Pragocon 2008 1.-3. února

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Pragocon 2008 1.-3. února

Příspěvek od sirien »

http://www.mensa.cz/mensa.cz/site/skupi ... gocon.html

Jako loni i letos na Pragoconu pořádám RPG linii. Přednášet na ní budou lidé z MaelströMu a lidé z RPG Fóra. Vzhledem k tomu že to letos není pod záštitou nějakého globálního sdružení, ale čistě moje činnost (resp. je to pod záštitou, ale bylo to svěřeno čistě mně) tak se omlouvám za hnusné elitářství, ale pozvánky k přednáškám si rozesílám sám, případně na doporučení již pozvaných.
K oněm zatím pozvaným odtud patří:
Markus
Qualdezar
Sathel
Dalcor +
Jiron +
Jerson +
Faskal *
Bifi *
ilgir +
označení hvězdičkou ještě nijak nepotvrdili účast, naopak označení pluskem jsou lidé se kterými počítám už víceméně najisto (tj. mi už i napsali o čem by chtěli přednášet).

Kromě Pragoconu samotného se snad podaří zorganizovat, tak jako loni, i nějaké to posezení v blízké hospůdce s lidmi, kteří se ho neúčastní, ale které máme rádi (loni třeba zavítal na návštěvu Quasit :D )
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Tak já budu na PragoConu v pátek organizovat program Srdce Erinelu (včetně své první hry) a v sobotu jeho malou část zopáknu v andorské sekci a odmástruju druhou hru. Takže si minimálně v neděli najdu čas se podívat i na váš program. :wink:
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

jo, a když už to mám takhle plošně, tak bych kdyžtak výše zmíněné lidi poprosil aby mi tak nějak průběžně poslali PM se zhruba konečným seznamem přednášek, s anotacemi k přednáškám a s poznámkou jestli a kolik chtějí vést otevřených her... prosím prosím veďte :D
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Checht, na Pragoconu taky budu fungovat, akurát že v jiných RPG blocích.
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6288
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Pieta: To mě zajímá... já bych tam jel třeba proto, že by se mi třeba podařilo sehnat hráče na Bliss stage (kerých se nedostává),. nebo aspoň se pokusit odchytnout nějakého otaku (co sem tam byl minule tak jich tam byla jak kobylek) na Panty Explosion...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

Jak na to tak koukám, tak nám ty RPG (a částečně RPG jako v mém případě) bloky rostou jak houby po dešti :P
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Pieta: Já vim, proto sem se Tě ani nenamáhal oslovovat.

ano, RPG bloky jsou na Pragoconu vždy oblíbená zábava...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Dalcor pojede asi pouze přednášky.

Dragonlance včera dnes a zítra
Cadwallon
True20


Jo Siriene, chtěl bych aby jsi použil na program a tak logo OG navržené Honzou
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

hm? Tak jako klidně, jestli Ti to udělá dobře, nicméně mi ho budeš muset poslat, protože já už ho fakt nemám
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Goran
Don Quijote
Příspěvky: 3390
Registrován: 2. 5. 2006, 12:58
Bydliště: Litoměřice/Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goran »

V neděli bych mohl v rámci některého RPG bloku (Sirien?) udělat představovačku Chuti magie formou přednášky a otevřeného hraní.
Nejsem trouba, ale snažím se a s pomocí Boží se jím brzy stanu!

R.I.P.
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Vim, ze je to jakobych nic nenapsal, ale koorinujes to nejak s PbN prednasky? Aby o jedne hre nevykladali dva ruzni lide atp.?

Uz minule mi to prislo naprosto mizerne zkoordinovane a tak kricim vcas, aby tentokrat nenastal podobny chaos.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

Hmhm, vypadá to, že se tam na stopro objevím a pro zájemce bych odmástroval tak 1-2 hry, takže jestli chceš (Sirien), můžeš si udělat mentální poznámku...

sem koukal na mapu na seznamu a je to docela DOST z ruky (cca 200m od zastávky Hlubočepy)
co jsem minulý rok hovořil s lidma, vypadá to (opakuji , jen vypadá to), že tam bude zcela chybět enkláva Star wars a Star gate... takže mam z tohoto ročníku ne zrovna dobý pocit....
jezevec: minulý rok se to celé hlavně (prý vinou jednoho člověka) celé dost pokazilo...nejen ta zorganizace.....
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Fibrizo píše:jezevec: minulý rok se to celé hlavně (prý vinou jednoho člověka) celé dost pokazilo...nejen ta zorganizace.....
Ja nechci pitvat, kdo posledne udelal chybu, ale zavcasu upozornit na skutecnost, ze by bylo dobre podniknout opatreni, aby uz nemohl "jeden clovek" udelat chybu ;o)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Goran: Jestli chceš v neděli v RPG sekci přednášku o Chuti magie tak by to neměl být problém, klidně Ti jí dám... na OG v neděli už skoro určitě nezbyde čas, možná jen ukázka nějaký předpřipravený scény, ale hra skoro s jistotou ne

Jezevec: Od začátku jsem v kontaktu s Reinitou a jsme dohodlý na kooperaci. Loni došlo k jistým... omylům a nedorozuměním... řekněme... vzniklým z důvodu... jistých neshod mezi mnou a Dalcorem a jinými lidmi, kteří s námi tehdy bohužel fungovali, což se promítlo i do problémů ohledně komunikace s jinými skupinami a nakonec to vedlo k rozpadu původní skupiny. S nikým z nich už nechci mít organizačně nikdy nic společného, takže se domnívám že tentokrát by mělo být vše víceméně ok.

Omlouvám se za tu diplomatickou formulaci, ale kdybych to řekl natvrdo, tak by to tu někteří lidé kteří tu jsou občas stále přítomni nemuseli vydýchat. Pokud bys měl zájem, což nepředpokládám, můžu vysvětlit na Pconu osobně.

Takže nemusíš se bát, komunikace probíhá docela živě :D

Fibrizo: Dvou lidí. Primárně. A pasivitou jiných lidí když tvrdili že budou aktivní, ale to bylo spíše podružné.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Klidně udělám přednášku na téma Nicotine Girls, včetně ukázkového hraní. Ale nechci lézt Markusovi a Qualovi do zelí, pokud budou dělat zase "Indie hry". Takže nejdřív domluva.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti