[článek] Report z Gameconu 2006

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

na otázku z PP co jsem tam dělal zatímco dalcor a ostaní blbli s vampýry a ostatními je odpověď jednoduchá: Chvilku sem koukal na proroctví, chvilku na něco jiného, ale pak jsem se zasek u karetní hry Munchkin Bites (monchkin kouše?) která jménem ZCELA vystihuje smysl hry. A "překvapivě" jsem málem vyhrál, ale těsně před koncem mě zakousl Mortal Kom Bat
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

Četl jsem jeden report od RomiKa a tohle mě pobavilo:
RomiK píše:Následující dopoledne jsme dlouho vyspávali. Jaká škoda, když už od rána začínal velmi zajímavý program, ale naše oči se ne a ne otevřít. Celý GameCon obsahoval spoustu zajímavých přednášek o různých hrách. Většinu z nich jsem navštívit nestihl, i když bych rád. Částečně jsem je nenavštěvoval z jednoho důvodu – já hraji DrD+ a spousta hráčů jiných her preferuje tu svoji natolik, že nejsou ochotni uznat chyby svého systému a výhody jiného. Osobně rád uznám, že například na této hře se mi líbí pozadí, i když pravidla se mi zdají nepropracovaná, či příliš složitá. Vím, že DrD+ má své mouchy, ale nápaditost z něj dělá výbornou hru. Tak to cítím a svého názoru se nevzdám.

RomiK potom napsal že to je určitá forma sebereflexe a také provokace všech zarytých systémistů.

SEB vyprávěl o tom jak se ho sanžili DrD maníci přesvědčit, že DrD a DrD+ jelepší než jakýkoliv jiný systém. U piva samozřejmě.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Tak to je hustý... $P A to mu tam určitě nikdo necpal takové věci jako je FATE, Devil's Child, Window nebo tak něco... $D
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

To určitě. Tam tak nejvíce Vampíry, než Fate, Devils child, Riddle of steel. To se někdo pokušel naznačit mě, ale byla to jen debata co je na Fate a TROSu dobrého.
Naposledy upravil(a) Dalcor dne 20. 7. 2006, 12:54, celkem upraveno 1 x.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Dalcor píše:To určitě. Tam tak nejvíce Vampíry, než Fate, Devils chidl, Riddle of steel. To se někdo pokušel vnutit mě.
Sem myslel, že se ti líbili... Upíři teda. Alespoň je vidět, že paranoidní nejsme jenom tady na fórum. Jsem rád, že je to širší fenomén. Tím se z toho stává norma a divnej je ten, kdo paranoidní není. $P
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Vampíři bylo dobří.

2 Dalcor: Kdo se ti co pokoušel vnutit?
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

já sem si tam paradoxně dobře pokecal s jedním DnD člověkem....
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

že se ptáš :))

No ne, nebyly tak důrazní, jen mi naznačovali že bych měl o krok postoupit kupředu. A Fate je tím správným směrem $P
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Dalcor píše:že se ptáš :))

No ne, nebyly tak důrazní, jen mi naznačovali že bych měl o krok postoupit kupředu. A Fate je tím správným směrem $P
Podle mně už je fate taky za zenitem. Třeba faith pointy v Devil's Child mi přijdou jako krapet lepší koncepce. I když budou všichni křičet, že to je hrozná vykrádačka. )
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

sAmozřejmě že budou, ale není ankonec Fate volně dostupné? Tedy proč to tam nezakomponovat, navíc ta mechanika je navržená tak že se dá zakomponovat do každého systému. DC to jenom rozvíjí dále.

2F: je z Prahy? O čem jste kecali?
Naposledy upravil(a) Dalcor dne 20. 7. 2006, 12:42, celkem upraveno 1 x.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Uživatelský avatar
Alnag
Příspěvky: 3686
Registrován: 22. 10. 2001, 00:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Alnag »

Dalcor píše:sAmozřejmě že budou, ale není ankonec Fate volně dostupné? Tedy proč to tam nezakomponovat, navíc ta mechanika je navržená tak že se dá zakomponovat do každého systému. DC to jenom rozvíjí dále.
No to právě může být paradoxně kámen úrazu. Protože "vy jste nám sebrali něco, co dáváme zadarmo" a teď za to chcete peníze. No já bych řekl, že jsme dost OT. Kdyžtak po PM.
In nomine Ordinis! & La vérité vaincra!

Tohle byl kdysi taky můj domov. R.I.P.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Qualdezar: Modelova ukazka.

Nekdo rekne: "Libi se mi cervena barva."

Dalcor v reakco: "... no a pak mi vsichni porad dokola nutili vercenou barvu. nedelali nic jinyho nez mi vnucovali cervenou barvu. furt mi nutili cervenou barvu ..."

...

koukam ze budu muset smazat to prohlaseni "ta dragonlance knizka se mi libi" z diskuse o knihach, abych se nedozvedel ze furt nekomu vnucuju dragonlance :>:o/
But nobody came.
Uživatelský avatar
Dalcor
Vévoda z Knightlundu
Příspěvky: 4971
Registrován: 3. 4. 2004, 19:41
Bydliště: Černá skála a Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dalcor »

No to by jsi asi měl $P $P

Hele cokoliv jsem řekl tvá odpověď zněla - Fate to umí :) Ale možná to je způsobeno tím že jsem ti slíbíl Fejtovanýho Drohana (postava z RPG Online)

Samozřejmě že si budu stěžovat na to že mi to vnucujete, proč bych si nestěžoval. Tím jsme za ublíženého.
I am Alpharius!!!!
Kulka je hlupák, ale bodák, to je panečku jiný chlapík!
WargamingASP - nevážně nejen o wargamingu.
Sosacek
Příspěvky: 25723
Registrován: 14. 7. 2004, 19:30

Příspěvek od Sosacek »

Dalcor píše:Hele cokoliv jsem řekl tvá odpověď zněla - Fate to umí :) Ale možná to je způsobeno tím že jsem ti slíbíl Fejtovanýho Drohana (postava z RPG Online)
to bude mozna tim ze ses ptal na vyhody FATE? 8) $D
But nobody came.
Uživatelský avatar
Fibrizo
Příspěvky: 492
Registrován: 18. 12. 2004, 23:03
Bydliště: Sairaag
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fibrizo »

Dalcor: bohužel, není z prahy, asi spíše z olomouce... a tak sme spolu kecali o order of the stick a jak tady v praze hrajem OG, (obzláště příběhu baragrym VS dveře se zasmál...) dal sem mu odkaz na stránky, ale...
We are the the dragons, your magical and other valuables will be added to our hoard and you will be eaten .... or incinerated.
Resistance id Futile.
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti