Silvestr a předSilvestr v Praze - Qual zas přijede 29.-31.12

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Sosacek píše:
Jiron píše:Jen si stále kladu tu otázku, jak je možné, že Quasitovi, Qualovi a Sathel tak strašně dobře šlo hrát ty hrozný svině :>;o)
Pritom ta odpoved je tak snadna. Vcera jsme se o tom bavili.
No to by mě zajímalo, k čemu jste došli )
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Že svět je zlej a tak jsou i Roleplayeři zlí. Nicméně mjusím říct, že mi bylo nesmírnou ctí zahrát si s tak dobrými hráči. To se často nestává :-)
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Tak to ti pekne dekuju :>:o/
But nobody came.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Sosi, taky mezi ně patříš. Jsem rád, že mám z takových hráčů pravidelnou sešlost. Tohle se týkalo spíš těch lidí, se kterými běžně nehraju.
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Co? Jaké pravé já? Co tím, mylsíte? Jen počkejte, teprve poznáte pravého Qualdezara :-)= O-)

2 Dalcor: Co jsem hrál s Jironem tu jednu hru (WoD), musím ho pochválit, myslím že si to opravdu zaslouží. V mnoha ohledech to bylo podle mě "správně pojaté WoD" (napětí, drama, vztahy, morálka, částečné melancholie a deprese,...). Sice byly nějaké věci, které by šli zlepšit, ale to asi vždy a u každého. Rozhodně bych ale neměl pod Jironem problém WoD hrát dlouhodobě, pokud by to vypadalo jako v neděli. A to si myslím, že bych o každém vypravěči rozhoně říct nemohl. Musím přiznat, že předčil moje očekávání.
Ostatně podobně jako i všichni hráči, bez kterých by to nevyznělo. Byl jsem svědkem několika opravdu silných scén, kde hráči podali opravdu dramatický výkon, což u mě svědčí o kvalitním WoD. (Možná vám k tomu ještě trochu vyjádřím v jejich sekci, až se k tomu dostanu), ale zatím asi tak.

Jinak děkuji všem za skvělé hry. Sobotní Bradavice byly super a nedělní WoD taky. Mágové mají vlastní téma, takže k těm se vyjádřím tam. Rad jsem si se všemi zase zahrál (s některými vlastně poprvé 8) ). Ještě jednou díky.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Všem děkuji za účast na jakémkoliv hraní tento víkend, hostitelům děkuji za pohoštění, vypravěčům za vedení hry, hráčům za dobré výkony, všem za skvělou zábavu.

Díky Fritzovi a Qualovi za "černou hodinku" (vlastně asi 5h) na koleji, konečně jsem poznala, že máme i jiná společná témata než jen RPG.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host