O Postavách

Archiv témat z projektu Romíkova družina
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Ještě nevim...ale asi si zkusim monka $D
(nebo pala, nebo klerika, nebo wiznu, nebo druida...nebo něco jinýho, je toho hrozně moc na výběr :D)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Miška jde druid
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

Ještě nevim...ale asi si zkusim monka
(nebo pala, nebo klerika, nebo wiznu, nebo druida...nebo něco jinýho, je toho hrozně moc na výběr )
:lol: :lol: :lol:

Aha, tak to vypadá, že si asi každý něco připraví a pak se jen pochlubíme. :wink:


EDIT:

Jsme na 4.lvl a kouzelné itemy vybíráme do součtu 21 a nejvyší lvl itemu je 4+lvl.
Naposledy upravil(a) Kafe dne 3. 7. 2009, 10:04, celkem upraveno 1 x.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
Fredyyy
Příspěvky: 30
Registrován: 9. 11. 2008, 19:11

Re: O Postavách

Příspěvek od Fredyyy »

me je jedno co budu hrat;-) jen bych chtel vedet na jakym levelu mame bejt
Lex mortis omnium legum est certissima
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Kafe má pravdu. Fredy, psal jsem ti, kde najdeš info.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Tak zatim mam pala, teď si zkusim toho monka a potom wiznu...uvidim pak co se mi bude líbit nejvíc :)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

Zrovna jsem říkal fredkovi, že by nebyl od věci klerik nebo warlord
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

Chtěl jsem se zeptat k sobotnímu hraní, zda-li by mohly být nějaké podrobnosti k postavám, nerad bych ji opět vytvářel v sobotu dopoledne.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

zatím není přesně jasné, jak to v sobotu vůbec bude. Obzvlášť, když je od sedmi domluvená hospa.

Nicméně, když se rychle dohodneme, postavíme si i nějakou družinu. Ale to chce trochu snahy od všech, ne jen ode mě a od tebe :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Paráda že jste to napsali, chtěl jsem se zeptat romana jestli by si tenhle víkend nechtěl zahrát postavu, že bych to odvedl ;)

Teda záleží jak se domluví program ohledně s tou vaší hospodou, to už je na vás.

Ale pokud bych to vedl, zkuste si udělat družinu tak, že jste už protřelí a sehraní lovci draků. Družina, která spolu už pár těch potvor zabila a i když se možná nemusíte mít úplně rádi, víte že pokud nebudete spolupracovat tak jste všichni mrtvý, takže spolu dost pevně držíte a naprosto věříte tomu, kdo vám kryje záda, jelikož on ví, že je vy je kryjete jemu (takže žádný podrazy, okrádání se a podřezávání ve spánku ;))

Jinak příběh začne tak, že jste slyšeli o jednom statném sotva dospělém samci, který si myslí že je neporazitelný tak si klidně bere ve zdejším okolí co se mu zachce a nehledí na následky. Přišli jste si pro jeho hlavu, a co je zvláštní, tvrdí se, že to není jen tak ledajaký drak, prý je celý z oceli, zlata či snad stříbra. Nevíte přesně, a taková nevědomost zabíji. Proto dobrodružství začne tím, že o něm budete muset sehnat důležité informace, aby jste vůbec měli šanci ho porazit :-)=

(lvl a itemy ještě nevim, byl bych pro 6-8 lvl, záleží jak to zvládne ress, aby to nebylo moc, ale zase aby vitus mohl použít svou postavu a dát jí aspoň ten lvl navíc...(tedy7-8))
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Paráda že jste to napsali, chtěl jsem se zeptat romana jestli by si tenhle víkend nechtěl zahrát postavu, že bych to odvedl
Když to jinak nepůjde, zahraju si postavu, ale velký zájem o to nemám :) už mi pomalu,ale jistě začíná nebavit i hraní postavy v kampani :) Nicméně, neberte na mě ohled :) Já se nějak zařídím.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jarilo
Příspěvky: 1101
Registrován: 5. 6. 2009, 00:49
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od Jarilo »

Jak jsem již řekl, jeden den se moc rád zúčastním, co se týče postavy tak buď bude stačit ten můj "jedi" fighter nebo se udělá něco nového hmm..? To záleží jak se domluvíte ohledně toho GM a kdy to bude =)
Hry hraju a ještě radši dělám - doma i v práci.
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

My se zúčastníme, ale odchod by měl být po 18:30h. Pokud to vám nějak pomůže při rozhodování a tvorbě postavy, rád bych si zkusil klerika.
jinak začátek hraní bych snad stanovil min. o hoďku dřív, než-li posledně.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

To se ke mě nedostane Miška. Ta může ve dvě nejdřív a i to doma uslyší tři kaluže keců :D

Budu tedy počítat s tím, že si to povede Kin, maximálně si do sedmi dám Painkillera :). Druhá otázka je, zda je zbytek herní skupiny zván do hospy také? prtože pokud nepůjde Vítek s Michalem, nepůjdu také - je vidím dvakrát do roka.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

Druhá otázka je, zda je zbytek herní skupiny zván do hospy také? prtože pokud nepůjde Vítek s Michalem, nepůjdu také - je vidím dvakrát do roka.
Samozřejmě, že ano. Jája ti to říkala. :wink:
To se ke mě nedostane Miška. Ta může ve dvě nejdřív a i to doma uslyší tři kaluže keců
Hmm. :roll:

Kin:

Jak přesně vysoko a kolik itemů mají mít tedy naše postavy?
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Zamčeno

Zpět na „Romíkova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti