Poinar

Archiv témat z projektu Romíkova družina
Gladius
Romikovec
Příspěvky: 49
Registrován: 13. 9. 2006, 16:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Gladius »

byl to jen nápad,ale dalo by se nad tím za přemýšlet,Goran:dekuju za nabídku,ale ještě si nejsem jistej,jestli na to budu mít.
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.


Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. (Lao-Tse)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Tak jsem viděl úvodní stránku pro modul Kříž Artemidů. Musím říct, že obrázek je perfektní. Až ho uvidíte i vy ostatní, prasknete radostí:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Gladius
Romikovec
Příspěvky: 49
Registrován: 13. 9. 2006, 16:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Gladius »

obrázek je supr,musim taky pochválit
V projektech je sekce o RomiKově družině, každý může přispět svým názorem či radou. Budeme rádi.


Nejmocnější je ten, kdo přemůže sám sebe. (Lao-Tse)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Na Erinelu je i galerii i v barvě, já už jem mám na Ploše (ten barevný, kde je jako obrázek, nikoliv jako obálka knihy.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Je to sice spíš neoficiální, ale Chrochta je autorem geniálního popisu rasy stolinů čili horských (nebo spíš podzemních) trpaslíků. U stolinů je výrazný pohlavní dimorfismus, takže muži mají ramena dvacet minut ostré chůze od sebe a ženy jsou o hlavu menší a útlé (pochopitelně jsou mnohem slabší, ale také zručnější a chytřejší). Žen je u nich mnohem méně než mužů, a tak si jich stoliní muži patřičně váží. Jenže je také chrání, což se projeví mimo jiné tak, že je drží ve svých bezpečných městech a nenechají žádného nedůvěryhodného cizince se k nim přiblížit. Toto omezování je však motivováno úctou, rozhodně nejde o žádné domácí násilí - ublížit ženě je ve stoliní společnosti největší tabu.

Tento koncept nemusí být na Poinaru dodržován všude (někteří horští trpaslíci tyhle tradice nectí na 100%), nicméně jsou komunity, ve kterých jsou tyto zvyky dodržovány důkladně.

Chtělo by to domluvit se s mladším Kafem, jak moc tradiční či netradiční je Felix.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Hlvně by to chtělo domluvit se semnou, jestli se mi tento koncept hodí a nekříží se s něčím již napsaným :-)

Felix je jsitě velmi netradiční, i když, kdo ví.

v podstatě, tento systém není špatný, ale pokud je budeme nějak podrobněji rozpracovávat, bude to na další kapitolu a již takhle se chýlíme k velkému počtu stránek.

Mě by spíš zajímala jedna věc - jak to uděláme s modulem? Ten vyjde na Erinelu, v tom bych neviděl problém. Ale, co veškeré další doplňky, koncepty a rozepsaná města? Kam je budeme dávat? Na družinové stránky jako oficiální doplňky, nebo to bude jako další Poinarský modul? O tom jsem přemýšlel a je to celkem důležité si to vyjasnit.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

To o těch stolinech jsem asi hodil do špatného threadu, součástí modulu to být nemá, jen ve svém dobrodružství chci nasadit nějaké stoliny, tak abyste nebyli úplně překvapeni.
Pošlu Felixovi PM, protože jeho se to týká nejvíc.

Města budou mít vlastní moduly, a ostatní doplňky by měly být na družinových stránkách.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Super, domluv se s Felixem, to bude nejlepší. Myslím, že ostatní to bude zajímat jen během hry:-)

Moduly na města, to je paráda. Plánuji totiž předělání sekce svět na stránkách a tak musím promyslet, co tam bude. Asi bych to udělal jako nějakou základnu pro koncepty a když se rozhdoneme udělat nějaký modul, vytvoříme jej. :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Moduly na města? To by šlo, už vidím Tri Duby
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Na skok:

Texty jsou skoro hotové, jakmile se uzdravím, projdu je, dorazím detaily a bude to. Otázkou je, jak je na tom Kin s mapami. Teď jsou prázdniny a proto by to mohl v tomto týdnu stihnout? Pokud ne, možná budu nucen poslat nějaké mapky někomu dalšímu, aby se dodržel termín.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Už formátuji tet do jednoho dokumentu. Gorane, jsem si téměř jist, že ti jej dnes stihnu poslat. (Viking: tobě samozřejmě také).

Toto téma potom budeme moci zamknout a vytvořit jiné, pro další minimoduly, podporu Poinaru a samozřejmě dotazy hráčů (i vaše). :-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Viking, Goran: Jak jste na tom s čtením modulu? Už jej čte i Pascal. Nepospíchám na vás, jen by mě zajímalo co a jak.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Viking
Romikovec
Příspěvky: 465
Registrován: 17. 9. 2006, 11:24
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Viking »

Přiznám pravdu :roll:
"Leda je vobklíčit" - John Rambo
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Já jej přečtu dneska. Nejdřív jsem nestíhal, pak jsem na to zapomněl... ale už budu hodný.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Gorane, myslím, že máš modul již přečtený. Co dohodnout detaily a odeslat jej Paskalovi, ať může začít pracovat na sezbě? Ať už to máme z krku?
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Zamčeno

Zpět na „Romíkova družina“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti