Open Gaming - WoD

Jak název napovídá, archiv akcí a soukromých her.
Zamčeno
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

2 Drizzt: Místa jsou určitě volná. Pokud by bylo moc zájemců, udělal by se další. Ale že jsi to ty, budeš mít V.I.P. flek $P .
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Tak už se mi začínají ozývat další lidé a vypadá to na více jak jednu skupinku. Asi by se pomalu mělo domluvit, kdo bude mít kdy čas a nějak to naplánovat.

Co se mě týče nejdřív to samozřejmě musím připravit (a předtím musím ještě připravit předprázdninový Greyhawk OG na konec června), takže bych WoD viděl někdy na druhou půlku července (dejme tomu od toho 14.7. dál).

Takže prosím, všichni kdo si chcete zahrát, napište nějaké návrhy. Pokud možno, kdy by vám to vyhovovalo a hlavně kdy by vám to určitě nevyhovovalo, vzhledem k tomu, že se bude hrát asi v rozmezí mezi 19-24 h, mělo by být v herně místo takřka kdykoliv.

Zatím vím o těchto lidech: Invictus, Fritz, Drizzt, Markus, Shivok (+ někdo, koho sežene), + asi 2 lidi kromě toho.
To zatím vypadá na dvě skupinky. Moje představa je Vypravěč + 4-5 hráčů na jednu hru.

Edit: Jinak samozřejmě, pokud bude zájem, může se pokračovat v srpnu a klidně i potom,....
Uživatelský avatar
Invictus
Nerozhodný volič
Příspěvky: 7462
Registrován: 21. 11. 2005, 02:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Invictus »

Mnou omezený nejsi, dostavím se jak to nakonec vyjde. A když se bude hrát dvakrát, tím lépe.
Iron Within
Iron Without
Uživatelský avatar
Bifi
Motivátor; Moderátor
Příspěvky: 7484
Registrován: 3. 3. 2005, 12:24
Bydliště: hanzové mesto Brémy

Příspěvek od Bifi »

Q: Chcem sa spýtať, aký je Tvoj názor na Open Gaming, na ktorý prídu skúsenejší hráči? Ja viem, že sa tu idea OG preberala dosť drsne, ale mne OG stále pripadá ako niečo, čo je zamerané na nováčikov, resp. oslovenie ľudí mimo RPG scénu (inak to je súkromná hra, bez ohľadu na to, či to je one-shot alebo nie). Tým nenarážam na to, že Tvoj prístup je mimo alebo čo, ale pýtam sa na Tvoj názor, lebo ja sám mám v pláne robiť hranie pre nováčikov na Slovensku.

A aj keď mi "Open Gaming" príde ako dobrý názov, zachvíľu to už bude Trademark $P . Skôr ma láka to poňať ako "verejné hranie", len to evokuje, že tam prídeš a budeš sa dívať, ako hrá niekto iný (napríklad stála skupina). Ako to nazvať?

Otázka je tiež, kto je nováčik - kvôli nej som založil nový thread. Podľa toho je ich tiež treba oslovovať, nemá zmysel zháňať ľudí cez fórum ak za nováčikov považujeme ľudí, čo RPGs nikdy nehrali.

M
"Modern roleplayers own too many rule books and not enough story books and history books." :arrow? Play the worlds, not the rules
Môj príležitostný Youtube kanál Karpatské bunkre


Obrázek
Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Věc se má nakonec tak, zájem byl nečekaně velký, dokonce i jeden člověk z Černýho rytíře měl zájem, sehnal lidi a udělal jednu celou skupinku. Takže budou celkem tři termíny, z nichž jeden už je zaplněn (privát session pro ČR). Na výběr máte tedy ještě ze dvou termínů:
14. a 21.7 - obojí je pátek a začátek bych viděl v 18.00, nachystámeto, já vám vysvětlím co a jak a kolem sedmé můžeme začít, než se to rozjede, budeme sami. Konec bych viděl tak kolem půlnoci +/- (záleží jak se to natáhne).
Protože jsem zaslechl i zvěsti o tom, že by byl zájem i o vlkodlaky, bude ten příběh asi postaven tak, že nakonec budete moci skončit jako upířy, vlkodlaci nebo mrtvoly :-)= (nebo smrtelníci, pokud budete mít hodně štěstí). Toť zatím vše, o víkendu na tom začnu pořádně dělat a postupně vás zasvětším do dalších informací.
Zájemci mi prosím dejte vědět, kdo kdy tedy příjde.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Drobný dotaz: Je na účast nutná znalost pravidel WoD?
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Ecthelion píše:Drobný dotaz: Je na účast nutná znalost pravidel WoD?
Není, vůbec. Co vím, tak většina je moc (nebo vůbec) nezná.
Chceš přijít? Nebo o někom víš. Jestli jo, budeme jen rádi. :D
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Já přindu určitě... a možná bych věděl o pár lidech, co by eventuálně došli taky...
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Fritzs píše:Já přindu určitě... a možná bych věděl o pár lidech, co by eventuálně došli taky...
No jsem rád že je takový zájem, doufám, že se dostane na všechny. Snad jo :-? .

Edit:
Zatím ještě jsou místa, ale jak to tak vidím, tak to tak asi dlouho nevydrží.
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Jakej je početní limit...?
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

No jsou otevřené dva volné termíny, na každým bych to viděl tak na max. 5 lidí (ve víc by to už bylo na škodu).
Zájem mají zatím: Markus, Fritz, Invictus, Drizzt, +2-3 další lidi, což je dejme tomu šest. Zatím tedy zbývají 3 až 4 volná místa.
Krom toho mám už jede (3.) termín zcela zaplňený. A je asi nad mé síly, abych udělal 4. Pár lidí se ještě vleze, ale nevím, jestli dokáži zaručit, aby každý hrál s kým by chtěl.
Uživatelský avatar
Ecthelion
Moderátor
Příspěvky: 12359
Registrován: 13. 7. 2004, 15:19
Bydliště: Brno/Rezno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ecthelion »

Qualdezar: Jdu! $D Napiš mě na toho 14.7. (ale 2x - brácha (dvojče) jde taky), prosím.
Uživatelský avatar
Bajo
Malý princ; Moderátor
Příspěvky: 7757
Registrován: 23. 10. 2005, 01:38
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bajo »

Do prvního příspěvku budu aktualizovat zájemce, pokud máte někdo přání na konkrétní datum, tak dejte vědět.
Uživatelský avatar
Markus
Vrchní krutovládce; Administrátor
Příspěvky: 20870
Registrován: 19. 8. 2001, 00:00
Bydliště: Mnohovesmír! Brno!
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Markus »

hahá! Budeme mít dvojčata :-)= Doufám, hoši, že budete hrát postavy dvojčat. Aby bylo nějak opodstatněné, že si vás budu plést :wink:
Uživatelský avatar
Fritzs
Příspěvky: 6292
Registrován: 9. 5. 2005, 21:47
Bydliště: Brno

Příspěvek od Fritzs »

Markus: Když budou každej jinak oblečenej, tak si je plést nebudem... Navíc, co když sou dvojvaječný dvojčata
-I don't suffer from insanity. I enjoy every minute of it.

-If violence isn't solving your problems then you aren't using it enough.

-Jestliže je hlad nejlepší kuchař, pak je smrt nejlepší lékař!
Zamčeno

Zpět na „Archiv akcí a soukromých her“

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů