PragoCon - kdo tam budete?

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Hmm, takže budu muset přijet i na Gamecon. Ale zase si tě můžu přijít poslechnout, už se těším.
(Saturnina nechám tedy na sraz RPG 8) )
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

Kdo budete mít chuť, tak moje přednáška je v neděli od jedenácti. Mělo by to být takové přemýšlecí povídání o hraní v žánrech, které mají svá charakteristická specifika - třeba hvězdné války se svůdnou temnou stranou síly, westerny s přestřelkami v pravé poledne, anime, kde se souboje postupně stupňují, samurajské drama, kde čest je doslova cennější než život, akční filmy, v nichž není důležité, jestli je váš plán chytrý, ale jestli je efektní, či horrory, kde se hrdinové v temném domě zásadně rozejdou každý jiným směrem...
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Uvidíme, ono mě asi bude chtít už vidět přítulka, protože v pondělí asi odjíždí zpět na kolej, ale rád bych dorazil
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Pieta: Doufám, že budu moct přijít.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Tak. Bohužel jsem chytil jakousi zákeřnou nemoc, která snížila mé šance na účast na cca 5%. To kdybych se do pátku dal dopořádku... :(
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Peace with you dear Conlai :(
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Tak, já pořád o přednáčce CPH a ona v programu žádná není - dofám že mě Dalcor někam nacpe, jinak pochybuju, že někdo přijdezahrát si.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Qualdezar píše:Peace with you dear Conlai :(
Já četl Peace with you death Conlai
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Rest in peace Conlai. Tedy jakože v posteli a ne v hrobě!
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Jerson: Takže...
Ad1 - doufám, že mě tam Sirien někam nacpe. Omlouvám se, obvykle bych se ani nepozastavil, děláme to nakonec s Dalcorem a dalšími dohromady, ale když jsem nad tim pitomim programem strávil tři hodiny v kuse, aby to do sebe plynule zapadalo a dávalo smysl, v době, kdy jsem chtěl dělat něco jinýho, protože jsem to musel Reinitě poslat v co nejkratšim termínu, a potom jsem každý jeden den dělal překopávky, přehazoval a přidával, takže jsem každý jeden den Reinitu otravoval s věcí, která měla být dávno uzavřená, ale nebyla, protože měl každý dojem, že je ještě dost času (přiznávám svůj díl viny, do minulého týdne jsem čas na OG prostě neměl, což je moje chyba, ale neospravedlňuje ostatní), a otravovat holku, která má svejch věcí dost a stejně mi všla vstříc kde jen mohla mi bylo hodně blbý... navíc kvůli tomu, že se někteří dovyjadřovali a někteří jiní řekli, že pojedou, pak mi řekli že nejedou a pak jsem se odjinud dozvěděl, že jet maj...
Dělám to dobrovolně a nechci žádné děkování ani uznání nebo vděk, ale alespoň by si někdo mohl všimnout, že to dělám já.

Ad2 - Omlouvám se, máš tam hraní v sobotním herním bloku, od 15 00 dál... teď koukám na program, a pokud je správně, což na 90% je, pak bych měl mít volno sobota 15-16, takže bych Ti přesunul o hoďku hraní, a před hranim bys měl přednášku.
Samozřejmě až na místě, zaprvé odmítám Reinitu ZNOVA obtěžovat, zadruhé už je na ofic změnu stejně pozdě.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

Dobře Siriene - jako první se mě ptal Dalcor, tak jsem se obracel na něj, pochopitelně.
Na forum Opengamingu jsem se nemohl dostat (pak jsem zjistil, že se mi zrušil účet).

Každopádně jsem ti velmi vděčný a příště raději svou nabídku na přednášku a případnou hru budu opakovat více než méně.

Budeš chtít nějakou odměnu?
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Rád bych podotknul že OpenGaming nejsem jenom já. Naopak hlavně při organizaci PC odvedl skvělou práci Sirien.

Každopádně práce an PC nám byla poučením co se týče časových uzávěrek na programy a pod.

Co se týče RPG Conu budeme dělat všechno s delším předstihem a budu s Tebou Siriene více spolupracovat. Omlouvám se že jsem to nechal hlavně na Tobě. Ale k věci.

Na tvůj dotaz na OG F odpovím tady - jsem do 15 00 v práci ;) Stačí jako odpověď? Thracus do 17 00. Jiron do 18 00. Volno si vzít vyjímečně nemůžu.

Brňáci v kolik budete vy?
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Zeptám se Markuse, ale snad nebude problém tam být na začátek. Ještě to upřesním.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Sorry, že sem tak vypěnil, včera sem byl fakt mimo. Nevim ani proč, to je jedno.

Ono čistě do důsledku tam nemusíme bejt od začátku, nicméně asi by to bylo tak nějak společensky vhodný, aby tam byl od zahájení aspoň někdo z nás...
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

Program zde
http://www.mensa.cz/external/system/128 ... C%2007.rtf

imho: RPG je tam JAK nameteno
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti