O Postavách

Archiv témat z projektu Romíkova družina
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Téma které zakládám zněkolika nejvíce nejrůznějších důvodů :)

1/ Povídejte si o svých postavách, jejich plánech a tak. Pbčas to já mohu použít při hře.
2/ Zápis - pro účely zápisu je dobré mít v zásobě občas nějaký detail o postavě.

Zrovínka nyní je potřeba jedna věc - každý se pokuste sem popsat svoji postavu a v tom samém příspěvku klidně i napsat něo o ní. Hlavní je, pro účely zápisu alespoň jednořádkový popis postavy. Buďte té lásky a dobroty.

V totmo tématu není povoleno žádné tlachání a žvanění, jen příspěvky o postavách. každý napíše příspvek jehož obsahem je nějaké info o postavě a nic jiného (budu mazat).
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Tabytha
Romikovec
Příspěvky: 130
Registrován: 27. 1. 2007, 18:22
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Tabytha »

Lily má dlouhé hnědé vlasy spletené do copánků, modré oči a snědou pleť.
Hlavní, co je na ní petrné na první pohled je malá a hubená postavička, která ovšem nese i půvabné ženské rysy :-)=
Nosí koženou zbroj, v botě a na stehně po jedné dýce, vzadu u pasu zavěšenou malou ruční kuši a na stranách boků toulce s šipkami.
V dušičce něžná a hodná, navenek však neohrožená a často trochu drsná...Jsou ovšem chvíle, kdy působí jemně a zranitelně ;)
Heaven is not a time and it is not a place. Heaven is being perfect!
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Výborně! První vlaštovka. Nikdo by neměl zapomínat na to, že časem budu chtít pozadí postav. Nicméně, pokud nebude mít Miška něco v ruce, nezmíněná postava se v zápisu neobjeví s popisem a tak...Protoež sito nikdo nepamatuje ani ona, ani já.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 914
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Tož teda,
Boris Rangursson, zlatý trpaslík, tedy tmavě hnědé pleti a s temně hnědými vousy. Hlavu vyholenou a vzadu cop spletený z vlasů. Vous i vlasy zdobené rytými sponami. Na holé lebce vytetováno jednoduché tetování, pouze pět různě barevných čar. Modrá, zelená, bílá, černá a rudá.
Oči má hnědé.
Postavy na trpaslíka střední, ale trošku pohublejší (je to trpaslík, takže stále tlustý pro člověka :)).
Ve tváři neustále zamračený a jeho oči těkají ze strany na stranu jako by něco hledali...
Oblečen v kutaně z tlusté, nebarvené režné látky z jednoduchým černým lemováním a pod kutanou, svázanou masivním kovovým opaskem, je kroužková košile: Nosí těžké boty a rukavice, v nichž třímá obrovské hrubě vypadající kladivo s toporem velkým skoro jako on sám.
Na opasku vzadu připevněnou deku na spaní a menší vak s věcmi.
Za botou tesák a přes tvář velkou jizvu.
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: O Postavách

Příspěvek od Miška »

Takže, trochu jsem ugradeovala postavu, takže:
Mialee Eruvie, elfka vyšší postavy, celkem hubená, hnědé vlasy se třemi vpletenými copánky, jasně zelené oči. Nosí kalhoty a košili a koženou zbroj,náloketníky z kůže už jsou celkem otřelé, ale zřejmě na nich dřívě byly vyražené elfí runy. Na krku nosí přívěsek ve tvaru dubového listu a dračí zub, jinak má při sobě krátký meč a scimitar, taky krátý luk a toulec, teď už jen asi s polovinou šípů.
Je to hraničářka, takže je relativně ostrá a místy prchlivá, ale jinakje hovorná a zdvořilá, dokud jí někdo nezavdá příčinu být jiná :-)=
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
Naoki
Příspěvky: 5466
Registrován: 2. 10. 2006, 21:04

Re: O Postavách

Příspěvek od Naoki »

Ještě štěstí že jsem to navrhl. To že Boris měl 5 čar jsem věděl, ale že mají tyhle barvy už jsem nezaregistroval.

Jett
Vysoký svalnatý ohnivý genasi, s oranžovýma očima a kůži bronzové barvy a na ni oranžové žilky, přičemž z žilek na hlavě doutnaji plamínky.
Chodí oblečený v kožené zbroji a na zádech mu visí obrovský meč (něco jako má ten týpek na tomto obrázku).
Charakterově vypadá často jako by byl duchem mimo. Dokonce i během stresujících situací kdy je vidět že se soustřeďuje na dění pořád z něho číší jakasi nezaujatost.
It is often the case that those who strongly advocate for social causes are driven less by a feeling of compassion towards the poor and weak, but more by a feeling of hate towards the rich and powerful.
Uživatelský avatar
Vezir
Romikovec
Příspěvky: 11
Registrován: 18. 7. 2008, 16:16
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Vezir »

Aldrik Whitescar

Ti, co trpaslíky opravdu dobře znají, si jistě řeknou, že patří mezi ty větší...ano, tímpádem i širší...a to nejen díky své šupinové zbroji a velkému štítu :)
naopak ti, co trpaslíky neznají si o něm, díky jeho sněhově bílým vousům a podholeným vlasům stejné barvy pomyslí, že je asi už opravdu starý, ale když přijdou blíž a kouknou níž (většinou), poznají, že tomu není tak :D
žádné cenné prsteny ani spony nemá, jemu stačí kladivo, kterým dokůáže prosadit svůj pohled na věc, a štít, který mu je velkou oporou :D ... a nesmím opomenout na pohled šedivých očí, který dokáže v mnoha situacích mluvit za sebe :)
jediné snad, co je na něj specifické, je bílý plášť s černým vyzobrazením havrana :)
Don't fcuk her in the ass. Make a new hole!
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 914
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Hele dotaz, je o postavách, ale ne z týhle kampaně..snad to nevadí $D

Všimli jste si tohohle úryvku v zápisu? Docela mě pobavil když jsem si to přečetl:
Zaslechla jsem napřed smích a pak měkké plesknutí, jak opilec před jakýmsi domem sklouzl
do škarpy při cestě. Obešla jsem ho obloukem, přeci jen, jeden si o svůj měšec nemůže být
nikdy jist, a zahnula jsem uličkou kolem malého prostranství, kde postávalo několik lidí,
halasně tleskali a naslouchali hudbě píšťaly; když jsem pozvedla hlavu, všimla jsem si drobné
hnědovlasé tanečnice, která tam do rytmu písně předváděla své umění. Na okamžik jsem se
zastavila a dívala jsem se spolu s lidmi, ostatně kejklíře už jsem dlouho nespatřila. Tanečnice
udělala poslední kroky a uklonila se, všimla jsem si drobných kroužků elfích run, které měla
vytetované na pažích, ale obrátila se a odešla příliš rychle na to, abych stačila zjistit, co ty
runy říkaly. Nevadí.
Schválně na jakou postavu je to odkaz...v jednej družině jsme měli bývalou tanečnici co měla zvlástní tetování na pažích. Ví někdo víc? Co třeba Miška? $D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: O Postavách

Příspěvek od Miška »

to Kin: $D Point for you, friend! Já jsem čekala, jestli si toho někdo všimne. Pochvala :wink:
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: O Postavách

Příspěvek od Miška »

Mám malou prosbu - mohl byste mi někdo (kdokoliv, kdo si pamatujete) napsat jméno toho města, odkud jsou naši chrabří trpaslíci? Paměť mám děravou... $D
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 914
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od kin »

Ach, já mam taky děravou paměť...psala jsi my ohledně toho sms a nějak jsme se zapoměl... $D
Takže, oba jsme pokud vim ze severu, z Planiny Ledového větru (Icewind dale), ale potkali jsme se v Luskanu, městě zlodějů a vrahů ;) A to bylo to město co tě asi zajmalo...
A k tej smsce ještě: jo, Železná držka ;)
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Miška
Romikovec
Příspěvky: 131
Registrován: 25. 4. 2008, 14:00

Re: O Postavách

Příspěvek od Miška »

Stává se :wink: Díky
Miška
"Nothing is too difficult!"
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Mám na vás takovou malou prosbu: Omezte vulgarismy v příbězích. Je to moderní, je to cool, ale už to překračuje meze. Příběh obsahující nevhodnou úroveň vulgarismů není dobrý.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: O Postavách

Příspěvek od zrzavec »

Melech Morthos

Tiefling - Warlord

Melech není až tak vysoký, ale je velmi svalnatý, dokonce i na zástupce své rasy. Jeho pleť je hnděavě rudá, spíše tmavá než sysá. Oči jsou červené a kodáže je vykulit tak, až Z nich "šlehají plameny" vlasy nemá, je holohlavý, ale jistým porostem hlavy se pyšnit může - parádní rohy, na které je pyšný a které považuje za znamení svého rodu (a ono to tak i ve skutečnosti je). Ocas, který vyrůstá z jeho zad(nice) není nikterak malý, stejně jako jeho tělo, i on je mohutné.

Melech, jak jste si mohli všimnout je značně nekonvenční, s každým mluví přímo. Nedělá mu problém někoho urazit, nedělá mu problém mluvit sprostě s velectěným otcem nebo bohatým kupce. Melech o sobě ví, že je dobrým kapitánem jednotky a drahým mercenárem, proto si to může dovolit. Jeho chování je jedna z cen za jeho služby. zabít mu problém nedělá, prostě protože všichni jednou musí zemřít, bohy zná relativně dobře a ví kdy kterému obětovat. Zda věří v Korga, Tempa, Baneho nebo jiného boha zatím nedal najevo, ale násilí je jeho život. Žádné zbytečné násilí, melech přese všechno, jaký je, si ponejvíce cení absolutního řádu a pořádku. Spravedlnost, i když o ní nikdy nemluví má v jeho žebříčku jednu z největších hodnot. Občas je trochu horkokrevný, ale to se mladým stává.

Dá se s ním domluvit, je na sebe hrdý, ale nikdy to nepřehání a většinou vyjde s každým, časem přesvědčí i vás. V souboji s náčelníkem orků opravdu svoji cenu prokázal...

Já (RomiK) si myslím, že Warlord je geniální povolání.
Já (RomiK) si myslím, že Warlord je geniální povolání. ty bonusy k boji co jsem dával a ta zranění. Už nikdy
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Kafe
Romikovec
Příspěvky: 488
Registrován: 10. 9. 2006, 11:51
Bydliště: Plzeň

Re: O Postavách

Příspěvek od Kafe »

Jak se již zveřejnilo, na blogu, opět se sjednotíme a vyrazíme společnými cestami. Kdo máte co v plánu hrát, abychom se moc neztotožňovali? Osobně mám v plánu vyběhnout buď s rogunou anebo archrem.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.
Zamčeno

Zpět na „Romíkova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů