Sirienův maturitní ples 30.3.2007 v Praze

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
zrzavec
Romikovec
Příspěvky: 3671
Registrován: 20. 7. 2006, 18:23
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zrzavec »

Já bych možná měl zájem o dva lístky, pro sebe a svoji přítelkyni Morrack. Zatím to je tak na 50%, ale večer upřesním. Byl bych rád, kdyby na mě ještě zbylo místo:-)
Hraji a vedu: DnD 4e - Naše stránky

Dříve RomiK, nyní Zrzavec :)
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Já vím, že je to drahá sranda ale já navrhuji speciálně kvůli Sirienovi (je to konec konců jeho ples) navštívit směnárnu a nakoupit Euro a Libru protože jak všichni víme, jsou to velmi, velmi těžké mince :>;o)

Jóóóóó na maturáku jsem poznal co to znamená mít tvrdou měnu, když jsem dostal hranou dvacky do škeble...

Sathel: Budeš tanečnice a budeš mít dostatek tanoečních partnerů, co by za to jiné tanečnice dali?!
Uvědom si, že jiná slečna by tam mohla jen tak sedět a nudit se, zatímco ty budeš mít celý večer co dělat!
Nenávidíš mě? $D
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

To by mě zajímalo které taneční partnery, protože mě nevytáhne ani když se opiju, takže zatím jsi to ty, Bazi, Vlasák a Sirien.

Já bych i pozval, jenže naštěstí není koho a já vlastně v březnu nebudu moc ještě zatěžovat nohu na plný výkon.

JÁ SE KVÙLY ZRANÌNÍ NEZÚČASTNÍM TANEČNÍCH RADOVÁNEK. HURÁAA.

Ale Siriena si nenechám ujít. Musíme se zeptat na mincovním ústavu která mince je nejtežčí (1 GBP?)

Kdož jsi bez viny hoď si kamenem (eh mincí).
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

No někdo může být ukamenován. Špatný vypravěč může být ukostkován (stejně jako policista na náměstí ale to jsou jiné kostky).
Ale jen maturant může být upeněžen!

No tak má už jisté 4 tanečníky. Já mám v tanci výdrž (tedy mýval jsem) a předpokládám, že Bazi si dokáže ušetřit dech a stejnětak si myslím, že Sirien jako správný mladík je také pln síly a energie. O Vlasákovi zase tak moc nevím, dlouho jsem ho neviděl.

Nicméně jsem přesvědčen, že Sathel bude jako dřevorubec mezi bludičkami. Ehm... to zrovna není vhodný příměr ale víte co mám na mysli!!! $D :doh:
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
Igraine
Příspěvky: 456
Registrován: 24. 5. 2006, 15:52
Bydliště: České Budějovice, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Igraine »

Můžeme v tomto topicu přestat řešit s kým budu tančit a věnovat se tomu, kdo přijde? Proto tu totiž je.
Když někdo mluví o Sathel, jsem to taky já :-)
Proč ta změna vysvětluji v profilu.
Návod k použití v českém jazyce: Igraine se neskloňuje. Nijak :-)
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

TO je snad totéž, ne ;)

BTW 9.4. mám narozky, takže platím rundu!

Ovšem ne v Lucerně, věřte mi, tam není vhodná cenová kategorie pro opíjení!
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Mozna budu chtit dva listky, teoreticky by se mnou sla kamaradka se kterou se od rijna chystam do tanecnich
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

po jednom lístku pro:
Jirona
Sosiho
Baziho

po dvou lístcích pro
RomiKa
Dalcora

X lístků pro (kdyžtak někdy nějak upřesněte)
Sathel
Vlasáka
Sosi píše:zatimco takhle se pujde Ozrat. neni velkej rozdil
Je. Teď bude S KYM se ožrat.
Jerson píše:Co je na maturáku špatného? Na maturitě, to chápu, člověk se musí učit, ale maturák? No dobře, chodíš jako trotl uličkou a opilí lidé na balkóně se tě snaří trefit forintem do hlavy, musíš přetrpět nudnou řeč vůdce ústavu (ředitel/ka) či vůdce třídy (třidní učitel/ka), v průběhu večera bude několik trapných "překvapení" (i když nikdo se asi neztraspní jako já a pár dalších na půlnočním překvapení ) a ještě ti pořád připomínají, že za pár mesíců složíš "zkoušku dospělosti", jako bys to potřeboval.
Musíš strávit půl dne se třídou, ve který půlku lidí nesnášíš a ona, ne tak úplně neprávem, nesnáší Tebe, s druhou půlkou se kterou bys možná vycházel, KDYBY si s nima sakra nemusel bejt každej den v tejdnu čimž Ti pěkně lezou krkem (a naopak), v přítomnosti rodičů a prarodičů, který budou sázet pitomý debilní poznámky který ani nebudu vyjmenovávat (nehodlám vás inspirovat, nedělám si iluze), při "zábavě" která Tě vůbec nebaví, za úchvatných řečí téměř všemi nesnášené ředitelky a ještě oblíbenější třídní.
Spousta věcí je jen úhlem pohledu... když Sathel zmínila, že by na ten ples chtěla, a já si uvědomil, že tam třeba budou lidi, který MÁM rád, tak jsem myslel, že umřu radostí.

PS - kdo mě trefí mincí, minimálně tejden mu na Fóru nezůstane příspěvek dýl, než do doby, kdy se k němu dostanu, jasný všem!?!? O-) O-)
Sathel píše:Pánové nezapomeňte si pozvat nějaké slečny, nečekáte přece, že s vámi všemi budu celou dobu tančit jen já?! Ostatně na ples má jít dívka s jedním tanečním partnerem a ne s celým fórem! Takže přítelkyně či kamarádky s sebou!
No, podle různých zpráv, které se mi od lidí soukromě donesly, to tak i vypadá... takže skoro aby sis vzala pohodlné boty ;)
Můžeme v tomto topicu přestat řešit s kým budu tančit a věnovat se tomu, kdo přijde? Proto tu totiž je.
Tomu se říká související off-topic ;)
Jiron píše:No tak má už jisté 4 tanečníky. Já mám v tanci výdrž (tedy mýval jsem) a předpokládám, že Bazi si dokáže ušetřit dech a stejnětak si myslím, že Sirien jako správný mladík je také pln síly a energie. O Vlasákovi zase tak moc nevím, dlouho jsem ho neviděl.
Pln síly a energie možná. Ale bohužel, ve směru tanečním, prost skillu a experienců, tedy v řeči které zde všichni rozumí, pouhým tanečním commonerem... :( :( :(
Dalcor píše:BTW 9.4. mám narozky, takže platím rundu!

Ovšem ne v Lucerně, věřte mi, tam není vhodná cenová kategorie pro opíjení!

Neboj, pak vyrazíme někam do hospody, ne? Ninou organizovaná oficiální after mě vůbec neláká...
Naposledy upravil(a) sirien dne 27. 11. 2006, 00:18, celkem upraveno 1 x.
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Hmm, budete se chtit prevleknout? Jestli si tam mam privezt auto... a rano odvezt nebo pouzit sluzbu modrych andelu

Hele ja nemuzu Ivcu vzit mezi dav RPGckaru kdyz k tomu nema vztah, chtelo by to RPGem nezasazene jine "normalni" zeny.

Dalcor je Lvl 1 dancer, LVL 5 Fighter Lvl 4 Mage a LVL6 Bladesinger ECL16 LOL
Naposledy upravil(a) Dalcor dne 27. 11. 2006, 00:20, celkem upraveno 1 x.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Conlai
Správce rozbitých snů; Moderátor
Příspěvky: 2399
Registrován: 25. 11. 2003, 19:08
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Conlai »

Hmmmmmm... :think:
Maturitní ples...
Hmmmmmm... :-)=
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Možná naskenuju nějaou tu fotku z mého...
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Sirien: S opakovanou pravidelností na mě zapomínáš. Jsem zvyklí že vždy nebývám ve středu pozornosti, ale nejsem si jist, jestli si to nemám vykládat nějak jinak, třeba že mě tam nechceš. :( $D
Uživatelský avatar
Jiron
Rytíř
Příspěvky: 2321
Registrován: 16. 10. 2004, 16:34

Příspěvek od Jiron »

Myslím si, že nikdo z nás tu nemá lvl dancer víc než 5 takže bych to nijak nehrotil a Sathel to s námi hold bude muset vydržet.

2Sirien:
Mě to nevadí, já sem ty příspěvky stejně dávám jenom abych nic neřek, takže jsem hend první kdo tě může trefovat. BTW chceš půjčit helmu? Do hledí se trefuje hůř $D

Dále si myslim, že Maturitní ples není nijak špatná instituce...
Musím se přiznat, že mě se na mým plese docela líbilo. Faktem ale je, že já jsem dal dohromady partu lidí, který si dělali srandu (a docela hodně nahlas a brutálně) úplně ze všeho co se maturity týče včetně maturáku. Ten dopad zhruba tak, že jsme se jeden druhýmu ve velkym vysmáli, vysmáli jsme se všem ostatním a byla to docela pohoda...
Jeden moudrý muž kdysi řekl: "To, ze mas na něco právo, neznamená ze nejsi č***k, když to uděláš."
Uživatelský avatar
sirien
Enfant terrible
Příspěvky: 8895
Registrován: 6. 6. 2004, 18:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sirien »

Qual: Ej... jak si mi mohl vypadnout? Takový omyl. Hned ho napravím... pokud si chtěl víc než jeden lístek, při příští opravě budeš už i ve správné kategorii $D

po jednom lístku pro:
Jirona
Sosiho
Baziho
Qualdezar

po dvou lístcích pro
RomiKa
Dalcora

X lístků pro (kdyžtak někdy nějak upřesněte)
Sathel
Vlasáka
Kostka, http://www.d20.cz
- stovky článků (tipy k hraní, recenze, design a teorie, ...) a diskusí, skupinové sekce s rozsáhlou podporou, ...a mnohé další.

Překlady Fate: ONLINE, PDF v grafice; všechny základní knihy, autorské blogy a další; vlastní Star Wars
Překlady Dungeon's & Dragons 5e: ONLINE, PDFka v grafice (všechna pravidla, 10+ kampaní a dobrodružství)
Překlady Shadowrunu: 6. edice v PDF, překlad 5. edice,
Překlady Sawage Worlds: PDF v grafice
Překlad Apocalypse World: ONLINE, PDF v grafice
Uživatelský avatar
Sethi
Příspěvky: 100
Registrován: 14. 3. 2003, 08:54
Bydliště: praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sethi »

tukanče mě nepozvalo na maturitní ples a když se to provalilo, tak to žehlí že chtěl z očí do očí na dalším hraní... >.>

opeřenče, styď se!

kde bych tak mohla mít plesové šaty...?
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti