Pragocon 2008 1.-3. února

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Jo, už jsem si to našel ... to jsem byl zrovna na USA ve filmu a realitě a přišel jsem jen na konec ... prostě Faskale, příště. Nebo na Slezině.

-------------------------

A ještě mě napadlo - Bajo a Sirien se při přednášce o herních stylech dost dobře doplňovali, jak kdyby to měli nacvičené.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Vážně? Přísahám že jsme neměli. Chtěli jsme se o tý přednášce dohodnout předem, ale nějak jsme se na to vybodli, znáš to... a ve chvíli kdy jsme tam přišli jsme vůbec netušili o čem to vlastně budeme mluvit, případně se hádat :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

U mě dojem z Conu hodně vylepšilo, že jsem tam byl za Srdce Erinelu. Páteční večer a celou noc ze soboty na neděli jsem se docela dobře zabavil tímto programem a v sobotu jsem stihl nějakých šest přednášek, přičemž ani u jedné jsem své účasti nelitoval. Z těch zaměřených na RPG nejvíc zajímala Faskalova přednáška o Prometheanech, díky které mě alespoň tato složka Světa temnoty zaujala, z ostatních mě jednoznačně nejvíc oslovila Peldrikova Svatojakubská pouť, díky které jsem pojal plán se v létě sbalit a vyrazit do Compostelly :wink: .

Negativní zkušenost s Potterovci mám také - muset je překřikovat a neslyšet kvůli nim hráče není příjemné. Jestli se to stane podruhé, vyzbrojím některého z hráčů improvizovanou hůlkou a pověřím jej občasným křičením "silencio" (nebo jak je ticho u Rowlingové) případně "avada kedavra". :-)=
Málo prostoru ke spaní problém byl, naštěstí jsem měl k dispozici místo v místnosti Srdce Erinelu/literárního bloku a druhou noc jsem pro jistotu nešel spát vůbec.
Co se týče stravování tak potvrzuji, ovšem kombinace plné tašky zásob s omezením přísunu potravin mi dovolila tento problém přehlížet.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
hugo
Příspěvky: 387
Registrován: 6. 2. 2007, 16:31
Bydliště: Čistší část Smogové kotliny

Příspěvek od hugo »

Goran píše: ... Negativní zkušenost s Potterovci mám také - muset je překřikovat a neslyšet kvůli nim hráče není příjemné. Jestli se to stane podruhé, vyzbrojím některého z hráčů improvizovanou hůlkou a pověřím jej občasným křičením "silencio" (nebo jak je ticho u Rowlingové) případně "avada kedavra". :-)= ...
Ze bychom zalozili protestni klub Smrtijedu a zvolili Jezevce cestnym Lordem Voldemortem :8oO :-)= he he he.
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

hugo píše:Ze bychom zalozili protestni klub Smrtijedu a zvolili Jezevce cestnym Lordem Voldemortem :8oO :-)= he he he.
To by nefugnovalo, ja proste tyhle uberZLO typky neumim zahrat. Nejsem ani vysoky, ani demonicky a ani neumim zelene svitit :o(
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Ale když se ti někdo nelíbí, umíš na něj vrhnout velmi ošklivý pohled a použít hlas. Navíc bys byl na té správné straně barikády (: )
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Jezevec píše:To by nefugnovalo, ja proste tyhle uberZLO typky neumim zahrat. Nejsem ani vysoky, ani demonicky a ani neumim zelene svitit :o(
Tak si půjčíme Ambeřana, ten svítit umí.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Arek Maldazaar
Příspěvky: 35
Registrován: 21. 9. 2007, 19:04
Bydliště: plus mínus Brnus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arek Maldazaar »

Dojmy z Pragoconu jsou pomerne rozpacite:

Na jedne strane pomala registrace, spatne znaceni programu, nefunkcni skolni hodiny, ktere me porad matly (grr :>;o) ), divnymkusemklackumavajici wanna-be kouzelnici, herna v chodbe urcene k pruchodu (wtf?) a lumici, kteri obcas predstirali, ze jsou lide (nebo naopak?). K bezvladni opilci mi az tak nevadili - na ty jsem zvykly.

Na strane druhe je tu ale hodne zajimavy program (zvlast kdyz si clovek vybere to, co ho zajima :wink: ) a taky plno pohodovych znamych i neznamych lidi... Rozhodne ma ale PGC co vylepsovat, pokud teda uz nema to nejlepsi za sebou :)
I don’t need to “get a life”. I’m a gamer. I have lots of lives.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

jo, přihlášení, haha, to byla dobrá scénka. Přijel jsem s Honzou v 55, ale Honza měl v celou začít přednášku, a před vchodem děsná, děsná fronta... tak jsme tam proběh se zvoláním "zdovolením, sme organizátoři a za pět minut přednášíme" načež se za mnou ozvalo "to si děláte prdel, ne?" spolu s "já taky přednášim, a stejně tu stojim jak debil"

Na vstupenky sme kašlali, doběhli jsme kam jsme měli...

...no... a od té doby si na vstupenku moc nevzpomínám, jednu jsem si vyzved asi o hodinu a půl pozdějc, o dalších tak pět hodin pozdějc jsem jí i vyplnil, připevnil na mikinu, tu jsem ale obratem odložil a vzal jsem si jí na sebe znovu až někdy v sobotu veřer, tušimže... a stejně pod bundu... Vašek Pravda by se z těch lidí co měli službu na vchodu asi zcvoknul
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Já to měl se vstupem přesně naopak - přišel jsem, viděl jsem (žádnou frontu), dostal jsem (žlutou kartičku po upozornění, že jsem na Jejich Druhém Seznamu). A byl jsem na místě tuším v šest.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Si měl dát vědět, bych jim nějakej Druhej seznam omlátil o hlavu, na mym seznamu si byl a žádnej jinej nechtěli ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Sirien píše:Si měl dát vědět, bych jim nějakej Druhej seznam omlátil o hlavu, na mym seznamu si byl a žádnej jinej nechtěli ;)
no, kdybych se nepřihlásil na ten tvůj seznam, tak ... já nevím, myslel jsem že i tak rozlišovali přihlášené a nepřihlášené návštěvníky, nebo ne? I když ono je to jedno.
Uživatelský avatar
Almad
Příspěvky: 631
Registrován: 12. 9. 2006, 23:19
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Almad »

Já byl na pragoconu cca pet hodin a libilo se mi tam, vyjma toho ze jsem nestih vsechny lidi.

Mozna to spolu souviselo ;)
Uživatelský avatar
Faskal
Moderátor
Příspěvky: 9041
Registrován: 20. 11. 2006, 20:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Faskal »

Nuže, mám drobný problém.
Ze své jediné (a vůbec první) přednášky jsem zbaběle utekl chvíli před koncem, tak jsem prakticky nedostal ohlasy. Uvažuji, jestli mám Stvořenými obtěžovat další lidi. Nechtěli byste se mi někdo svěřit?
F
... ano, chtěl jsem zničit svět. Ale ne takhle.
Staré zápisy z her, aktuálně: Tannhäuserova brána - Claudius II, Karak - Erbald.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Faskale, já osobně doufám, že se k nim příště dostanu, takže jo (: )
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti