GameCon 2007, Pardubice 12.-15.7.

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ok, priste :)
But nobody came.
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

sosáčku ty jsi ďábel. $P
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Pokud myslis to co ja, tak slo o vyslech vraha ktery dotycne prisel uprostred noci zavrazdit, ne o odchyceni nahodneho kolemjdouciho a jeho muceni -- vrazi musi s tim ze je nekdo bude vyslychat pocitat, a maji se zabit kdyz vidi ze nemaji jak uniknout. Ehm.
ad1 - tak o tomhle sem neslyšel, mluvil jsem o trochu jiném případu, který byl odposlechnut před dveřmi ubytovacích kolejí D (tušim že D, už se nějak nepamatuju přesně)
ad2 - vůbec nejde o to, co je zač ten vrah, de o to, co sou zač ty postavy.
Když se mi hráči v Pavučině rozhodli, že potřebují někoho zabít (resp. někomu pomoct, aby někoho jiného zabil), tak se mezi nimi rozhořela hádka o to, zda si uvědomují, že jdou vlastně spáchat vraždu, a nepokračovali, dokud to nevyřešily.

Jenže podobná diskuse by samozřejmě byla ztráta času a tím pádem ztráta v soutěži, takže k čertu s roleplayingem...
Navíc vyslýchající postava byla VRAH NA 6. UROVNI. myslím, že pokud bys byl přísný na Morality tak taková osoba jí bude mít při nejlepším u 4.
WOW... to je pro postavy hrozně DÙLEŽITÁ informace, jasně vidim, jak je to ovlivňuje.
"Hele, ten kluk nás chtěl zabít!"
"Kašli na něj, je to jen Vrah na PRVNÍ úrovni, ten neni podstatnej, ale po tý střeše nám zdrhá SICCO na ŠESTÝ úrovni!!"
"Cože? Fakt je na ŠESTÝ? Tyvole, ten náš PJ je pěkná svině, my sme jen na čtvrtý!! Za nim, dokud máme přesilu!!"

eh... že by na tom rozhovoru postav bylo něco špatně?
asi mi to jen něco připomělo
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Vyslychajici, ne vyslychana. Teda ta taky. Byly obe.

Ta postava co ho vyslychala byla vrah, a uz pomerne zkusenej. Uz par lidi nejspis za prachy vodkrouh.

Takze zkusenej vrah vyslychal nekoho, kdo ho prisel uprostred noci vodkrouhnout. A nesral se s tim ;)
But nobody came.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Ah, a tak, omlouvám se, můj omyl.

"ááááááááááááááá"
"Hej, co to kurva děláš!?"
"Drž hubu, sem vrah na šestý úrovni, takže můžu jen tak mučit lidi, jasný?"
"Ah, fakt? Proč to neřekneš hned, že si VRAH na ŠESTÝ úrovni? Já měl za to že seš jen LUPIČ, promiň, nic, směle pokračuj, nenech se rušit..." pravila elfí zlem nedotčená druidka...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Tos nebyl u toho, jak nase elfi hraincarka prohlasila ze "tohle uz fakt hranici" a odesla do lesa :-)=
But nobody came.
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Pevnost

Příspěvek od Bouchi »

Tak jsem se konecne dostal k nove Pevnosti a fakt me potesila. Krom planovane dvoustrankove reportaze (sepsali Gekon a RomiK) jeste ctvrt stranky (se dvema fotkami) v Bulvaru Alfa Ralfa.

Pristi rok to chce hlavne poradnou PR stranku pred akci.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

EXACTLY!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Příští rok to chce hlavně kompaktní prostory, aby to připomínalo "con" když už to má v názvu, a ne výstaviště kde stále chodíš od stánku ke stánku. To bylo to co mi zpětně na Gconu vadilo nejvíc
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jezevec
Vypravěč
Příspěvky: 694
Registrován: 3. 7. 2006, 07:26
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jezevec »

Sirien píše:Příští rok to chce hlavně kompaktní prostory, aby to připomínalo "con" když už to má v názvu, a ne výstaviště kde stále chodíš od stánku ke stánku. To bylo to co mi zpětně na Gconu vadilo nejvíc
Kdy jsi byl naposledy na nejakem conu? A nemyslim tim FF. Ostatne nejblize Gameconu se da prirovnat trebas GenCon (a to, jak sam uznas, kdyz se kouknes na letosni videa, co maji na strankach) je cely bazar, nikoliv jen vystaviste. Par stanku kolem plochy, co bylo na GMC se tomu nemuze rovnat ani nahodou. A chodi tam tisice lidi.

Gamecon je tu pro hrace a pro ty, co maji zajem. Neni to setkani par pratel nad rpg. Je mi hloupe to porad opakovat, ale je to tak. Snazime se zachovat napul komorni atmosferu, ale to proste u conu nad sto lidi jde jen tezce. Gamecon ma ambici byt conem s vice nez sto lidmi.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

No, pro nás kteří chceme je komorní třeba i FF spec (300 lidí) nebo občas i FF...

...ale když se ptáš... hm... Pragocon fénixcon, nějaké ty Parcony, Taurcony... ne, neprojezdil jsem toho zdaleka tolik co Ty, ale projezdil jsem hodně. Tohle je pro mě hlavní vada GameConu, když jí jako vadu nevnímáte, ok, pro mě to neni problém, nakonec příští rok GC ani neplánuju, jen jsem vyjádřil co si myslím.

Jinak ale hodně štěstí...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Mě přijde GC v pohodě. Třeba PragoCon mi přišel mnohem namáhavější a ne tolik komorní (ale to je o akci a o dojmech z ní). Deskmánie mi přišla v pohodě, ale jen proto, že jsem tam velmi brzy potkal známé lidi a stalo se to pro mě komorní akcí.

Nejlepší je Slezina tohoto Fora. To je paráda. Za ní je u mě hned GC. A asi ho jen tak něco nevyšoupne. Možná to je i tím, že jen na GC se mi povedlo hrát více než deset hodin denně nějaká RPG...A to vám mohu říct, několik dní jsme se z toho doma vzpamatovával...:-D
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Tak přijeď na FF Speciál, jestli bude jako loni tak máš výbornou šanci že se Ti tam bude velmi líbit.

RPG jsou organizována Maelströmem, hrát (v Tvém případě i tellovat) můžeš klidně deset hodin deně, i když normálně jsme jeli tak šest až osm ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Bouchi
Příspěvky: 3619
Registrován: 10. 12. 2004, 16:36
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Bouchi »

Predevsim bych chtel rict, ze soucasnou podobu "deskoherni sekce" (tj. umisteni ludoteky a turnaju na jedne velke plose spolu s dalsimi neGC hrami) povazujeme za velmi vyznamny krok kupredu, umoznujici aby moderni deskove hry vice pronikly do povedomi "laicke verejnosti". Dosahnout toho bez spoluprace s Czech Open by bylo mnohem obtiznejsi. Proto bychom rozhodne chteli ve spolupraci s Czech Open pokracovat a tim padem se predevsim soustredit na lepsi dostupnost programove naplne pri vyuziti stavajicich prostorovych podminek. Pricemz pristi rok by mely byt lepsi jak podminky v Arene (budeme ve velke hale, tudiz pribudou dalsi ruzne vyuzitelne prostory), tak podminky na kolejich (meli bychom byt na jinem bloku).
Uživatelský avatar
Wan-To
Rebel
Příspěvky: 2967
Registrován: 2. 8. 2006, 18:33
Bydliště: Praha

Příspěvek od Wan-To »

Sirien: Jde už někde sehnat nějaký podrobnější program Maelströmu na FF Speciálu? Třeba co se bude hrát?
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti