Silvestr a předSilvestr v Praze - Qual zas přijede 29.-31.12

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Silvestr a předSilvestr v Praze - Qual zas přijede 29.-31.12

Příspěvek od Bajo »

Pozor, pozor!

Lide Pražský, věnuj pozornost tomuto důležitému ohlášení. Na vědomst se dává, že na sklonku léta páně 2006, to jest 29. až 1.12 se individum známé pod jménem Qualdezar (který též proslul jako Qual, Bajo a dále různými jinými pochybnýmí tituly a označeními) pravděpodobně zjeví ve vašem městě.

Co z toho vyplívá:


0. Těmito instrukcemi by jste se měli řídit ve vlastním zájmu, ať už se vás to týká nebo ne. Ale nemusíte.
1. Předně to znaměná že Qualdezar bude v Praze a těžko s tím něco uděláte. Naštěstí se s tím můžete smířit.
2. Dále to znamená, že noci budou nezvykle chladné a temné (doporučuje se tedy teplé spodní prádlo, však to znáte...)
3. Také to znamená, že tento fakt můžete zcela ignorovat.
4. Ale také nemusíte.
5. Pokud budete tento fakt ignorovat, přestaňte číst. Spakujte si věci a radši opusťe Prahu. Co nejrychleji.
6. Řekl jsem co nejrychleji. :-)= A řekl sjem, ať přestanete číst.
7. Pokud tento fakt nebudete ignorovat. Můžete se s Qualdezarem setkat a něco podniknout.

Následuje seznam možností vyplívajících z bodu č. 7:
a) Rituální obětování vaší osoby s profesionální asistencí
b) vesele hýření, hodování a jiné dekadentní a zvrácené aktivity ve společnosti různých pochybný osob (účast přislíbil i Chuck Norris a Zelená Víla, Kačeři bohužel na poseldní chvíli odřekli účast)
c) boj na život a nasmrt Siriena a Chucka Norrise
d) aby to ostatním nebylo líto, je možnost se zapojit do dalšího klání na život a na smrt. Tentokráte Zelená víla prosti všem. (V záloze jsou i různobarevní mědvědi a Gumídci vybaveni Hopsinkovou šťávou a pod..)
e) dále je možné se zůčastnit některé veselých filozodických diskuzí a rozprav na rozličná témata
f) o rituálním obětování už jsem mluvil?
g) jo a potom je tu také zcela zcestný nápad a sice nějaké RPG. Bože chraň! Qual cosi mlel o netradičních upírech (tedy VtM), čert ví, co to znamená netradiční (prej určitě ne to, co si pod tím většina představí). A výše zmíněný Sirien zase cosi naznačoval s WoD. Více informací sdělí asi oni sami. Jo a možná se k jejich návrhům ještě nekdo přidá. A pak se teprv asi rozhodne co a zda vůbec.
h) ale také můžeme jen zajít na vodní dýmku :) a nijak to nehrotit

A to je vše, dámy a pánové. Veselé svátky. (Pokud k tomu někdo něco máte, tak se vyjádřete v tématu které by mělo následovat dále....pokud se tedy někdo vyjádří)
Místa jsou omezené, takže si pospěšte moji milý.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Děkuji Quale za toto téma. Ráda bych, abychom se zde domluvili s těmi, kdo budou v inkriminované době v Praze na tom, co budeme dělat. Takže prosím sledujte toto téma.

Návrh rámcového rozvrhu:

pátek: VtM by Qualdezar
sobota: WoD by Treven & Jiron
neděle: Blue rose by Jiron?
pondělí: stířzlivění z hrozného snu :>;o)

kritizujte, navrhujte, upřesňujte
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

v pátek bych mohl vést WoD já, ať si Q taky někdy zahraje :D

Asi mortály... nebo spíš nějakou zvrhle ďábelskou variaci hehehe... každopádně něco co na začátku bude vypadat normálně mortálovitě ;)
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

HA! Všiml jsem si tohoto tématu a tedy jste ztraceni. Na Silvestra odjíždím mimo Prahu, ale minimálně 29. tu ještě budu a rád bych s váma něco démonického spáchal. Dokonce mám chuť připravit nějakou hru... co vy na to? Spelljammer? Exalted? Mage?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Mage bych opravdu nevýslovně rád vyzkoušel. $P (vyplazuje jazyk a funí jako pes)
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Mage.

Dalo by se doufat v Ascension...???
Tak ne, zkusil jsem to.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Quasit
Vysloužilý démon
Příspěvky: 1452
Registrován: 28. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Praha, Vršovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Quasit »

Samozřejmě že Ascension. $:) Awakening znám jen maličko a nijak se mi nezalíbil.
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Jsem pro každou špatnost, ale asi mi někdo bude muset dát předtím přednášku o Ascension, nic o tom nevím.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Pro mágy jsem určitě. Navíc Quasit jako vypravěč, to si nemůžeme nechat ujít. :wink:

Pokud bych měl rozvést můj návrh, tak: Vampire the Masquerade (šlo by o hru zaměřenou ne na město a politiku ale na malý prostor, jednotlivce, smysl upírské existence a smysl prokletí, a různé morální otázky s tím spojené. Určitou roli by hrála také Víra a Bůh - v blíže nespecifikované podobě). Otázka je, jestli by o to byl zájem a jestli by se to stihlo zahrát na jeden zátah. Ale je to moje ideální představa o zaměření upírů.
Uživatelský avatar
Vlasák
Administrátor
Příspěvky: 1419
Registrován: 7. 12. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vlasák »

Silvestrovský víkend jsem taky aut z Prahy, ale jestli je 29. pátek, jakože je, tak ten bych se účastnit mohl.
Infinity forever! - Baldur's Gate II add-on CZ
Portál do světa RPG - Sigil.cz


Obrázek
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Hm... já bych jel asi takovou směs na základě WoD, s příměsí nikdykde a Unknown armies, teda toho co o nich vim.

Nicméně Quasitovi dávám přednost, už jen abych si zahrál s Qualem jako hráč.

(to je pitomý, v tomhle threadu nemůžu adresovat lidi jen jako "Q:" $D )
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Pjotr
Strojník
Příspěvky: 532
Registrován: 10. 9. 2001, 00:00
Bydliště: Praha@Zeme / Mirros@Mystara
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pjotr »

Já bych se taky přidal. Celkem k čemukoliv. A kdyby bylo málo vypravěčů na mage, tak jsem k dispozici $D

A mimochodem, neplánujete někdo nějakého zajímavého Silvestra? Zatím nemám program...
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Ja bych do toho nejakym zpusobem propasoval nas WoD, kdyz uz s tim vsichni pocitaji, ehm.

Pravdou ale je, ze bych se rad pridal k cemukoli. Jako obvykle $cry$ :>:o/
But nobody came.
Uživatelský avatar
Pieta
sofistikovaný troll
Příspěvky: 15020
Registrován: 6. 9. 2006, 19:08
Bydliště: Praha, ale původem jsem z Hostivaře
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pieta »

To se mage musí hrát, zrovna když nejsem v Praze? (:
Cicho żono, deszczyk padał, ja nie słyszał kto to gadał.
Cicho żono, deszczyk rosił, ja nie słyszał kto to prosił.
Uživatelský avatar
Jerson
Inženýr z Ocelového města
Příspěvky: 22578
Registrován: 11. 2. 2003, 16:39
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerson »

No, tak zase nic, budu doma. :-?
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů