Silvestr a předSilvestr v Praze - Qual zas přijede 29.-31.12

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Quasit
Vysloužilý démon
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit » 2. 1. 2007, 12:46

Sosacek píše:
Jiron píše:Jen si stále kladu tu otázku, jak je možné, že Quasitovi, Qualovi a Sathel tak strašně dobře šlo hrát ty hrozný svině :>;o)
Pritom ta odpoved je tak snadna. Vcera jsme se o tom bavili.
No to by mě zajímalo, k čemu jste došli )

Jiron
Rytíř

Příspěvek od Jiron » 2. 1. 2007, 12:55

Že svět je zlej a tak jsou i Roleplayeři zlí. Nicméně mjusím říct, že mi bylo nesmírnou ctí zahrát si s tak dobrými hráči. To se často nestává :-)
Act quickly and trust in the dice. If you win it looks decisive.
If you lose, it looks decisive, but unlucky.

Sosacek

Příspěvek od Sosacek » 2. 1. 2007, 13:28

Tak to ti pekne dekuju :>:o/
Conservatism consists of exactly one proposition, to wit: There must be in-groups whom the law protects but does not bind, alongside out-groups whom the law binds but does not protect.
- Frank Wilhoit: The Travesty of Liberalism

Jiron
Rytíř

Příspěvek od Jiron » 2. 1. 2007, 13:39

Sosi, taky mezi ně patříš. Jsem rád, že mám z takových hráčů pravidelnou sešlost. Tohle se týkalo spíš těch lidí, se kterými běžně nehraju.
Act quickly and trust in the dice. If you win it looks decisive.
If you lose, it looks decisive, but unlucky.

Bajo
Malý princ; Moderátor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo » 2. 1. 2007, 18:45

Co? Jaké pravé já? Co tím, mylsíte? Jen počkejte, teprve poznáte pravého Qualdezara :-)= O-)

2 Dalcor: Co jsem hrál s Jironem tu jednu hru (WoD), musím ho pochválit, myslím že si to opravdu zaslouží. V mnoha ohledech to bylo podle mě "správně pojaté WoD" (napětí, drama, vztahy, morálka, částečné melancholie a deprese,...). Sice byly nějaké věci, které by šli zlepšit, ale to asi vždy a u každého. Rozhodně bych ale neměl pod Jironem problém WoD hrát dlouhodobě, pokud by to vypadalo jako v neděli. A to si myslím, že bych o každém vypravěči rozhoně říct nemohl. Musím přiznat, že předčil moje očekávání.
Ostatně podobně jako i všichni hráči, bez kterých by to nevyznělo. Byl jsem svědkem několika opravdu silných scén, kde hráči podali opravdu dramatický výkon, což u mě svědčí o kvalitním WoD. (Možná vám k tomu ještě trochu vyjádřím v jejich sekci, až se k tomu dostanu), ale zatím asi tak.

Jinak děkuji všem za skvělé hry. Sobotní Bradavice byly super a nedělní WoD taky. Mágové mají vlastní téma, takže k těm se vyjádřím tam. Rad jsem si se všemi zase zahrál (s některými vlastně poprvé 8) ). Ještě jednou díky.

Igraine
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine » 3. 1. 2007, 12:36

Všem děkuji za účast na jakémkoliv hraní tento víkend, hostitelům děkuji za pohoštění, vypravěčům za vedení hry, hráčům za dobré výkony, všem za skvělou zábavu.

Díky Fritzovi a Qualovi za "černou hodinku" (vlastně asi 5h) na koleji, konečně jsem poznala, že máme i jiná společná témata než jen RPG.

Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“