Drby z RomiKova soukromého života (a hosting)...

Archiv témat z projektu Romíkova družina
Uživatelský avatar
Vitus
Příspěvky: 2659
Registrován: 21. 7. 2006, 09:03
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Vitus »

Tabytha píše:No já se bavím...a pak že holky jsou drbny...
Kdo to řek ? Největší drbny jsou přece chlapy - dokonce si na to založili celou institucionalizovanou hospodskou kulturu ! No, ano - chlapy chodí do hospody, aby si mohli dobře po chlapsku podrbat $D
Tabytha píše:...a jako v Kutné Hoře jsem byla na výletě taky a o ničem nekalém nevím :D
Ano, tak je to správné, zatloukat, zatloukat, zatloukat ! :wink:
Tabytha píše:Ale jinak jako nejlepší kámoška musím uznat, dostala ho frajera, RomiK je v tom až po ouška :wink:
Tak my to tak přišlo - poslední dva týdny žádná nechutná fotogalerie od RomiKa na netu, nehrál se dračák, jeho příspěvky jsou mnohem věcnější alias má méně času...

Takže Míša, jó ? :D
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Přál bych vám mě vidět. Když už jsme u těch drbů. ASešli jsme se abychom si dali jedno pivko a když už bylo u toho, spal jsme u Kina...Jen mi vrtá hlavou, proč mám rozbitá kolena, odřené ruce a bolí mě prdel...Myslím, že jsem přechodné období RomiKa puberťáka uzavřel vskutku královsky...:-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
kin
Warden
Příspěvky: 913
Registrován: 31. 7. 2006, 23:00
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kin »

To sakra jo, až budete chtít slyšet legendu o opilém RomiKovy tak se mi ozvěte ;) a řekněte jestli chcete slyšet cenzurovanou nebo ne ... :-)=

$D
OSR - Open-world Survival horroR
Survive, Save, Solve ...pick two
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

RomiKu, dá se nějak dostat k těm fotkám z GameConu, co neprošly cenzurou? :-)= :-)= :-)=
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Kine, já nechci působit jako zlý a nepoctivý chlapík, ale pamatuj, že i ty máš jednu příhodu, která by se neměla dostat ven. hele, co kdybysme oba zapoměli na to, co se ten večer dělo? To ej férovej obchod, co myslíš brácho?

Wan-To: No, dostat se k nim dá, ale jsou v soukromé galerii, kkterá je plná snuffu, který jsme s pár lidmi z družiny vytvořili. Já osobně uvažuji o naprosté likvidaci těchto fotek. Jak píše Vitus, jsou extrémně hnusné. Když mi písneš do pošty, mohu ti dát heslo do soukormé galerie, ale jako fakt je to humus...:-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Romíkova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů