Pragocon 2008 1.-3. února

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 8. 1. 2008, 20:53

[table]

[row] [col]10-11[col]11-12[col]12-13[col]13-14[col]14-15 [col]15-16[col]16-17[col]17-18[col]18-19[col]19-20[col]20-21[col]21-22 [col]22-23

[row color=blue] [col] [col][col][col][col][col][col][col]Dalcor [col]Sir+Honza [col]Dalcor [col]Jerson [col]SEB [col]

[row color=blue]pátek [col] [col][col][col]pokec o RPG [col]pokec o RPG [col]pokec o RPG [col]pokec o RPG [col]Cadwalon [col]Workshop [col]True 20 [col]CPH [col]Wushu [col]

[row color=green] [col]Jiron [col]SEB [col]Jiron+Faskal [col]Sathel [col]Jerson [col]Ilgir+Sirien [col]Dalcorlance [col]Markus+Bajo[col]Orlop+Hanka[col]Bajo [col]Heimdall [col]Markus [col]Hugo

[row color=green]sobota [col]WTF!?!? [col]Changeling the Lost [col]Promethean the Created [col]Nicotine_Girls [col]Multikampaň [col]Křesťanství_v RPG [col]Dragonlance [col] Indies [col]Důvěra v ST [col]Postava_v příběhu [col]Hudba_v_RPG s ukázkami [col]Přehled herních_stylů [col]Kdo a co jest_Dějmistr

[row][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][row]neděle[col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][/table]
Naposledy upravil(a) Sirien dne 8. 1. 2008, 21:16, celkem upraveno 1 x.
Kostka, http://www.d20.cz
- překlady her (DnD, Fate a další)
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí
- skupinové sekce s rozsáhlou podporou
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 8. 1. 2008, 20:58

Výborně. Chvíli mi trvalo než sem se zorientoval... jen abyste sakra ocenili mojí děsnou snahu vám zprostřdkovat úhlednou tabulku, tak to, co vidíte v tom postu výše, má tenhle zdrojovej kód:

Kód: Vybrat vše

[table]

[row]          [col]10-11[col]11-12[col]12-13[col]13-14[col]14-15 [col]15-16[col]16-17[col]17-18[col]18-19[col]19-20[col]20-21[col]21-22

[row color=blue]          [col] [col][col][col][col][col][col][col]Dalcor [col]Sir+Honza [col]Dalcor [col]Jerson [col]SEB

[row color=blue]pátek [col]   [col][col][col]pokec o RPG [col]pokec o RPG [col]pokec o RPG [col]pokec o RPG [col]Cadwalon [col]Workshop [col]True 20 [col]CPH [col]Wushu

[row color=green]          [col]Jiron [col]SEB [col]Jiron+Faskal [col]Sathel [col]Jerson [col]Ilgir+Sirien [col]Dalcorlance [col]Markus+Bajo[col]Orlop+Hanka[col]Bajo [col]Heimdall [col]Markus

[row color=green]sobota [col]WTF!?!? [col]Changeling the Lost [col]Promethean the Created [col]Nicotine_Girls [col]Multikampaň [col]Křesťanství_v RPG [col]Dragonlance [col] Indies [col]Důvěra v ST [col]Postava_v příběhu [col]Hudba_v_RPG s ukázkami [col]Přehled herních_stylů

[row][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][row]neděle[col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][col][/table]
Tak... teď když sem si hezky uvolnil vztek za poslední hodinu matlání se s přehlednou tabulkou programu...

... doplnil jsem přednášky které chtěly doplnit. Vyškrtl jsem SEBův úvod do WoD ajironovy Děti noci, přesně jak jsem byl požádán.

SEB si stěžoval že chci aby šel brzo spinkat, takže sem mu přehodil přednášku na později, Jerson chtěl přednášku dříve, má ji, Dalcor chtěl přednáčku dříve, posunul jsem mu je.

Pokud máte teď nějaké námitky, tak prosím opravdu jen pokud vás to hodně pálí, protože tohle musí bejt na konci tejdne odevzdaný.

Zároveň prosím všechny, protože tak s vyjímkou Heimdalla ještě nikdo neučinil, pošlete mi 2 (! dvě !) anotace na každou vaši přednášku, jednu o 250 znacích a jednu o 500 znacích (prostě dvounásobnou - na plakáty, různé naše texty a tak. Ta kratší je pro Fořtíka)

EDIT: Na námitky máte šibeniční termín - do čtvrtka někdy do odpoledne včetně. Pokud ve čtvrtek v 16 00 nebude nikdo nic chtít, balím a odesílám Fořtíkovi, což je konečná ;)
...a mnohé další.

Překlady Fate: Překlad Fate 4e Core, Překlad FAE: Fate Accelerated, DnD 5e: Dungeons and Dragons 5e

Joe
Fórový šašek; Moderátor

Příspěvek od Joe » 9. 1. 2008, 08:26

Sirien,

mohol si si ušetriť kooopu roboty, keby si mal moje makro do Wordu $D

Tož si narobíš vo Worde tabuľku (alebo v Exceli a skopíruješ do Wordu), pustíš na to makro a máš to (aj s ostatným formátovaním) do phpBB.

Ceš? :>;o)
|-- RPGforum moderátor-editor
|-- Hrám: Primetime Adventures (začíname...)
|-- Mám rád: Amber Diceless, FATE, Tri-Stat dX, Primetime Adventures
|-- mail - joeyeti (at) gmail (dot) com

Jiron
Rytíř

Příspěvek od Jiron » 9. 1. 2008, 08:41

Zdá se mi to poněkud zvláštní ale to opravdu nikdo nemá přednášku o upírech? (Sirien mě zabije)...
"Když už to čůro vyndáš, musíš bejt připravenej ho použít"
obecná poučka o zbraních

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 9. 1. 2008, 10:44

Nema neco PbN? Btw. sel by zajistit jejich program?
Metagame - Blog o stolních RPG: historie, teorie, indies, oldies...
Oblíbené hry: Old DnD/retro clones, Over the Edge, VtM, Střepy snů, Polaris
Hraju: Advanced Dungeons and Dragons 1E, Labyrinth Lord
Hraješ? Anotuj! $:)

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 9. 1. 2008, 12:47

Reinita se mi se svým programem neozvala, ale já jí o tom svym dávám průběžně vědět, takže předpokládám že to je nějak zesynchronizované.

Upíři nejsou, stejně jako není úvodní přednáška do nWoD
Upíři nejsou
a) protože mi je nikdo nenabídl
b) protože se po nich nijak netoužil. Z nWoD sem chtěl Prometheany a Changelingy, protože ty sou míň známý, core rulebook, VtM, MtA, WtF mají přednášky všude a tak jsem na ně netlačil a nechal sem to podle hesla "kdo co bude chtít" - jediný kdo něco chtěl byl Jiron s WtF, o přednášení zbylých dvou zájem nebyl a SEB si nakonec ten úvod do nWoD rozmyslel jako zbytečnej a nechal si jen Wushu a Changelingy.
...a mnohé další.

Jiron
Rytíř

Příspěvek od Jiron » 9. 1. 2008, 13:07

No a ty bys chtěl úvod do WoD?
Já jsem ti to nabízel ale tou dobou už to měl rezervovaný SEB. Takže jestli chceš úvod do WoD tak já si ho vezmu.
"Když už to čůro vyndáš, musíš bejt připravenej ho použít"
obecná poučka o zbraních

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 9. 1. 2008, 13:23

řikám, myslim že to neni nutný, navíc teď už bych musel převorávat celej program, protože pro úvod do nWoD neni žádný rozumný místo... ale ono stejně tam budou IMO spíš lidi co už o WoD slyšeli, takže kdyžtak prostě postačí 5 minut velmi stručného úvodu na tematických přednáškách.

Já myslim že ten program je takhle docela vpohodě...

jo a lidi - těch dvacet lidí co napíše, že jdou právě na daný program, aby se daný program realizoval, musí být platících, tzn. ti kteří mají vstup zdarma (tzn. každý kdo přednáší) se NEPOČÍTÁ.

Ti z vás co jedete a platíte a napsali ste, prosím dejte mi vědět, ať vím jak jsem na tom celkově... (ty na tohle taky bacha, Gorane)

popravdě mi tahle představa conu jako klubovýho setkání spíš leze krkem a mám chuť se na to příští rok vykašlat...
...a mnohé další.

Goran
Don Quijote
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran » 9. 1. 2008, 13:42

Je docela dobře možné, že pro Srdce Erinelu neseženeme víc než dvacet lidí a já se dobrovolně vzdám volného vstupného, abych šel příkladem a doplnil stavy platících. :-?
No, uvidíme. Každopádně mě tahle byrokracie s***.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 9. 1. 2008, 13:54

To každýho, Gorane.

Hele, kdyžtak dej vědět, pořád tam mám úplně volnou neděli a začátek pátku...
...a mnohé další.

Goran
Don Quijote
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran » 9. 1. 2008, 17:05

V případě, že by se to pos**** a my jsme nesehnali dost lidí, tak asi hodíme přednášku o Erinelu pod Andor (dohodnuto s Tiarou, která je teď v obou projektech) a hry buď pod Andor nebo pod vás. Uvidíme. Ale snad to vyjde.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.

Vlasák
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák » 9. 1. 2008, 18:08

Sirien: počkat, co znamenají přihlášky a placení? To jako, když chci jít na Pragocon jako platící, musim mít přihlášku? Resp. když půjdu jako platící (což nevim, jestli vůbec půjdu), mám si dát tu přihlášku, aby zvýšil stavy???

Tohle je dost nesmysl chtít předem vědět, kdo na co půjde a podle toho usuzovat o tom, co se bude konat a nebude :roll:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz

Obrázek

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 9. 1. 2008, 18:15

Hm. Víš... promluvíme si o tom někdy v soukromí, co Ty na to? Některé věci na veřejnost nepatří...
...a mnohé další.

Vlasák
Administrátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák » 9. 1. 2008, 18:26

A to ani nejde na veřejnosti řešit ten první odstavec? $D O něj mi koneckonců jde jako návštěvníkovi hlavně :wink:
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz

Obrázek

Sirien
Pragmatik
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sirien » 9. 1. 2008, 18:57

ne, můžeš přijít jen tak. Ale když se přihlásíš předem a napíšeš, že jdeš kvůli někomu, tak mu tím pomůžeš. (hm. By mě zajímalo jestli pak musíš i přijít, myšlenka mrtvých duší se až nabízí...)
...a mnohé další.

Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“