PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Diskuze o jiných hrách, než jsou stolní RPG.
Odpovědět
Uživatelský avatar
PardGalen
Příspěvky: 2104
Registrován: 26. 2. 2006, 21:28

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od PardGalen »

Na Epic Games Store je Control zdarma. :)
Always bring a gun to a puppet fight
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Lorwyn »

Dohrála jsem v Darkest Dungeonu hlavní linku DLC Crimson Court (ještě mi zbývá socha, ale Hraběnka je kaput) a musím říct, dobré to bylo! Atmoška jak hrom, design upírů založený ne na netopýrech, ale na komárech (a hmyzu obecně), skvělá hudba, obtížnost která je výzvou ale není absurdní (trochu zlejší, než běžná hra). Musím přiznat, že při procházení megadungeonů jsem použila mapu, přišlo mi to bez ní trošku moc grindy. Ale dokážu si představit hrát to bez ní.
(obtížnost prostřední, DLC jsem zapla cca v půlce až dvou třetinách odehrané hry, protože dungy z DLC jsou skoro všechny pro 6. lvl).

Vedle toho mám puštěné i druhé DLC, Colors of Madness. Je silně inspirované povídkou Barva z kosmu, za což má plusové body, atmosféru, hudbu, etc má skvělou, ale obsah samotný je trochu moc repetitivní. Zatím jsem zabila dvakrát Mlynáře, jednou Kometu a nemám až tak velkou chuť se tam vracet. Tak uvidíme.
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 18482
Registrován: 18. 6. 2003, 21:31
Bydliště: Praha

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Eleshar_Vermillion »

Obtížnost, která není absurdní? LOL :-D Ale ten design upírů byl naprosto geniální.
Ne croyez pas que les antisémites se méprennent tout à fait sur l'absurdité de ses réponses. Ils savent que leurs discours sont légers, contestables ; mais ils s'en amusent, c'est leur adversaire qui a le devoir d'user sérieusement des mots puisqu'il croit aux mots ; eux, ils ont le droit de jouer. Ils aiment même à jouer avec le discours car, en donnant des raisons bouffonnes, ils jettent le discrédit sur le sérieux de leur interlocuteur ; ils sont de mauvaise foi avec délices, car il s'agit pour eux, non pas de persuader par de bons arguments, mais d'intimider ou de désorienter. Si vous les pressez trop vivement, ils se ferment, ils vous signifient d'un mot superbe que le temps d'argumenter est passé.
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Lorwyn »

Eleshar_Vermillion píše: 24. 6. 2021, 22:51 Obtížnost, která není absurdní? LOL :-D Ale ten design upírů byl naprosto geniální.
Tak jasně, záleží kde má jeden hranice :D Ale na CC DLC dungy/content mi umřeli asi čtyři hrdinové, megadungeony jsem šla většinou na dvě až tři části, bosse jsem dala napoprvé (krom Hraběnky, tu jsem schválně prozkoumala unavenou partou abych věděla co dělá, ustoupila jsem když padl první). Misi na sběr krve jsem nechodila, padalo jí dost v běžných dungonech. Teď ještě chodím na Sochu pro trinkety, ale to je víceméně bez rizika.
Přijde mi, že je to dobrý okořenění nové hry, když už to jeden dohrál bez DLC. Na první hru bych to pravda nedoporučila.

Komáři a vůbec hmyzácká tématika, to je něco co mi teď bude snad i chybět. Hrozně se mi líbí, jak s takhle jednoduchou grafikou pomocí super stylizace udělali hrozivý mrchy, když se začala transformovat Hraběnka, tak mi fakt trnulo...
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Faskal »

Subnautica je nejstrašidelnější hra na světě.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Sosacek »

Chtel jsem hrat Hollow Knighta, ale slysel jsem, ze ta hra je hodne zabugovana :s_grin:
But nobody came.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Faskal »

Tvůrci prý mají rádi, když jim hráči reportují bugy.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Lorwyn
Příspěvky: 783
Registrován: 30. 8. 2011, 13:17
Bydliště: Krajina snů

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Lorwyn »

Faskal píše: 14. 7. 2021, 18:10 Subnautica je nejstrašidelnější hra na světě.
Pověz mi víc :)
Ne, nezemřelo to, co věčně odpočívá,
a dlouhý věků běh i smrtí smrti bývá.
Uživatelský avatar
York
Příspěvky: 17400
Registrován: 24. 2. 2012, 17:31

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od York »

Faskal píše: 14. 7. 2021, 18:10 Subnautica je nejstrašidelnější hra na světě.
Lorwyn píše: 17. 7. 2021, 12:06 Pověz mi víc :)
Má výbornou atmosféru, doporučuju vyzkoušet.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Sosacek »

Obrázek
But nobody came.
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

Čumím na to Age of Empires IV. Grafika horší, než před dvaadvaceti lety $lol$, ale gameplay vypadá fakt dobře. Až to bude za 50% off, tak to koupím.

Sérii AoE se věnonali tolik, že doufám, že taky udělají nový Age of Mythology.
Obrázek
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od Vitus »

Začal jsem hrát Pathfinder: Wrath of the Righteous, myslel jsem si, že ta strategická / taktická část s pohybem a management armád mi bude lézt na nervy (protože to je vlastně klon Heroes of Might and Magic, pardon Age of Wonders, pardon Warlordu...).
Uživatelský avatar
eerieBaatezu
Příspěvky: 10153
Registrován: 16. 9. 2007, 11:55

Re: PC hry - obecná diskuze, novinky, atd.

Příspěvek od eerieBaatezu »

Vitus píše: 7. 10. 2021, 17:24 Začal jsem hrát Pathfinder: Wrath of the Righteous, myslel jsem si, že ta strategická / taktická část s pohybem a management armád mi bude lézt na nervy (protože to je vlastně klon Heroes of Might and Magic, pardon Age of Wonders, pardon Warlordu...).
Pathfinder: Wrath of the Righteous je podobný HoMaMu a AoW?
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Ostatní hry“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů