PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15085
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Pieta »

Sosacek píše:Ty aby sis bezduvodne nezaprudil.
To je velmi důvodně. IMHO by měl být varován.
Jestli PC verzi nějak výrazně nevylepšili, tak je to kombinace průměrné strategie s dost nepříjemným ovládáním, průměrného akčního RPG, a čisté essence of awesome.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9048
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Faskal »

'ty krávo.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

Invictus píše::!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
:!: :!: :!:
:!: :!:
Tak mě zajímá, kolik vykřičníků uděláš až zjistíš, co za studio má vlastně tu hru vyvíjet. :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Invictus »

uh
http://en.wikipedia.org/wiki/Behaviour_Interactive

No já si říkal, že to je nějak podezřele dobrá zpráva. Tak to mi teda zase ochabnul.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
OnGe
malý zelený křečopažout
Příspěvky: 13205
Registrován: 5. 2. 2010, 09:27
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od OnGe »

Taky už se vám někdy stalo, že byste Slitherine četli jako Shitliner? :eyecrazy:
OnGe tu není, je tu jenom Zuul
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

onge píše:
Taky už se vám někdy stalo, že byste Slitherine četli jako Shitliner? :eyecrazy:
$lol$ Ne, ale rozhodně je to téma do duševního zdraví.


Obrázek
Kdo má rád Age of Wonders nebo druhý díl, tak se chystá díl třetí.
Tady jsou ukázky ze soundtracku od Michiela van den Bose. Dělal mimojiné hudbu k originálnímu AoW (jeden z nej soundtracků imo) a také hudbu třeba k Unrealu, Unrealu Tournament, Deus Ex, Overlordovi I a II.
Obrázek
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od morech11 »

Prison Architect
alebo vo svete bez trademarkov SimPrison či PrisonTycoon
kto máte rád tento typ hier, choďte si to skúsiť. postupne sa na každom novom väzení naučíte, že efektívna kuchyňa musí byť vedľa kantýny a skladu zároveň, že do dverí sa hodí detektor kovov, že ak vám väzenie funguje správne, tak nepotrebujete sledovacie kamery a sú to vyhodené peniaze, že pristavovať budovy môžte len keď väzni spia...
je to celé jeden veľký pokus omyl, čo je na tom to najlepšie :D
ale pozor, je to alpha, takže je tam kopa (občas frustrujúcich - neznamená to ale, že by vám zabránili sa ďalej hrať :D) bugov
po mnohých väzeniach (určite ich bolo viac ako 4, ale toto je štvrté, ktoré som si uložil :)) som vytvoril fungujúci model (teda... nie celkom - nestíham pristavovať facilities pre nových trestancov - ani časovo, ani finančne :D), ktorý mi ale skolaboval na bugu s práčovňou - čas od času si väzni neberú nové uniformy, aj keď sú dostupné - takže sa každú chvíľu vzbúria a mne je jasné, že vzbura v prečíslení viac než 4:1 mi neprejde :D (ak by som to aj ustál, bude kopa obetí a zavrú mi väzenie :D), takže to idem skúsiť znova :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15085
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Pieta »

Hmm, to mi z nějakého důvodu připomnělo Factorio.

(Aneb stavíme továrnu pomocí dvou kousků dřeva, dvou ohnutých kovových desek a všeho, co jsme schopní z okolí vytěžit. Už jsem nějakou dobu nehrál, ale mám dojem, že aktuálně možností jdou až někam k funkční železniční síti.)
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
morech11
Příspěvky: 3937
Registrován: 28. 11. 2011, 18:47
Bydliště: Žltá ponorka

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od morech11 »

hej, factorio už si niekde postoval, ale nezdá sa mi to až tak podobné... (aj keď teda je možné, že je, neviem, len som videl videá, nehral som to - ono to ale platí obojstranne, niekto z nás si bude musieť zahrať to druhé, aby mohol porovnať :P)

aktuálne som si rozohral nové väzenie a vyzerá to tak, že som našiel zlatý stred. prišiel som na to, ako vypnúť príchod väzňov, takže ma nič netlačí, dostavávam nejaké posledné facilities, oboženiem to druhým pltom a režim mám nadstavený tak, že by sa teoreticky mohlo dať odísť od zapnutého počítača a nič by sa väzeniu nestalo
(ale verím tomu, že to také ľahké nebude, že mi tam vývojari ešte prichystali nejaký ojeb, že sa niečo zvrtne)
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15085
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Pieta »

morech11 píše:hej, factorio už si niekde postoval, ale nezdá sa mi to až tak podobné... (aj keď teda je možné, že je, neviem, len som videl videá, nehral som to - ono to ale platí obojstranne, niekto z nás si bude musieť zahrať to druhé, aby mohol porovnať :P)
Je to spíš asociace - ale ve Factorio taky až s praxí člověk zjišťuje, co musí být čemu blízko, aby to fungovalo, jak nejlíp věci spojovat a co všechno vypadá, že bude fungovat, ale nefunguje. (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

Kickstarter - WARMACHINE: Tactics

Vizuálně to vypadá jako WH40k, herně by to mohla být zábava.
Obrázek
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

Jsem na Steamu za 75 procent off koupil Torchlight 2, sama o sobě docela v poho hra, ale ty módy. To je něco. Zase mě baví pařit. Nějaký moder udělal classu Kenseie, úplně super, bojové animace s mečem, feeling skillů, fakt paráda.

edit: Wau, mnohem lepší než původní classy, dokonce má celý jeden skill tree samé passive ability, jde s ním udělat hodně zajímavých buildů. Ve městě je dokonce nová postava, co prodává Kenseiské meče.
Obrázek
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Invictus »

Tady jsem našel k tomu Eternal Crusade nějaký starší preview, zatím to vypadá dobře.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... y-WAR.html
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

Invictus píše:Tady jsem našel k tomu Eternal Crusade nějaký starší preview, zatím to vypadá dobře.
http://www.mmorpg.com/gamelist.cfm/game ... y-WAR.html
Chci vidět gameplay. Z mmo koukám po Wildstar a Elder Scrolls. Wildstar sice komiksová grafika, ale myslím, že ti developeři opravdu vědí, co dělají, mají hodně nových dobrých nápadů, mají vizi. ESO má realističtější grafiku, ale přijde mi, že to dělají spíš jakože Skyrim se mega prodával a mmo z toho světa bude tutovka, ale nějaké extra nápady jsem nezaznamenal. Ale jsem spíš teoretik, nakonec možná nebudu hrát nic. :)

Kickstarter - Satellite Reign
Následovník Syndicate Wars. Na to, že je to Unity engine vypadá grafika v "gameplay" videu poměrně dobře. Pokud to dotáhnou do úspěšného konce, tak by to mohla být príma hra.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů