On-line hra: Hostinec "Had Uroboros"

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Ravenon
Příspěvky: 93
Registrován: 25. 2. 2002, 00:00
Bydliště: někde mezi Nine Hells, Underdarkem, Pandemonií a Prahou

Příspěvek od Ravenon » 23. 8. 2004, 07:09

Lich odložil svoji hůl jež pžedtím sevřel, což byla jediná činnost kterou udělal na boží varování aby se kryl: "Hmm celkem zvláštní dračí lich, nemyslíte?" Otočil se od dvěří na boha. "Nemám moc v lásce nemrtvé s takto kanibalistickými sklony. Ale to jen značí to co jsem se snažil vysvětlit kdysi jednomu lichovi, jež chodil po kobkách celého mnohovesmíru a vykřikoval tam hesla jako Nemrtví všech vesmírů, SPOJTE SE!"

Lich se odmlčel, podíval se do díry, po Medrisovi, jež se začala okamžitě po jeho pádu zmenšovat. Občas u ní spatřil proběhnout i nějakého toho skřítka s prknem, hřebíkem či kladivem.

"Blázínek jeden ubohý, jak chce spojit dohromady něco, co se neustále rozpadá."

Unquin do sebe mezitím obrátil tři korbele piva, aby se uklidnil a měl trochu jasnější myšlenky, či spíše zakalil ty, jež v něm vyvolávaly neústupné řeči liche a boha. Jenže tři piva byly pro tuhle malou bytůstku tak akorát a když se zadíval na svůj mech, raději si od něj trochu odsedl. "No o hydralice si ještě promluvte s mým bráškou, on vám to vysvětlí líp než já, ale pozor ať nesvede řeč ke své oblíbené meteorologii, který se věnuje taky."
Čas mnohdy neplyne úplně jinak.

Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 14:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand » 23. 8. 2004, 14:09

Burn koukal do vzniklé díry, pak na bar a zpět do díry.

"To snad zinscenoval ten šupiňáckej šupák.... grrr...."

Burn si klekl k zmenšujícímu se otvoru a hulákal do něj svým pronikavým hlasem: "Co vypiješ sám se nepočítá, ty vopileckej šupinče."
Sotva dozněl jeho hlas, koukl se na jednolitá prkna pěst od svého obličeje. Mávl nad tím rukou a začal se opět škrábat na bar.

Uživatelský avatar
Ravenon
Příspěvky: 93
Registrován: 25. 2. 2002, 00:00
Bydliště: někde mezi Nine Hells, Underdarkem, Pandemonií a Prahou

Příspěvek od Ravenon » 24. 8. 2004, 06:48

Unquin raději opustil Liche a Boha, když mu došlo, jak z jeho bratra udělají ničitele světů jen díky Meteorologii a vydal se směrem k Burnovi a Vanovi. Cestou málem spadl do díry po Medrisovi, ale jeden ze skřítků tam stačil pravě dotlouct prkno. "Zdravíčko, můžu si dát s váma, jen se mě prosím neptejte na nic co končí na ika nebo logie. Koukám že si dáváte závod? Mitfere to co pijou oni prosím... celou láhev ať je doženu." Mitfer tázavě zvedl obočí a změřil si drobnou gnómovu postavu "Jse si..." Větu ale nedořekl, odhodlání v gnómových očích mu stačilo a podal mu láhev motrijské.

Gnóm si dopřál pořádného loka a to jen snad díky tomu, že tak učinil těsně po otevření, než ho stačily výpary z motčijské udeřit do obličeje. Polknul. Tvář mu náhle ztuhla a v očním bělmu naběhly krvavé žilky. Pak si nahlas říhnul, že bylo s podivem, kolik hluku nadělají hlasivky z tak malé bytůstky. "Páni ta píše, z čeho to pálíte?"
Čas mnohdy neplyne úplně jinak.

Uživatelský avatar
Ebon Hand
Temný paladin
Příspěvky: 1806
Registrován: 13. 5. 2003, 14:07
Bydliště: Čertův příbytek

Příspěvek od Ebon Hand » 26. 8. 2004, 11:32

Mitfer při leštění křišťálového poháru prohodil k Unquinovi:
"Motrijská krvavá, pálená ze salamndří krve, výborný ročník, třistadvanáctiletá. Přišla tu teď do módy."

Burn se vyškrábal zpět na svou barovou stoličku. Chtěl něco říci společníkům, ale jeho zelený jazyk se mu zamotal mezi zuby. Znělo to jako: "Hugrrchrr hrdrrrjj", možná to nebylo řečeno obecnou řečí.
Pekelník se opět chytil své lahve a panáku. Koukal, že křídlatej Van mezitím dává na baru čelíčko.
"Huejj Křídlotej, za vodpočinek se může diskulifikovat." a hrubě do něj strčil.

Z podbaru se vypotácel Pekyšon, pekelná kuna. Odpočinek mu srovnal všechny kostičky na své místo a zase vypadal v pořádku. Podrbal se packou na svém kostnatém plůtku na hlavě. Očichal rozpité lahve a pohárky. Pořádně si přihnul z pekelníkovi Motrijské a spokojeně si štěknul, před tlamkou se mu zatetelil vzduch. Chvilku něco štěkal na Unquina, ale bylo to řečí pekel. Když se nedočkal okamžité odpovědi, zaštěkal prosebně na Mitfera, ten poslal vzkaz do kuchyně. Pár okamžiků se nic nedělo a pak chodbu z kuchyně rozzářili plameny, zvuk který se z kuchyně na chvilku linul připomínal výheň nebo krematorium. Za chvilku přicupitala Mitferova dívenka z kuchyně a na tácu nesla zčernalého ptáka, patrně kuře, ještě z některých jeho částí stoupal dým. Pekyšon začal poskakovat po baru. Pečínku Mitfer položil na bar vedle Burna, Pekyšon si z ní s chutí kus utrhl a zakousl se do ní. Jeho žvíkání bylo občas doprovázeno praskáním spáleného masa a kostí.

Burn když si všiml pečínky, odlomil si stehno a jako by mimochodem ho pozvolna ukusoval.

Uživatelský avatar
Ravenon
Příspěvky: 93
Registrován: 25. 2. 2002, 00:00
Bydliště: někde mezi Nine Hells, Underdarkem, Pandemonií a Prahou

Příspěvek od Ravenon » 26. 8. 2004, 13:51

Gnóm si odněkud vyndal lehkou přilbici, na níž byl držák na flašku a jakási houpačka se s kalíškem. Nasadil si ji a vložil motrijskou. Pak natáhl klíček a spustilo se chrčení. "Todlec mám vod tety" řekl gnóm. Z lahve motrijské začala ukapávat lihovina do kalíšku, a když ji bylo dost a převážila závaží, zhoupla se obloukem přes gnómovo čelo do úst. "Elááá HOP" přidal si Unquin pro dramatičnost. "Už je tam milostivá!" Prázdný kalíšek, se upět vyhoupl zpět a zpadla do něj další kapka. "Teda faktk moč doří tidle vaši sala... salámy. Hele ty čertisko, to to jako budš ředto? Ředit jídlem? Nejni to nepfér? To si taky řiká vo diskrkafilaci!" Gnóm se snažil do svých slov co největší váhu a tak se postavil na bar. Jako každý opilý, se maximálně soutředil na to, aby stál rovně a jako každému opilému se mu to příliš nedařilo.... Klap... ze soustředění ho vyrušil další kalíšek s motrijskou, na který se gnóm nepřipravil, a dopadl tvrdě na zadek. Motrijskou měl po celém obličeji a oči podrážděné na tolik, že neviděl.
Čas mnohdy neplyne úplně jinak.

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 14570
Registrován: 18. 6. 2003, 20:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 26. 8. 2004, 19:41

Bůh poněkud nervózně po chvíli pokračoval: "Hm... no to víte, vy nemrtví... S vámi je potíž, tedy odpusťte, nic osobního... Ale prostě jeden nikdy neví, na čem je. Ten drakolich... no, jak bych to řekl, on si poletuje někde po astrálu, kde si staví na nějakém poletujícím ostrůvku, tuším, že je to tělo nějaké bývalé mocnosti, někoho, kdo patrně ze Sigilu nestihl tak spěšně odejít jako já, staví svou říši... Kolují o něm dost divné zkazky, divím se, že jste o něm zrovna VY neslyšel... On se totiž živí...ehm... jak to správně říci... "čerstvým..." a položil zvláštní důraz na poslední slovo, "ano, budiž, říkejme tomu tak... čerstvým nemtrvým masem. Nejsem si úplně jistý, co se nám tu snažil náš přítel říci, ale snad jsem ho pochopil správně, vlastně už by tu měl pomalu být..."

A vskutku, během pár okamžiků hlava na dveřích zakoulela očima dveře se rozletěly, přičemž se ona hlava poměrně nepříjemně praštila... do hlavy. V místnosti se zase velice nepříjemně ochladilo a tatáž dračí hlava jako před asi hodinou vykoukla z portálu, tentokráte jen na kousek, říhla si, a pak vyplyvla na podlahu hromádku kostí...

"A sakra..." řekl provinile bůh, když drakolich zase zajel a zavřel za sebou.
"Promiňte, je mi to vůči tadyhle... našemu příteli poněkud trapné, tohle jsem tak trochu nepředpokládal..." přerušil se a došel ke kostem, které poskládal přibližně do tvaru, jaký by od humanoida měl být očekáván. "Jak říkám, je mo to trochu hloupé, ale... mohl byste?" a ukázal na svůj skládankový výtvor.
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 27. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit » 27. 8. 2004, 09:17

Van, který si dával na baru čelo, málem spadl ze stoličky, když do něj Burn strčil. Nějakým zázrakem se stačil chytit barové desky, takže se skácela jenom stolička.
"Co co...?" zmateně a rozespale se rozhlížel po okolí. Pak se rychle začal tvářit nonšalantně.
"Já jsem nespal, abyste věděli. Trochu jsem se zamyslel a vy do mě tady málem beranidlem. Zřejmě nevíte, co je to meditace."
Rozhlédl se po společnosti a zadíval se na gnóma, který se válel po stole, zatímco z láhve na přilbě na něj vytékala motrijská.
"Kdypak ty jsi přišel? A proč do sebe leješ takový hnusy - vidíš, jak ti je z toho blbě. Kdybys radši pil se mnou voquilu, tohle by se ti nestalo."
Na důkaz pravdivosti svých slov do sebe Van hned obrátil řádnou sklenici oranžády. Pak si všiml, co bělovlasý stařík provádí s pozůstatky a přešel k němu.
"Co to tady provádíš?" zeptal se podezřívavě. "Nevím, co je to za chudáka, ale navádět tady thanata k oživování mrtvých je odporný. Něco takovýho nepřipustím. Tenhle člověk," podíval se dolů na kostru a odkašlal si, "ehm, nebo co to bylo, si zaslouží řádný pohřeb. A to taky udělám."
Van se rozkročil nad ostatky a s mírným kymácením hleděl vzdorně bohu do tváře.

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 14570
Registrován: 18. 6. 2003, 20:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 27. 8. 2004, 11:29

"Já vím, já vím, taky s takovýmihle věcmi nesouhlasím z principu, věřil bys... te... pane dévo, že jakýkoli z nich když mi vleze do chrámu, tak se rozpadne v prach?" začal bůh a prohlížel si Vana způsobem tázajícím se, jestli by malé, čistě světské šťouchnutí jeho božským malíčkem nestačilo, aby jej přivedlo zpět do stavu podobné meditace jako před chvílí u baru. Pak pokračoval rozhodněji:
"A vůbec, s kým to tam vlastně piješ?! Vidím tě ve společnosti přinejmenším dvou existencí, ve kterých by MÙJ déva neměl co dělat, natož si ještě stěžovat na astrální experimenty s trochou té negace! Ale popravdě, jsem velice zvědavý, jak byste tady našeho přítele chtěl pohřbít, nemám vám rovnou šáhnout dveřmi pro nějakou lopatu?" zazubil se a pokračoval, "asi by to nebyl úplně první kostlivec ve skříni, co by tu Mitfer měl, to je pravda, on si na takovéhle tajnůstkaření potrpí, jak ho znám, ale nemyslím si, že tohle je přesně to pravé, co si pod tím představit..." skončil bůh, podíval se Vanovi zpříma do očí, zazubil se a ostatní mohli vidět, že pokušení do Vana trochu strčit se zdá být skutečně nepřekonatelné...
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 27. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit » 27. 8. 2004, 11:45

"Tvůj déva," prozradil staříkovi Van, "je mi úplně volnej. A jak zakopu tady pána, to není tvůj problém. Nepotřebuju žádnýho boha, aby mi kecal do mejch věcí."
Změřil si pohledem boha před sebou.
"A kor ne takovýho, kterej si pro zábavu oživuje nebožtíky. Všichni stejná sebranka..." zavrtěl déva hlavou.
Van sebral z rohu starý pytel, klekl si ke kostem a začal je sbírat do pytle.

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 14570
Registrován: 18. 6. 2003, 20:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 27. 8. 2004, 12:16

A pokušení se skutečně stalo neodolatelným, stařecky vypadající bůh provedl poměrně mrštný pohyb a jakoby náhodou zavadil o Vana zrovna řešícího problém jak nacpat dlouhý femur do pytle...
"Jej, promiňte," pronesl provinile bůh, když se Van pokoušel za podpory mávání křídel udržet ve vertikální poloze, a lehce Vanovi do křídel fouknul, což vytvořilo nečekaně silný poryv větru.
Mezitím ještě Van rychle se blížící k překonání rovnovážného bodu ucítil podivnou, nečekanou, ale nikoli dvakrát příjemnou bolest v oblasti lýtka. Než stihl Van hryzající lebku zaregistrovat, femur mu sám vyskočil z ruky a dopadl mezi zbylé kosti, které se snažily poskládat do humanoidního tvaru, ale vždy se opět rozpadly na beztvarou hromádku kostí, které nechtěly držet pohromadě.
"Vypaá to, že náš... pítel je mnohem méně... indisponován, než se zprvu zdálo," prohodil bůh a začal lichovi rychle naznačovat, aby kosti propojil dříve, než se pomerančovými výpary páchnoucí déva zvedne z podlahy, ke které nyní sice pomalu díky odporu křídel, ale brzy neodvratně a s rostoucí rychlostí mířil...
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 27. 8. 2001, 23:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit » 27. 8. 2004, 16:02

Vítr srazil Vana na podlahu, odkud pozoroval cukající se kosti. Zvedl se zase na nohy a prohodil k staříkovi:
"Nevěděl jsem, že v tvém portfoliu jsou taky jarmareční triky."
Pak popadl pytel svíjejících se kostí, pod paži si šoupl neposlušnou stehenní kost a vyrazil bleskurychle dveřmi ven z hostince. Na chvíli bylo vidět tmavozelené nebe nad oranžovými horami a potom se dveře se zaduněním zabouchly.
Hlava na dveřích otevřela oči a zablekotala:
"Jestli se mnou budete takhle práskat, dostanu za chvíli migrénu. Budu si stěžovat! Budu stávkovat! Budu... budu se..." Hlava ještě chvíli mumlala a pak najednou vykřikla:
"Hostinec Had Uroboros! Nekonečná - nevystupovat!" a zavřela zase oči.

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 14570
Registrován: 18. 6. 2003, 20:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 27. 8. 2004, 17:21

"No, takhle to dopadá, když se tyhle věci vymknou kontrole," řekl si bůh spíše pro sebe a sebral nasupeně poskakující lebku dezorientovaně klapající po zmizelé Vanově noze. Když se uklidnila, položil ji na stůl, kde nasadila s vypětím všech ossifikačních center cosi jako smutný pohled, když bůh bral těch několik málo poskakujících kostiček, co ještě v sále zbylo.
Pak se obrátil na licha a zeptal se: "Neznáte nějakou ochotnou mocnost, co toho nedisciplinovaného fracka vzala pod svá křídla? Myslím, že ideální by byl nějaký Pán všech temnot nebo Pán vší Temnoty či někdo takový, pár tisíciletí služby by ho mohlo naučit respektu k autoritám..."
Nakonec se zadíval ne lebku pomalu si uvědomující zoufalost své situace a začal nad čímsi přemýšlet. Pak se obrátil na licha a zeptal se: "Myslíte, že by mu váš známý nemohl udělat nějakou věcičku s těmi hydrami, co by mu umožnily létat?"
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Uživatelský avatar
Ravenon
Příspěvky: 93
Registrován: 25. 2. 2002, 00:00
Bydliště: někde mezi Nine Hells, Underdarkem, Pandemonií a Prahou

Příspěvek od Ravenon » 28. 8. 2004, 16:59

Lich se probral ze svého zaujetí nad Unquinovou opicíí. "Hmm no poskládám ho, ale bude jaksi bez té nohy... No ale nějakou pěknou kostěnou berlu bysme mu mohli vymyslet okamžitě. Jenže i tak nebude držet ideálně a bude trousit kůstky všude okolo... Hmm pane Unquine, příteli nepomohl byste mu k nějakému tělu?" Gnóm se zvedl z baru, otevřel ústa že promluví, když mu opět jeho přilba nadělila dalšího panáka motrijské.

"Hééép?!" Gnóm se oklepal: "No to bych mohl, ale nevim jak by to bez rukou a nohou zřídil. Ále zrovinka tu mám něco co by stačilo, dostal sem to od maminky k vánocům." Unquin vytáhl z nákladních prostor svého pekelného mechu velkou pletenou čepici se vzory tlusčího vousatého dědy v červeném zimním oblečení s bílou kožešinou na lemech, jedoucího na saních, jež táhne stádo sobů. Podle toho jak ji držel bylo na dně kulicha cosi těžkého. Pak ho nasadil lebce na hlavu a připevnil železnou obručí. "Ovládá se to myslí, teď chtěj nahoru." Prohodil lebce, které se v očních jamkach zrodil pohled plný soustředění.

Po chvíli se bambule na konci kulicha roztožila. "Já bych málem zato...zapoměl!" Vyhrkl ze sebe gnóm a odběhl k mechu. Za chvíli byl zpět se čtyřmi asi dvě stopi dlouhými rovnými železnými listy. "Je to vynález mí mamči, má se to zavrtávat do vzduchu a tím člověku ulehčit, když má moc těžkou hlavu.... Zastav to" řekl lebce a po chvíli se třapatá bambule přestala otáčet. Gnóm na ní našrouboval své listy vždy dva a dva proti sobě. "Tak a teď znova." Lebce už nedalo soustředění takovou práci, listy na kulichu se roztočilii a lebka vylétla vzhůru.

"Uber!" Zakřičel gnóm a kryl se před padajícími třísky a střepy jež vznikly z přímého kontaktu vrtule s lustrem. "Podle náklonů volíš směr letu a podle otáček stoupání nebo... nebo to druhý." Lebka se tak stala neřízenou střelou, jež nadělala třísky ze všeho co jí přišlo do cesty. "Záčátky jsou vždycky těžký," pronesl Unquin, jež se tou dobou již krčil pod stolem.
Čas mnohdy neplyne úplně jinak.

Uživatelský avatar
Eleshar_Vermillion
černá eminence
Příspěvky: 14570
Registrován: 18. 6. 2003, 20:31
Bydliště: Praha

Příspěvek od Eleshar_Vermillion » 28. 8. 2004, 19:45

Poté, co lebka kompletně očesala lustr, slétla trochu níže a začala zkoušet jednotlivé věci... Létání dozadu, dopředu, do stran, stoupání i klesání, ale pak přišlo na řadu otáčení se... Lebka vydala nejprve maximálně soustředěný výraz vyjádřený silným stiskem zubů k sobě... Vrtule se roztáčela různými rychlostmi. Nakonec sebou lebka trochu trhla do strany... a chytila obrácenou rotaci k vrtuli. Začala se děsivě rychle otáčet kolem své osy, přičemž zděšeně pootevřela čelist. Nakonec se s hukotem relativně pomalu zřítila k podlaze, kde se kulich od lebky odtrhl a jak byl roztočen, dolétl až k baru, do něhož se hluboko zasekl...

"Hm, zdá se, že tomu něco chybí... nebo naopak, nedal jste tam těch hyder moc?" pronesl zadumaně bůh, vzal lebku vyděšeně klepající svou mandibulou. Posadil lebku na stůl vedle kalíšku s dvěma uvězněnými bonbóny a došel pro létací zařízení, vytrhl jej z pultu a položil vedle nedůvěřivé lebky, která si pro jistotu kousek odskákala.
"Mám pocit, že ta kostra... teď už vlastně jen lebka... něco chtěla," dodal a došel si k Mitferovi opět pro černou barvu. Položil nádobku se štětečkem na stůl a řekl: "Zkusím ho... upravit, než ten sekáček upravíte..." Při slovu sekáček lichovi blesklo v portálech inspirací...

Bůh vzal lebku do dlaně a chopil se štetečku a jal se ji natírat téměř leskle černou barvou. Chvíli se zamýšlel, jestli má barvit i zuby, ale při jeho tichých poznámkách o vyražení a nahrazení kvalitnějším materiálem sebou lebka začala divoce zmítat, takže byla natřena kompletně celá. Nakonec vytáhl oba nasupené bonbóny a vsadil jeden do pravé orbity. Bonbón zle kousal, ale božská kůže byla více než sdostatek odolná. Posléze byl zasazen i druhý bonbón a choval se zcela stejně. Lebka byla evidentně spokojená, o čemž svědčilo, že z ossifikačních center čišela radost, jak si mohl pozorný návštěvník s trochou empatie všimnout. Bůh však se svou prací spokojen nebyl, bonbóny se zmítaly a otáčely, pořád mlely tlamičkami a naprázdno kousaly, což na první pohled budilo patřičně děsivý dojem, ale časem se okoukalo. Chvíli tedy přemýšlel a koukal při tom na licha zaujatě sledujícího jeho práci. Koukal skepticky na lebku užíající si vzteku svých nových obyvatel, a pak gestem ztlumil žár v očích bonbónů... Pak jej opět zesílil. A pokračoval v zesilování dále a dále, až se záře přestala omezovat jen na očka bonbónů, ale tyto se rozsvítily do ruda celé...
DIE FOR THE DOW!
\\[T]// PRAISE THE SUN! \\[T]//

Uživatelský avatar
Ravenon
Příspěvky: 93
Registrován: 25. 2. 2002, 00:00
Bydliště: někde mezi Nine Hells, Underdarkem, Pandemonií a Prahou

Příspěvek od Ravenon » 30. 8. 2004, 19:45

Gnóm vzal čepici a se zaujetim ji prohléd. "Hmm, původně byla koncipovaná pouze pro odlehčení těžké hlavy, ale v tomhle případě by se hodila malá vyrovnávací vrtulka. Ale hydraulika v tom není vážený bože. Tomuhle se říká vztlak." Unquin se podíval na nechápajícího boha a dodal. "Ne není to jméno žádného draka, nic takového. Tvar listů způsobí, že vzduch nad listem zhoustne a je hustší než pod ním, chápete?" Pak se gnóm odebral ke svému mechu, ze kterého vytáhl malý železný stroje se spoustou nástrojů a s rachocením, údery kovu o kov a skřípaním se pustil do práce. Byl přerušován jen občasnými loky motrijské z jeho helmy, ale zdáse že na něj tato dábelská pálenka neměla příliž vliv, jak byl zaujatý do své práce. Pak vše hodil do svéhu mechu zpět. "Mitfere vezmu si jeden z tvých pokojů tohle bude na" KLAP LOK "dýl." S těmito slovy vymanévroval opilý gnóm do zadních částí hostince, přičemž se mu podařilo rozšlápnout pár židlí a udělat nové dveře do chodby k pokojům.

Lich se podíval po spušti, kterou zrovna začínala uklízet četa skřítků, jež se opatrně vydávali poklidit trosky. "Hmm tak jestli tohle neni práce hyder ani draka... Houstne vzduch...houstne vzduch. Omluvte mě na chvíli, musím si něco vyzkoušet v elementárních pláních vzduchu." S těmito slovi lich z hostince odešel.
Čas mnohdy neplyne úplně jinak.

Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host