Středně volné povídání o Festivalu Fantasie

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.

Jedete na FF?

Ano a moc se těším
8
42%
Ano, protože musím
0
Žádná hlasování
Ne, ale je mi to líto
5
26%
Ne, a díky bohům za to
6
32%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Ja tam žádný přednášky nemám já budu jen jako posluchač
přijedu tam dneska navečer.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Faskal »

Takže já balím a budu tam v sobotu těsně po obědě, těsně před svou první přednáškou.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Festival Fantasie se mi líbil. Všechno hezky na jednom místě, dost prostrou na normální posezení a popovídání, dostatek občerstvoven, vcelku zajímavý program, místo na hry, ...

Jediné co mě může mrzet je fakt, že jsem musel odjet po necelých třech dnech, a že ranní ptáčata jako já mají smůlu, protože do osmi bylo vše kromě ubytoven zamčené.

Na druhou stranu jsem se ani nedostal ke stolním hrám, natož pak k počítačům. Musí mi stačit dvě povedená RPGčka - konečně jsem hrál 2D svět a potom velmi podařená předváděčka CPH verze 2008 - čtyři aktivní hráči, kteří si vymysleli zajímavé postavy padnoucí do příběhu - co víc si přát.

Na svých třech přednáškách jsem měl v průměru okolo 10ti lidí, nicméně přednášky o jiných věcech než RPG měly obvykle plno bez ohledu na téma.

Poznal jsem Faskala a Raven, za což jsem moc rád.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Faskal »

A bylo to.

Jako obvykle jsem nadšen.

Obzvláště bych vyzdvihl Jersonovu 2D hru, které jsem se zúčastnil.
Prohrabu se poznámkami a doufám, že se naší kružince podaří seskládat zápis.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tak povídejte, přehánějte, my víkendoví návštěvníci jsme zvědaví, co se dělo.

Doufám že se tu zjeví Dukolm, Ilgir a Raven.

Až se mi navrátí comp, přijde i zápis ze hry.
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Tak všechno byla super hlavně bych asi vyzdvihnul

Sobotní hry s Jersonem jak CPH tak 2D svět

Jinak jsem spokojen a plný energie a nových nápadů

Jerson: co tě zajímá(celé by to bylo na slohovku)?
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Dukolme, zajímá mě tvůj názor na přednášky i hry, kterých ses účastnil, případně i lidi, které jsi potkal (: )

A jak to vypadá s hezní zprávou?
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Tak hlavně už sem dospal spánkové ztráty za festival.
Zprávu se pokusím dodat co nejdříve

Přednášky o RPG byli dobré účast byla největší na přednáškách se slovy intimita a city a hráčka hračka, tech to přednášek jsem se účastnil a stáli zato.

tak z fóra jsem tam potkl pak už jen Baja

Mimo tvých her jsem si už žádnou nezahrál jen sem mástroval.
Uživatelský avatar
SEB
Příspěvky: 588
Registrován: 14. 6. 2005, 14:21
Bydliště: Praha

Příspěvek od SEB »

Já jsem s Ff spokojen, našel jsem na něm svoje třetí kotě (což mě vždycky potěší, ačkoliv je to drahá sranda) a byl to první Ff na kterém jsem měl všechny přednášky hotové na 100% a nemusel se bát, že mě někdo překvapí.

Překvapila mě malá účast na RP workshopech - na Pragoconech jsem je měl narvané, na minulém Ff celkem taky, teď bylo zhruba 10 lidí...

RPG program se nejspíš oddělí od board- a wargamingu, takže bude trochu víc místa na přednášky... Osobně bych odboural diskuse a workshopy a jel jen jasně daná témata a úvody ke hrám.

na nWoD přednáškách jsem tak často opakoval, že je to "moje vize" a že "každý má jinou vizi" a "nedivte se až budete hrát nebo poslouchat verzi od někoho jiného, že se s mojí nebude v ničem slučovat - to je jedna z výhod WoD" až mě bolela huba:-) tak doufám že jsou kritici mého podání nWoD (extremizace, hyperbola, jasná stylizace...) spokojení a přestanou mlátit mého mrtvého koně.
---
Servant of my own vice.
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Hele, já jsem před pár hodinama přijel, a za pár hodin zase jedu. Ale udělám si aspoň drzou reklamu: Počkejte si na srpnový Drakkar, tam bude moje reportáž.
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

Lidí, co přišli na přednášky z RPG linie, bylo hodně málo a podle mě to bylo dost i tím, že to bylo v místnosti, která se po,ěrně špatně hledala a víc než cokoli jiného připomínala hnusnou díru (ne že by mi to bylo nějak na obtíž, ale většině jistě bylo)
A taky tam bylo dost zima.
Ale ten zápach chlóru byl fascinující... Nic člověka nevystresuje tak, když cítí chór a není sám, kdo ho cítí
Velmi... atmosferické
R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
Raven
Příspěvky: 4217
Registrován: 6. 11. 2006, 07:40
Bydliště: Brumov

Příspěvek od Raven »

CHVILKA S POMLUVOU

DUKOLM se nenarodil do správné doby (patří totiž do časů, v nichž gentlemani ještě nevymřeli)
ILGIR si k nám nechtěl na přednášce sednout - nejspíš se nás trochu bál
JERSON tančil. Prý
QUALDEZAR nepřijal naše pozvání do čajovny. Asi se nás taky bál
SATHEL jedla zmrzlinu a vrhala zničující pohledy na Faskala
SETHI má ráda bublifuky a děsí s tím lidi
SIRIEN mě obvinil, že ho nezdravím pořádně

R
"Make BDSM, not war, sister."
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sirien Tě obvinil z víc věcí, třeba z toho že ho zdravíš příliš.

Návštěvnost nebyla až tak zlá, přednášku od přednášky, popravdě jsem se bál že by to mohlo být vzhledem k okolnostem i horší. Což neznamená že by to nemohlo být lepší, samozřejmě.

V místnosti byla zima - ano, bohužel, bylo tam chladno, s čímž, obávám se, nic moc nenadělám, holt to je podzemí. Překvapilo mě že když bylo venku teplo a otevřely se okna, tak vevnitř byla stále stejná zima - možná nějaké nadpřirozené působení?

To že se místnost špatně hledala víme a do příště na to budeme připraveni lépe. Jediné co mě omlouvá je to že jsem tu místnost poprvé viděl až po příjezdu, předtím jsem měl dojem že to tam vypadá trochu jinak.

Totéže platí o tom jak ta místnost vypadala - pokud budeme příští rok v té samé místnosti, pak si to nějak adekvátně upravíme. A také si líp dohlédnu na to jak to tam vypadá v průběhu, naprosto mi uniká jak se tam občas mohl vyskytnout (a od koho) takovej bordel, jakej tam asi dvakrát nebo třikrát za tu dobu byl.
Přemýšlel jsem o vonných svíčkách. Pak mě napadlo, že by bylo mnohem jednodušší, kdyby někteří jmenovatelní jedinci laskavě aspoň párkrát za FF laskavě použili sprchu. Když si některé osoby sedli na přednášce vedle dveří tak jsem jejich úžasný odér cítil i z místa odkud sem mluvil. Naštěstí takových není moc, ale výměnou za to těch pár co jsou vydaj za několik :(
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ještě k těm pomluvám:

RAVEN chodila po Festivalu, neustále se divně usmívala a pořád mě zdravila. Také se jí nelíbilo že jsem jí chválil sukni
FASKAL se zděsil toho jak špatný vliv mám na Raven a raději ji chytil jednou rukou kolem pasu, zvedl ji a odnesl ji z mého dosahu
RAVEN kromě toho že je hezká má i hezkou sestru. Starší sestru, nespleťte si to tak jako půlka FF.
ILGIR utekl ze SEBovy přednášky, protože se mu zdála děsivá. Bohužel tím pádem nebyl na té druhé půlce, která by se mu nejspíš líbila (trpělivost přináší růže, ilgire)
SIRIEN je dle slov jedné dívky "ten hezký z MaelströMu co není SEB". Zapamatovala si jej tak přede dvěma lety, kdy Sirien ještě v MaelströMu nebyl ani být neplánoval, dělal totiž s Dalcorem OG.
ELENI měla děsně sexy šaty kterými přiváděla Festivalové geeky co pár let neviděli holku k nepříčetnosti. Ty černo-červený punčochy tomu dávaly třešničku...
DUKOLM je velmi zdatný elektrotechnik. Zvládl toho za 5 minut víc než IT Festivalu za několik hodin, díky za to
SETHI strávila víc času na baru než na... než kdekoliv jinde dohromady.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Tak ja se taky přidám

RAVEN - mám pěknou sestru které zabavuje oblečení a pak když má sestra velký batoh tak se ji směje, jo ale když si pujčí nečerné oblečení od sestry tak sem si je málem spletl
ILGIR - hrál tam docela často deskovky (a spon někdo kdo byl ochotný je hrát aspon stech co sem znal)
JERSON - velký diskutér (teorie x praxe) a má dobrá 2D svět a dokonce sem ho viděl tancovat (se SATHEL)
SETHI - pořád bublala z bublifuku ale hlavně pěkný příklad hráčky
RAVENINA STARŠÍ SESTRA - velice podobná své mladší sestře, opravdu je starší i když to půlka FF vůbec netušila
FASKAL a RAVEN - viděl sem je i v nečerném oblečení
ELENI - měla by přenášet v kině i to by naplnila k prasknutí
SIRIEN - vedoucí linie a sirien

Siriene:
vždit jsem nic neudělal jen jsem použil co umím a to byli základy
ale dráty spojeny izolepou bylo fakt něco
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů