Středně volné povídání o Festivalu Fantasie

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.

Jedete na FF?

Ano a moc se těším
8
42%
Ano, protože musím
0
Žádná hlasování
Ne, ale je mi to líto
5
26%
Ne, a díky bohům za to
6
32%
 
Celkem hlasů: 19

Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Středně volné povídání o Festivalu Fantasie

Příspěvek od Faskal »

Tak se pochvalte, kdo tam všechno jedete?
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Já nefrčím. Mám docela hodně práce. A navíc mi docela stačí GameCon a Sleziny RPG Fora.
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Stojí za návštěvu...?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Jedu poprvé. Takže nevím. Třeba budu zklamán.
Ale myslím, že ne. :wink:
Uživatelský avatar
Dukolm
Příspěvky: 389
Registrován: 5. 7. 2006, 09:30
Bydliště: d20.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dukolm »

Já jedu jak jsem psal.
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Faskal »

Já tam byl zatím jednou, ale už napoprve jsem z toho byl neskutečně nadšený.
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Fritzs: Jak to vezmeš, buď je to nejlepší nebo druhý nejlepší con u nás vůbec (záleží jestli máš radši FF nebo FF speciál) nebo jsi Dinosaurus/Jezevcovec (nic urážlivého, prostě označení lidí co mají postoj k conům odpovídající Jezevcovi :D ) a v tom případě to za to nestojí.

Většina lidí spadá do první skupiny, menší část by řekla že to je docela dobrej con a Jezevcovci jsou IMO z těch skupin nejmenší.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22580
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jedu, a přednáším, ale jen na první víkend, na víc se z práce neutrhnu.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Na FF nejedu a abych se přiznal nemám ani důvod tam jet. Neláká mě vlastně vůbec nic z toho co v programu je, jen bych si možná pokecal s pár lidma (konkrétně se SEBem ale to mi stačí když ho potkám v autobuse). Osobně mám radši menší a osobnější cony (Kafeadvacukrycon).
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
ilgir
pěšák
Příspěvky: 10153
Registrován: 22. 1. 2007, 13:48
Bydliště: nejkrásnější město světa

Příspěvek od ilgir »

Neláká mě vlastně vůbec nic z toho co v programu je
Tak to je s tebou už hodně špatné, vzhledem k tomu, že ten program má asi tak... pět set položek. $D
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jen MaelströM dělá na FF asi 180 hodin programu, když nepočítáme otevřený hraní. Uznávám že to je docela nadprůměr, ale... no, podle mě to je spíš tak 1500 hodin programu. IMAO lidi co tvrděj že si tam nic nevyberou nebo že je tam nic nezajímá jsou buď nějak zatvrzelý proti FF jako takovému nebo nevědí o čem mluví a zaujímají nějakou pózu... kdyby řekli že nemají až takový zájem tam jet, to bych nějak ještě bral, ale tvrdit že je tam nic nezajímá je trochu mimo.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Tafif
Příspěvky: 1029
Registrován: 9. 4. 2007, 17:46

Příspěvek od Tafif »

Tak mě by třeba i něco z toho programu zajímalo, ale stejně nemám v úmyslu se tam kvůli tomu vydat.

Nebudete třeba ty přednášky nahrávat?

Mně osobně by zajímaly přednášky od Faskala, Rozárie, Štěpána a Jana "Hei mdall" Kërbela.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Heimdall - jedno slovo, severskej bůh.

Ano, velmi vážně se uvažuje o nahrávání, jenom si nejsme jistí jak to dopadne se zvukem. Nepočítej s tím najisto ale ta myšlenka se nám dost líbí - hlavně kvůli tý 42" plasmě na které bychom to pak mohli v noci promíta tjako reklamu a přes den z toho dávat útržky...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Sirien píše:Jen MaelströM dělá na FF asi 180 hodin programu, když nepočítáme otevřený hraní. Uznávám že to je docela nadprůměr, ale... no, podle mě to je spíš tak 1500 hodin programu. IMAO lidi co tvrděj že si tam nic nevyberou nebo že je tam nic nezajímá jsou buď nějak zatvrzelý proti FF jako takovému nebo nevědí o čem mluví a zaujímají nějakou pózu... kdyby řekli že nemají až takový zájem tam jet, to bych nějak ještě bral, ale tvrdit že je tam nic nezajímá je trochu mimo.
Neřekl jsem, že mě to nezajímá, jen, že mě to neláká. Na ty přednášky, které se týkají toho o čem bych nějakou přednášku chtěl mám lepší zdroje. Mé zájmy jsou poměrně vytříbené a nepotřebuji milion přednášek s mírně nadprůměrnou odborností (ve většině případů). A na takhle obrovském conu s tak širokým záběrem je prostě ztráta času dělat hluboké a odborné přednášky (tím mám na mysli opravdu hodně odborné).
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Souhlasíms bratrem - v prvé řadě řadu těch přednášek jsem viděl/slyšel, na hry si raději dělám názor sám a nenechávám si ho zkreslit (starší SEBovi přednášky o nWODu).

A co se týče fantastiky? To už mě přednášky vůbec nebaví, filmy si raději pustím doma ;-)
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti