo, takže Sword of Islam mi chyběl. :wink:
"Stay firm and die hard!" Colonel-Comissar Ibraim Gaunt, Tanith First-And-Only
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“