O Postavách

Archiv témat z projektu Romíkova družina
Uživatelský avatar
Vezir
Romikovec
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 7. 2008, 16:16
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Vezir »

ohledně postavy...zatím si dělam Avengera a možná se vrhnu ještě na Palacha a pak uvidim :wink:
Don't fcuk her in the ass. Make a new hole!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Samozřejmě, že ano. Jája ti to říkala.
Vím, ale tak aby to věděli i ostatní :)
Hmm.
Souhlas, ale co s tím člověk nadělá, že? Klidně se může začít dřív. Ale já osobně, se zařídím podle dohody i s Miškou. Je pravda, že já zvažuji, jestli si postavu udělám nebo budu lootit po okolí :)
Jak přesně vysoko a kolik itemů mají mít tedy naše postavy?
Každopádně dobrá otázka. Ještě zjistím jak se k hraní DnD 4e stavějí klucí a jaký lvl budouchtít oni. vitus říkal, že Res z toho nebyl až tak nadšený. Ale tak, dyštak je přesvědčíme, v tom jsme experti :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Aby to někdo nepochopil špatně /podle icka by mohl/ není to tím, že by se mi nechtělo hrát, to se mi chce skoro vždy a všude. Zásadní problém vidím v tom, že není ideální aby hrálo devět lidí, obzvláště ne na vysokém lvl...to se stihne před odchodem do hospy jeden jediný souboj...:)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

Každopádně dobrá otázka. Ještě zjistím jak se k hraní DnD 4e stavějí klucí a jaký lvl budouchtít oni. vitus říkal, že Res z toho nebyl až tak nadšený. Ale tak, dyštak je přesvědčíme, v tom jsme experti
Mě jde hlavně o to, abychom měli postavy (hlavně v naší familce) co nejdříve hotové, jelikož teďka poslední tři dny budou ve flamujícím duchu a těžko říci, jestli se k tomu dostaneme...proto na to trochu kvaltuji.
Zásadní problém vidím v tom, že není ideální aby hrálo devět lidí, obzvláště ne na vysokém lvl...to se stihne před odchodem do hospy jeden jediný souboj...
A copa rozdělit grupy do stávajících kolejí a jedna část by hrála v sobotu a druhá v neděli?
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

A copa rozdělit grupy do stávajících kolejí a jedna část by hrála v sobotu a druhá v neděli?
Nápad dobrý, ale v neděli se vracejí rodiče, takže u mě to neklapne...navíc, pokud si cvaknu přes míru (/budu slavit odevzdanou bakuly) tak se to v neděli spíš rozpadne :) Ale zase bych mohl jedno hraní vést. A to mě láká, láká joooo :)
Mě jde hlavně o to, abychom měli postavy (hlavně v naší familce) co nejdříve hotové, jelikož teďka poslední tři dny budou ve flamujícím duchu a těžko říci, jestli se k tomu dostaneme...proto na to trochu kvaltuji.
Z mojí osobní zkušenosti je, že to před pátkem nedomluvíme...:D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Máme tu zachránce!

Kafáci si odehrají v neděli, pojedou normálně kampaň. Druhá banda tedy může přijít v sobotu odpo, zasmažit a pak můžeme vyrazit na pivko a pokecat. Je někdo proti?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: O Postavách

Příspěvek od Miška »

Ne-e, žádné námitky. :wink:
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
Fredyyy
Příspěvky: 30
Registrován: 9. 11. 2008, 19:11

Re: O Postavách

Příspěvek od Fredyyy »

nemam zadny namitky;-)
Lex mortis omnium legum est certissima
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Fajn, jak se k tomu staví vitus a res? A chceš to teda vést? Mě je to jedno, myslel jsem že ti ulehčím a budeš si moct zahrát postavu když tu budeš mít ty dva chlapce čiperný ;)

Námitky ne no...jen jsem se ještě jednou chtěl "pohádat" s kafákem...holt si počkám na jinou společnou hru $D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

holt si počkám na jinou společnou hru
Kdosi počká, tan se dočká :) Stačí aby zůstalo tolik hráčů, že z obou skupin postavíme jednu šestičlennou :D

Kámo, veď to, udělej si radost. Já si pak v neděli povedu další hru :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Vezir
Romikovec
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 7. 2008, 16:16
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Vezir »

taky nemam žádný námitky...

rovnou se znova zeptam, kdo si co hodlá udělat za postavu...já si plánuju buď avengera nebo paladina...
Don't fcuk her in the ass. Make a new hole!
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

já si plánuju buď avengera nebo paladina...
Jestli mohu doporučit, zkus si Avengera....fakt hustej striker, kam se na něj hrabe defender.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Jestli mohu doporučit, zkus si Avengera....fakt hustej striker, kam se na něj hrabe defender.
Defender se na něj nemusí nikam hrabat, jejich role v družině jsou odlišné. Vsadím se o cokoliv, že Strikera pošlu k zemi o dvě až tři kola dříve než defendera stejné úrovně. A o tom je Defender :)

Pro vás, co jste zkoušeli Wardena, Kin si ho postavil a ukázal ho v akci, musím říct, že je to extrémně dobré povolání. Ongoingy? nezájem. Obtížný terén? nezájem. Marknout si víc protivníků? Lehké jako pírko...Položi Wardena je horší než polžit Clerica. Z hledicka DM mám nejraději strikery a controlery - jdou k zemi jako mouchy :)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Jo, to má roman pravdu, warden je boží, nezničitelnej a sám si dokáže poradit s fakt velkym kvantem potvor...sice je bude ukousávat dýl než striker, ale oni ho nesloží :)

Jinak, romane, jak to vypadá s vitem a resem? na jakej lvl jsou ochotní jít? já bych chtěl 6-8 lvl a itemy se odvinou dle toho...
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Jinak, romane, jak to vypadá s vitem a resem? na jakej lvl jsou ochotní jít? já bych chtěl 6-8 lvl a itemy se odvinou dle toho...
Dej to dle svého uvážení. Nějak se přizpůsobí :) Sám zatím nemám tucha jak to bude. Dneska jsem odevzdával bakalářku, takže jsem se o nic moc jiného nestíhal starat :-(
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Romíkova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti