Seznamka: Brnooooooo....

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sheala
Příspěvky: 17
Registrován: 9. 1. 2005, 02:45
Bydliště: Brno, forgotten realms
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sheala »

Gothic metal zase ve me takovou duveru nevzbuzuje, nemam rada ten classickej metal a classicky metalove kytary me naplnuji hruzou ... ovsem pokud je to spis na strane nejaky temny elektroniky jako treba ja nevim N.I.N tak v pohode.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Sheala: No, já sice metal poslouchám téměř od rána do veřera ve všech podobách (vliv spolubydlícího, pouští to tak ustavičně, že jsem konvertoval), ale můžu tě ujistit, že při hře se ho nedočkáš. Kdepak, hudba sice bude, ale spíš "atmosférická", žádnej metal.

Jo a do pátku očekávej podrobnější instrukce z mojí strany :wink:
Uživatelský avatar
Drizzt
Series Freak
Příspěvky: 1349
Registrován: 8. 7. 2002, 08:44
Bydliště: Somewhere around...
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drizzt »

Sice to teď bude OFF-Topic, ale klidně si to potom promaž Markusi.
Jde o to, že jsou různý druhy metalu.
Uvedu příklady:
Gothic metal (Nightwish): http://drizzt.dragonsworld.cz/nightwish ... onders.mp3

Speed metal (Luca Turilli): http://drizzt.dragonsworld.cz/luca_turi ... r_snow.mp3

Klasický metal (Rage): http://drizzt.dragonsworld.cz/rage_soundchaser.wma

Mno, potom je ještě několik druhů, ale já ososbně poslouchám jenom ten Speed metal a Gothic metal. Mno, potom ještě Hammerfall a Dark Moor, ale u těch nevím, co to vlastně hrajou...
Uživatelský avatar
yenn
Příspěvky: 167
Registrován: 3. 7. 2004, 23:03
Bydliště: pod tisíciletým dubem
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od yenn »

Markus píše:Sheala: No, já sice metal poslouchám téměř od rána do veřera ve všech podobách (vliv spolubydlícího, pouští to tak ustavičně, že jsem konvertoval).
uf, ještěže nebydlím na koleji $:)
Horoskop stojí drachmu a je o drachmu předražený. [Quintus Ennius]
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

techno je vsechno! :-)=
But nobody came.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Drizzt píše:
sheala píše:jak vim tak vetsina fantasy playeru si dava gothic rock coz by bylo okaaa.
Gothic rock a Gothic metal rulezzzzz!!!!! :clap: (především pak Nightwish a Within Temptation). Někdy se za váma do toho Brna stavím. Škoda, že ten naplánovaný víkend máte na konci ledna. Další den mám totiž zkoušku ze Sociální komunikace... :cry:
Aha. Tak konečně vím, že třeba Nightwish je gothic metal. Fajn, ty celkem můžu. $D
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Fajn. Poslal jsem vám informace o vlacích a dalších nezbytných záležitostech. Někomu na e-mail, někomu jako pm. Doufám, že ten víkend během doby, kdy jsem nebyl online nepadnul...
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Hmm....
A to je právě ta věc. Byl jsem teď tejden na horách... A když jsem přijel, Lukáš mi oznámil, že neudělal dvě zkoušky, tudíž, že se musí učit, tudíž, že tenhle víkend nemůže.

Takže máme v zásadě dvě možnosti:

1. Pojedeme bez něj. Tudíž DM Markus, hráči Conlai, Anna, a Sheala (?) Potažmo ještě narychlo někoho splašit (chtělo by to ještě aspoň jednoho, dva lidi), ale v tomhle už já nepomůžu.
2. Pojedeme jindy. V úvahu by připadal termín 11. - 13. února

Já osobně jsem s víkendem počítal, čas mám a hru mám vesněs připravnou, takže to je jen o tom, jak se dohodnem. Na druhou stranu by mi nevadilo počkat - ale to samozřejmě jen proto, že mi to nijak nenarušuje plány. Jak jste na tom vy, to nevím.

Jinak navrhuju, abysme se ještě tenhle tejden sešli osobně. Aby jsme probrali detaily, dohodli se (rychlejší a snažš než po netu) a koneckonců abysme se taky seznámili s naší novou hráčkou :wink:
Co byste řekli na středu - ideální den - dejme tomu od šesti? Podnik nechť vyberou znalí Brňáci, já se spokojím třeba i se čtyřma růžema $D
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Jo a jinak...

Omlouvám se, že jsem do slibovaného pátku neposlal ty informace o hře, nějak se na mě svalilo několikm věcí najednou a já jsem to totálně nestihl. Potom tejden na horách, takže můžu vlastně až teď ...

Takže tu je oficiální téma naší hry.

Pampadadá....

....

....

....

Renesanční Evropa
8)

....

....

Takže samozřejmě budu potřebovat, abyste svoje postavy přizpůsobili danému tématu. Připomínám, že jde o HISTORICKOU Evropu, tudíž postavy nebudou žádní dobrodruhové, natož pak mágové. Nicméně i tak nabízí renesance OBROVSKOU škálu možných postav.
S historického omezení jednak plyne nejen nepřítomnost magie, ale také skutečnost, že vaše postava s velkou pravděpodobností NEBUDE umět bojovat ani nebude vlastnit zbraň (snad s výjimkou strážníků, vojáků a šlechty). To je v pořádku, s tím počítám.

Nabízí se mnoho možností - postava může být DaVinciovský génius, bohémský umělec, svobodný řemeslník, namyšlený panský, hanzovní kupec, ale i vesnický nevolník nebo alpský horal.

Hra začne kdesi v malém městečku v podhůří Alp, na severu Itálie. Švýcarsko je jen coby kamenem dohodil a ani Francie není příliš z ruky. Bližší umístění není podstatné.
Vaše postava samozřejmě musí mít důvod, proč se v tomhle městečku nachází, proč jím prochází, a za jakým cílem to všechno dělá. Cestující kupec, majitel místní hospody, armádní verbíř, vesničan vedoucí krávu na trh, to všechno může být.

Ještě jednou upozorňuju, že chci uvěřitelné lidi, nikoliv dobrodruhy. Takže historii ve stylu "ve válce jsem přišel o rodinu, zůstal jsem sám, a tak jsem si sbalil svých pár švestek, koupil u kováře meč a vydal se za dobrodružtvím" nepřijímám 8) .... Jenom vás chci donutit k něčemu originálnějšímu :wink:

V řeči GURPS stanovuji počáteční bodovou hodnotu postav na 75, namísto obvyklých 100. Neznnamená to, že postava nebude nic umět - naopak. Uvědomte si, že většinu bodů stojí základní vlastnosti. Když se smíříte s tím, že vaše postava nebude silná jako závodní vzpěrač nebo mrštná jako cirkusák, máte hned spoustu bodů na utrácení do výhod, nevýhod a skillů.

....

Chci hru více vystavět na charaktereh, proto se prosím zaměřte spíš na psychickou stránku vaší postavy, kterou si dopodrobna rozmyslete. Ujasněte si, jak se bude postava chovat, jak reagovat v krizových situacích, vycházet s ostatními, atd...

Jo a:
* Žádní flegmouši, které nic nerozhodí
* Žádní bezchybní jedinci. Chci postavy, které mají chyby i slabosti. Vyhrajte si s tím :wink:

...,

Důvod, proč jsem po vás nejdřív chtěl postavy a potom teprv řekl téma, je jednoduchý - nechtěl jsem vás příliš omezovat, chtěl jsem vás nechat hrát přesně takovou postavu, jakou chcete. V tuhle chvíli je na vás, abyste tuto svou postavu předělali tak, aby jednak zůstala sama sebou, ale druhak sedla do historického prostředí.

S každým z vás chci navíc jeho postavu probrat osobně, tudíž očekávejte, že si vás ještě najdu 8)

....

Hrajeme víkendovku a já bych chtěl, aby postavy dokonale sedly do příběhu. TO bohužel znamená, že vás musím omezovat víc, než je obvyklé.
Za odměnu vám ale můžu slíbit (snad) kvalitní příběh, který bude vycházet z postav samotných, a především dobré víkendové hraní.

Snad se vydaří.

Už se těším :wink:


-----------------------------
BTW, pokud se rozhodneme, že pojedeme už tenhle víkend, znamená to, že vaše postavy potřebuju co nejdřív. Nejpozději do středeční půlnoci bych teda chtěl podrobný popis vaší postavy - její minulost, současnost, popis a především podrobný popis charakteru.
Samotné statistiky mi stačí, když je nastuduju cestou

-----------------------------
Vím, že tohle je dost narychlo. Proto jsem to chtěl napsat už předtím, než jsem jel na hory. Ještě jednou se omouvám, že jsem to nestihl
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Jsem pro sraz ve středu v šest. Domluvíme se co a jak, protože například já 11. - 13. čas nemám, ale vzhledem k tomu, že Sheala se neozývá a Lukáš nejede, tenhle víkend asi padá také. Uvidíme. Kdo může ať přijde. Sraz ve středu pod hodinama na České. 18:00.
Jenom nevím, jak poznáme Shealu, pokud přijde (předpokládám, že nemá ebenově černou pleť a bílé vlasy). No nic, budeme asi zase pořvávat na čáře...
"Je tu Sheala!??! Shealo?!? SHEALO!!!" $D
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

OK.
Tak dneska v šest :wink:
Poznávací znamení: Bude nás víc. Já budu kolem krku mít sytě červenou šálu 8)
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20841
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

Tak Sheala se nám neozývá... Abz to zase nedopadlo stejně jao s Bobbym 8)
Ale pro jistotu: Přesunuje se to z šesté na sedmou. Přišla mi návštěva 8)
Slaanesh
Příspěvky: 41
Registrován: 3. 3. 2002, 00:00

Příspěvek od Slaanesh »

Ma nekdo z Brna zajem pridat se k dlouho hrajici skupince (D&D 3e), ktere odesli dva hraci? Vyhoda hry s DM s dlouholetou praxi a zkusenymi spoluhraci :wink: . Pokud mate zajem, ozvete se mi prosim na adresu slaanesh@seznam.cz. Diky...
Uživatelský avatar
Tůma's Revenge
Příspěvky: 139
Registrován: 9. 2. 2004, 11:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tůma's Revenge »

sheala píše:Gothic metal zase ve me takovou duveru nevzbuzuje, nemam rada ten classickej metal a classicky metalove kytary me naplnuji hruzou ... ovsem pokud je to spis na strane nejaky temny elektroniky jako treba ja nevim N.I.N tak v pohode.
Tak to si poslechni septic flesh je to sice black metala, jsou to však řekové, jejich projev je temná těžká muzika, hlvní zpěvák je muž, doprovázen ženským kvílením...
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti